Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Presimt ca revine Just... cu teancul de euroi, bani de la caritas si provident.

Justlove e prietena mea,mai are si ea nervi la stomac,dar in rest e fata buna

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Maine sa vina Cristiana si sa ne spuie cum merge relatia cu Antonella !

O sa vina si ziua cand Cristinuca o sa se spovedeasca,simt asta in urina.

  • Like 13
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

rahatule, iar interpretezi vorbele mele ... esti cel mai josnic individ... deci .. problema esti tu .. nu sueta in 3 ... ... si vorba clujeanului, de acum esti in raboi cu mine pe fata ... :D

Așa ... și? Ești conștientă că dacă aș vrea să-ți fac rău, aș avea mai multe șanse , decât tu mie, da?

 

Dar, nu vreau, nu mă cobor în noroiul în care te bălăcești ca o scroafă.  Mai mult rău decât ți-ai făcut singură azi, timp de 14 ore, nu ar putea să-ți facă nimeni. Dacă cineva mai avea îndoieli și mai credea că ești o femeie la locul tău și că ceilalți sunt personajele negative (repet, ani de zile nu m-am amestecat în sfada ta cu lumea), a trebuit un simplu wow, ca să te dai în stambă. Asta nu spune multe, ci totul. 

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

va daram toata clica de lepre ca vreti sau nu vreti.... niste nemernici fara pic de rusine .. profitati de femei la greu ...

 

Inca o data spun, ma doare sufletul de cele naive ...dar sper sa se trezeasca intr-un final

Tu fiind femeie? Msi degrabă zombie!

Mai du-te-n pula mea, de ratată! Te-ai certst cu toată lumea, azi bătând recordul de prostie, ipocrizie și jigodism! Cum e fă cu "băieții fin București, Picon și Afriq ", care te-au ajutat? Adică, promovare? Păi, atunci, cum p.m. le promovez pe puștoaicele naive, când tu aveai 37 de ani și curvă cu vechime? Aud?

Te-ai încurcat in propriile minciuni, târâtură și acum ameninți? Te asociezi cu sociopatul ăla de a apărut pe forum? Ai grijă, că nu e nici frumos nici bine ce faci!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Așa ... și? Ești conștientă că dacă aș vrea să-ți fac rău, aș avea mai multe șanse , decât tu mie, da?

 

Dar, nu vreau, nu mă cobor în noroiul în care te bălăcești ca o scroafă.  Mai mult rău decât ți-ai făcut singură azi, timp de 14 ore, nu ar putea să-ți facă nimeni. Dacă cineva mai avea îndoieli și mai credea că ești o femeie la locul tău și că ceilalți sunt personajele negative (repet, ani de zile nu m-am amestecat în sfada ta cu lumea), a trebuit un simplu wow, ca să te dai în stambă. Asta nu spune multe, ci totul. 

 

Bre, nu-i mai da satisfactia.

Eu strangeam  toata mizeria asta a ei si o puneam pe topicul ei, sa vada lumea cand se gandeste sa o futa... 

Calm si eficient. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Tu fiind femeie? Msi degrabă zombie!

Mai du-te-n pula mea, de ratată! Te-ai certst cu toată lumea, azi bătând recordul de prostie, ipocrizie și jigodism! Cum e fă cu "băieții fin București, Picon și Afriq ", care te-au ajutat? Adică, promovare? Păi, atunci, cum p.m. le promovez pe puștoaicele naive, când tu aveai 37 de ani și curvă cu vechime? Aud?

Te-ai încurcat in propriile minciuni, târâtură și acum ameninți? Te asociezi cu sociopatul ăla de a apărut pe forum? Ai grijă, că nu e nici frumos nici bine ce faci!i

 

prostule de pula... m-am promovat singura .. afriq mi-a facut pozele... ce pula mea promovare sa-mi faci tu??? mai ales ca mi-ai facut ce mi-ai facut ... da-te in mortii tai de bosorog amnezic .. eu nu mint sclavete ordinar .. 45minute m-am chinuit sa-ti scol pula... la 12juma am crezut ca te speli si te duci acasa dar tu nici gand sa treci pe la baie, te-am luat de pula sa te indrum catre dus .. te crezi smardoi??? hai sa veiz mosnege ... il ajut pe clujan :D

 

ai baut suficient ? hai , mai fati o fasole sa te calmezi

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Așa ... și? Ești conștientă că dacă aș vrea să-ți fac rău, aș avea mai multe șanse , decât tu mie, da?

 

Dar, nu vreau, nu mă cobor în noroiul în care te bălăcești ca o scroafă.  Mai mult rău decât ți-ai făcut singură azi, timp de 14 ore, nu ar putea să-ți facă nimeni. Dacă cineva mai avea îndoieli și mai credea că ești o femeie la locul tău și că ceilalți sunt personajele negative (repet, ani de zile nu m-am amestecat în sfada ta cu lumea), a trebuit un simplu wow, ca să te dai în stambă. Asta nu spune multe, ci totul. 

 

ai imbatranit degeaba... ceri atentie ca si amada ... hai, ridica-i pizda amadei in slavi ... cum zicea? "din pizda mea se bea apa" =)) ....da de banuit ... hai amada, inca o dusca :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
 

 

   Mai este nevoie sa mai repet inca o data, ceea ce spun de vreo 4 ani, cand va ziceam ca aici s-au/v-ati strans toate jegurile penale ale societatii reale, cancerul lumii virtuale, majoritari bosketari si fara pic de viata reala activa ?

   Ce spovedanie bai panaramelor semicentenare prapadite, bai hemoroizilor vorbitori, bai relicvelor cripto-comuniste impotente, a cui spovedanie ?... faptul ca hartuiti nonstop de cativa ani  4-5 balamute dilii, isterice si cu nervii in piuneze, vai mama si conditia lor psihica, fortandu-le sa se mascareasca cot la cot cu voi, care sunteti jegul societatii, niste panarame prapadite, niste impostori si parodii de barbati care va petreceti viata exclusiv pe haznaua asta de site, asta inseamna spovedanie ma parazitilor parlitzi ?

 Multe dintre fiintele astea amarate, sunt asa cum sunt  ajungand atat de debile sa trateze toti barbatii ca pe niste buhai, tocmai din cauza unor jeguri penale ca voi fara caracter si onoare, care mereu veti profitata si veti incerca sa profitati de pe urma femeilor, tratandu-le ca pe ultimile gunoaie.

  Cat de idioata si cretina poata fi pulimea prezenta aici, ca din panarame si jeguri penale, gen picon, pipilica, clonele lor, cat si restul tiganilor si bosketarilor borfasi care le canta in struna, sa creada ca jegurile astea penale chiar apara conditia umana, demnitatea femeilor, indiferenta ca panarame sau serioase, indiferent ca prostituate sau civile, ori ca dau 2 bani pe pulimea interesata de aventuri sexuale prezenta aici incercand s-o informeze corect, cand scopul lor este doar de promovare mincinoasa contra beneficii, proprii, si nu interesul comunitatii de buhai in calduri, handicapati si oligofreni care aday de cretino sunt de ajung sa puna botul la ce cacat mananca panaramele astea scapatate nonstop de atatia ani p-aicilea ? 

   Bai astea, care va considerati muieri/fomei, pupeze, mitze bicicliste si alte impatimidete de radio santz si semitze, indiferent ca bagaboante sau femei serioase, in cautare de pula sau de portofel, cum pula lu hector vreti sa fiti respectate si sa fiti tratate ca niste fiinte umane, daca voi de dimineata pana seara stati cu boturile, raturile si alte ciocuri in aceiasi toaca de fecale, mancand cu aceiasi pofta acelasi rahat cu boskeraii de va®za ai forumului, atat de lesinati sunteti toti si toate ?

   Valabil pentru toate muierile prezente aici, daca voi nu va respectati, stand de vorba cu porci misogini gen picon, pipilica si alti oligofreni, majoriatea semicenterani libidinosi scarbosi, atunci sa nu va asteptati ca alte persoane, majoritatea straini si necunoscuti sa va respecte, toate sunteti exact ceea ce scoateti pe gura/taste aici cat si de acelasi nivel si caracter al partenerilor/amicilor de discutii pe care ii aveti.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1930

fii barbat picoaie, varsa tot .. mai devreme ma amenintai .. hai sa vad ce poti sa-mi faci? recenzie ??? la ce? la floaca... marean cred ca scufunda treburile recenzia facuta de tine nu e o promovare... arata cat de meschin esti in micimea gandurilor tale

  • Like 7
Link spre comentariu

Reputație: 1930

 

 
 

   Bai astea, care va considerati muieri/fomei, pupeze, mitze bicicliste si alte impatimidete de radio santz si semitze, indiferent ca bagaboante sau femei serioase, in cautare de pula sau de portofel, cum pula lu hector vreti sa fiti respectate si sa fiti tratate ca niste fiinte umane, daca voi de dimineata pana seara stati cu boturile, raturile si alte ciocuri in aceiasi toaca de fecale, mancand cu aceiasi pofta acelasi rahat cu boskeraii de va®za ai forumului, atat de lesinati sunteti toti si toate ?
   Valabil pentru toate muierile prezente aici, daca voi nu va respectati, stand de vorba cu porci misogini gen picon, pipilica si alti oligofreni, majoriatea semicenterani libidinosi scarbosi, atunci sa nu va asteptati ca alte persoane, majoritatea straini si necunoscuti sa va respecte, toate sunteti exact ceea ce scoateti pe gura/taste aici cat si de acelasi nivel si caracter al partenerilor/amicilor de discutii pe care ii aveti.

 

 

Shipsule, nu e treaba ta .... te-am rugat nici in gand sa nu ma pomenesti ... sunt fata mareeee

 

ma descurc

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...