Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

fre'ere, io bag deshtu' pentru igienizare ... ...pentru tine am un dildo =))

Mamaie când dai limbi in cur ești ultima taratura, ultima scârboșenie, ultimul jeg de pe planeta.PUNCT!

Să mănânci căcat pentru câțiva lei asta înseamnă dezumanizare

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Zdreanta e doamna ma-ta...ce imbecil a putut sa faca...vorba cuiva de p aici: mai bine inghitea!

Iar te-ai certat cu Antonella de ești așa agitată?

  • Like 15
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Iar o sugi p-aici?

Daca te plictisesti pune mana pe o carte...de gramatica, nu de joc

Pentru tine gramatica e o problemă,nu faptul că ești un sclav dezumanizat,care ai trecut de la lins pizde aflate la ciclu,la supt castraveti murați.

Ai-de PLM!

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Mamaie când dai limbi in cur ești ultima taratura, ultima scârboșenie, ultimul jeg de pe planeta.PUNCT!

Să mănânci căcat pentru câțiva lei asta înseamnă dezumanizare

;

 

labagiudenimfomane, cacat mananci tu cu amandoua mainile, eu sunt platita sa creez senzatii... si nu cu maruntis =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

;

 

labagiudenimfomane, cacat mananci tu cu amandoua mainile, eu sunt platita sa creez senzatii... si nu cu maruntis =))

Te lauzi că primești bani ca să te transformi in hârtie igienică? Ai-de mama voastră de jeguri dezumanizate
  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

hai pisulica, te mai tin mult ai tai in carca?

 

am vreo 2-3 baieti dispusi sa-ti umple gura si gaoaza :D

Iar ai cedat psihic?

Nu mai ai argumente pro dat limbi in cur?

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Iar ai cedat psihic?

Nu mai ai argumente pro dat limbi in cur?

 

am destule, dar nu vreau sa-ti inspir vreun gest de labagiu sa te satisfaci citind

 

 

nu mai plange, stiu ca esti invidios si gelos .. .dar nu trebuie, vine si vremea ta :D... hai, uite, imi fac pomana cu tine de o masa la o carciuma cu specific asiatic, sa-ti delectezi si tu papilele gustative cu ceva interesant

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

am destule, dar nu vreau sa-ti inspir vreun gest de labagiu sa te satisfaci citind

 

 

nu mai plange, stiu ca esti invidios si gelos .. .dar nu trebuie, vine si vremea ta :D... hai, uite, imi fac pomana cu tine de o masa la o carciuma cu specific asiatic, sa-ti delectezi si tu papilele gustative cu ceva interesant

Mamaie tu n-ai bani să-ți plătești chiria

  • Like 14
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

MULTA MUIE LUI PIPILICA& "ASOCIATII" ATI FOST, SUNTETI SI VETI MURII NISTE SCLAVI NEAUZITI _I_ 

Ia vino fa la spovedanie !!! Pe cine ai mai bagat la bulau in afara de Bebe si Janetica ??

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3

Ia vino fa la spovedanie !!! Pe cine ai mai bagat la bulau in afara de Bebe si Janetica ??

sa ma pis pe tine de tentativa de sclav infect. Bai proba d fraier mars in mm de labagiu virtual
  • Like 12
  • Minus 24
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sa ma pis pe tine de tentativa de sclav infect. Bai proba d fraier mars in mm de labagiu virtual

 

Betty, de unde supararea asta  ? Alex garaoiul ce face ? Te mai bate ? Sclaveta Catalina tot in lanturi legata ? Faceti iar manevra Janetica si Banca ?

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3
  • Telefon: Whats'app
  • Oras:Zona centrala, sector 3

MULTA MUIE LUI PIPILICA & "ASOCIATII" ATI FOST, SUNTETI SI VETI MURII NISTE SCLAVI NEAUZITI _I_ 

  • Like 12
  • Minus 24
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bre,m-ai vazut lovind in prostituatele care isi vad discret de treaba lor,cele care isi vad lungul nasului?

Cum PLM sa suporti niste taraturi dezumanizate si pline de basini de mari Dive?

Nici matale nu le suporti pe mortaciunile astea (Vistantric,Adina,Siana........) si le mai dai cate un capac peste ceafa.

 

Aaaa, pai PisTantric a terminat cu bunavoita mea, i-am cerut banarea clonelor de pe topic, zic sa-i dam o sansa proastei... Si ea dupa ma face iar in tot felul!  :laugh2  :slap2  Pa, pa!

Adina nu mi-a placut de cateva ori ca mintea.

In schimb cu Siana nu am avut vreodata discutii neplacute, nu stiu ce ai cu ea. Daca o lasi, crezi ca te cauta cum face PisTantric? Nu cred.

  • Like 2
Link spre comentariu

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

sa ma pis pe tine de tentativa de sclav infect. Bai proba d fraier mars in mm de labagiu virtual

Răpciuga, dorești să te spovedești să ne spui de ce nu mai vrea să te fută garoiul?

  • Like 14
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...