Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

al dreaq, nu te potolesti ... mori de invidie ca nu ai firfireii aia in buzunar ..ntz ntz ntz

 

 

cantina saracilor e inchisa sambata si duminica ? :D

Cum ai auzit de taraturi expirate,ai si strigat PREZENT! :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

nu era de prezenta, era de control pt tine =))

Mai pune poza aia cu mine si nu uita s-o dai si prin PM ca n-ai trimis-o decat la 30-40. :laugh2

Te-n gura de curva proasta,ti-am dovedit ca imi bat joc de tine cum vrea PLM.Te-ai ales si cu o avertizare de la Motan :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

chiorete-pisulete, ce avertizare???? =))) alea 5 puncte sunt de ceva vreme =))) ... tare talamb esti ... acu ce faci , bagi munca pe dreapta? =)))

Hai fa taratura,mai posteaza poza aia.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Asa a zis si Cristiano,pana a inceput sa-l usture curul.

 

Cand va futeati in cur , tu si Picon , virtual sau real , nu va mai ustura curul ? Ai uitat ?

 

Sau acum ati ajuns in punctul in care folositi doar limba , unul pe la curul celuilalt , pe post de preludiu continuu , ca niste balalai de cea mai joasa speta .

 

 

 

 

 

 

Eu tot nu am inteles cum a ajuns ala intr-un final sa-si arunce la gunoi orice urma de telectualitate si civilizatie , astfel incat sa se  transforme intr-o  gunoi de om ca si tine . :habarnam

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Cand va futeati in cur , tu si Picon , virtual sau real , nu va mai ustura curul ? Ai uitat ?

 

Sau acum ati ajuns in punctul in care folositi doar limba , unul pe la curul celuilalt , pe post de preludiu continuu , ca niste balalai de cea mai joasa speta .

 

 

 

 

 

 

Eu tot nu am inteles cum a ajuns ala intr-un final sa-si arunce la gunoi orice urma de telectualitate si civilizatie , astfel incat sa se transforme intr-o gunoi de om ca si tine . :habarnam

 

Mai poți???

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...