Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

verdict Dana Budeanu: Esti prost! foarte prost! prost.

Mamaie,chiar si tie ti-a fost scarba de pozele tale,de te-ai milogit de Motan sa le stearga :laugh2

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Mamaie,chiar si tie ti-a fost scarba de pozele tale,de te-ai milogit de Motan sa le stearga :laugh2

 

in conformitate cu noile prevederi legale, nu a fost nevoie sa ma milogesc, nu ai acordul meu sa postezi poze ce imi apartin :D ;) ... asta e ... nu am jelit ca tine care ti-ai pus nepotul pe aici laudandu-te cu mana lui stanga =)) ... a avut de unde sa invete =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

in conformitate cu noile prevederi legale, nu a fost nevoie sa ma milogesc, nu ai acordul meu sa postezi poze ce imi apartin :D ;) ... asta e ... nu am jelit ca tine care ti-ai pus nepotul pe aici laudandu-te cu mana lui stanga =)) ... a avut de unde sa invete =))

Bre, matale puti a retard mintal sever si vorbesti despre legi pe care nu le poti intelege :laugh2

Din momentul in care ti-ai postat singura pozele pe un site public,acelea pot fii folosite chiar si ca hartie igenica.

  • Like 16
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Anonna pe mine nu ma pacalesti. Iti place de Pipilica :)

 

stii senzatia aia pe care o ai in fiecare dimineata ?

 

eeee..uite asa astept eu sa-mi storc vezica in gura lui zilnic ... e cel mai mare amator pasiv de uro :D... da' nu stii tu :P

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

ahhh

 

acum am dat in vileag placerea pisalaului ... scuze, pisalu ....promit sa te inec in pisat show next time :D

Când ai retard mintal sever, n-ai imaginație, așa că acuzați pe alții de exact ceea ce faceți voi.

Mamaie în anunțul tău scrie clar ANILINGUS, adică mănânci căcat la propriu, adică ceva inimaginabil de scârbos pentru un om.

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Când ai retard mintal sever, n-ai imaginație, așa că acuzați pe alții de exact ceea ce faceți voi.

Mamaie în anunțul tău scrie clar ANILINGUS, adică mănânci căcat la propriu, adică ceva inimaginabil de scârbos pentru un om.

 ...

nope, vezi ca te racaie CURiozitatea... ma ocup personal de igienizare... nu ai tu treaba cu asta ... la tine deja gaoaza a trecut de stimul, are nevoie de penetrare :D... hai, nu mai plange, gasim ceva si pentru tine :D

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

...

nope, vezi ca te racaie CURiozitatea... ma ocup personal de igienizare... nu ai tu treaba cu asta ... la tine deja gaoaza a trecut de stimul, are nevoie de penetrare :D... hai, nu mai plange, gasim ceva si pentru tine :D

Mamaie, când bagi limba în cur tot de căcat dai indiferent cât îl igienizezi.Degeaba incerci disperată să te scuzi, ești ultima taratura dezumanizata, nici măcar animal nu te pot numi, pentru că nici alea nu se ling in cur

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Mamaie, când bagi limba în cur tot de căcat dai indiferent cât îl igienizezi.Degeaba incerci disperată să te scuzi, ești ultima taratura dezumanizata, nici măcar animal nu te pot numi, pentru că nici alea nu se ling in cur

 

fre'ere, io bag deshtu' pentru igienizare ... ...pentru tine am un dildo =))

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...