Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Matrafoxatule , va dau o muie virtuala , iar sclavul/locotenentul  asta al tau , e fericit si

 

 

 

in loc sa scuipe jos sau in punga

Lumea virtuală e viața ta, doar acolo dai muie și ești patron de hotel

  • Like 14
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da ba matrafoxatule impotent , a mea este , de parca eu sunt acela care imi petrec marile sarbatori ale anului Craciun , Anul Nou si Pasti pe aici

 

Si tot eu sunt acela care nu stie sa apese butonul LOG OUT macar o zi din viata sa ...ce sa mai spun de 3 zile sau o saptamana . :no2

 

PS: Ce face nefericitul ala de Picoaie , sclavul tau ? Iar a ramas  ca la dentist , fara replica , si a trecut la modificat texte ?  :ras 

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Da ba matrafoxatule impotent , a mea este , de parca eu sunt acela care imi petrec marile sarbatori ale anului Craciun , Anul Nou si Pasti pe aici

 

Si tot eu sunt acela care nu stie sa apese butonul LOG OUT macar o zi din viata sa ...ce sa mai spun de 3 zile sau o saptamana . :no2

 

PS: Ce face nefericitul ala de Picoaie , sclavul tau ? Iar a ramas  ca la dentist , fara replica , si a trecut la modificat texte ?  :ras

 

Încerci să te minți singur?

Ai aproape 2 ani jumate pe site și ai fost prezent zi și noapte,dor în ultimile săptămâni ai mai lipsit,și asta după ce ai fost umilit crunt când ți-a apărut poza unde arăți exact că un aurolac

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Alte replici nu mai ai matrafoxatule , decat niste minciuni penibile ?

 

Povesteste  mai bine de tine , ca si spovedania de-a ta

 

De ex: de ce te-au parasit toate femeile , cum ai ajuns un gras alcoolic cu probleme locomotorii , de unde ti-a venit ideea cu exorcizarile ...etc ...nu de altii pe care esti complexat/frustrat din cauza saraciei in care te tot  scalzi , traind ca un asistat social inconjurat doar de Pet-uri goale

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Alte replici nu mai ai matrafoxatule , decat niste minciuni penibile ?

 

Povesteste  mai bine de tine , ca si spovedania de-a ta

 

De ex: de ce te-au parasit toate femeile , cum ai ajuns un gras alcoolic cu probleme locomotorii , de unde ti-a venit ideea cu exorcizarile ...etc ...nu de altii pe care esti complexat/frustrat din cauza saraciei in care te tot  scalzi , traind ca un asistat social inconjurat doar de Pet-uri goale

Spune punctual care sunt minciunile.

În poza postata de condition nu ești tu?

Mint că n-ai fost la prostituate niciodată?

Ești patron de hotel.,....

  • Like 15
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Alte replici nu mai ai matrafoxatule , decat niste minciuni penibile ?

 

Povesteste  mai bine de tine , ca si spovedania de-a ta

 

De ex: de ce te-au parasit toate femeile , cum ai ajuns un gras alcoolic cu probleme locomotorii , de unde ti-a venit ideea cu exorcizarile ...etc ...nu de altii pe care esti complexat/frustrat din cauza saraciei in care te tot  scalzi , traind ca un asistat social inconjurat doar de Pet-uri goale

Sa recapitulam,deci sunt,batran,gras,cu probleme locomotorii,alcoolist,sarac,impotent,cu puta mica,parasit de femei,asistat social......

Parca am mai vazut asta pe topicele prostituatelor atunci cand primesc recenzii nasoale si simt nevoia sa se razbune. :laugh2 Ba nebunica,tu te transformi incet dar sigur in prostituata.Incepi sa ai aceleasi apucaturi,acelasi stil,acelasi caracter infect.

  • Like 14
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Starea ta de agitatie , cand ma vezi , este marcata de o profunda agitatie continua  si parca te face sa turbezi de necaz  , stiind  ca-ti trag la bot cu niste adevaruri , nu inventii

 

Apropo , iar te-ai trezit cu fata la cearsaf  de la prima ora a diminetii , matrafoxatule schizofrenic?

 

Pisoarca eu nu am de ce sa ma justific in fata unui dement mincinos  ,  pe care l-am descoperit aici  de mai bine de 2 ani  si caruia i-am dat cu sutul in momentul in care i-am spus sa se termine cu toate rahaturile si magariile pe care le tot inventa pe aici peste noapte . S-a produs vreo schimbare  in comportamentul tau in toata aceasta perioada ? Nu. Nici nu se va produce vreodata , ba chiar schizofrenia ta va  avanseaza ca grad de acceptabilitate  chiar si ptr. tine ca persoana , apai ptr. altii . De ce crezi ca te freaca Aghiuta , zi si noapte  , inventand fel de fel de povesti (baliverne) despre diversi useri (fie de sex masculini , ori feminin) , manifestandu-ti  in acelasi timp  frustrarea acumulata sau complexul de inferioritate ,  care iti sunt nemarginite ?

 

PS: Pai nu esti tu pizda aceea de barbat care foloseste contul altei pizde , Bubuta38 , acest AVPOP ? Orice ti-ar spune  omul la tine va reprezinta o permanenta negatie si o eschivare intr-o alta si alta  minciuna , asta e clar . Pun sa pariez  ca esti acelasi antisocial si in viata de zi cu zi , tocmai de aceea iti si petreci timpul non-stop ,  doar aici .

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ordon slugii mele sa faca o postare kilometrica,minim 20 de randuri.

Executarea.

 

 

Starea ta de agitatie , cand ma vezi , este marcata de o profunda agitatie continua  si parca te face sa turbezi de necaz  , stiind  ca-ti trag la bot cu niste adevaruri , nu inventii

 

Apropo , iar te-ai trezit cu fata la cearsaf  de la prima ora a diminetii , matrafoxatule schizofrenic?

 

Pisoarca eu nu am de ce sa ma justific in fata unui dement mincinos  ,  pe care l-am descoperit aici  de mai bine de 2 ani  si caruia i-am dat cu sutul in momentul in care i-am spus sa se termine cu toate rahaturile si magariile pe care le tot inventa pe aici peste noapte . S-a produs vreo schimbare  in comportamentul tau in toata aceasta perioada ? Nu. Nici nu se va produce vreodata , ba chiar schizofrenia ta va  avanseaza ca grad de acceptabilitate  chiar si ptr. tine ca persoana , apai ptr. altii . De ce crezi ca te freaca Aghiuta , zi si noapte  , inventand fel de fel de povesti (baliverne) despre diversi useri (fie de sex masculini , ori feminin) , manifestandu-ti  in acelasi timp  frustrarea acumulata sau complexul de inferioritate ,  care iti sunt nemarginite ?

 

PS: Pai nu esti tu pizda aceea de barbat care foloseste contul altei pizde , Bubuta38 , acest AVPOP ? Orice ti-ar spune  omul la tine va reprezinta o permanenta negatie si o eschivare intr-o alta si alta  minciuna , asta e clar . Pun sa pariez  ca esti acelasi antisocial si in viata de zi cu zi , tocmai de aceea iti si petreci timpul non-stop ,  doar aici .

Asta inseamna sa fii Sfantul Parinte Pipilica iar slugile sa-ti raspunda prompt la ordine.

Reediteaza ca iti bag pula in ficat,ai doar 12 randuri.mai baga 8.

Executarea!

  • Like 14
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Starea ta de agitatie , cand ma vezi , este marcata de o profunda agitatie continua  si parca te face sa turbezi de necaz  , stiind  ca-ti trag la bot cu niste adevaruri , nu inventii

 

Apropo , iar te-ai trezit cu fata la cearsaf  de la prima ora a diminetii , matrafoxatule schizofrenic?

 

Pisoarca eu nu am de ce sa ma justific in fata unui dement mincinos  ,  pe care l-am descoperit aici  de mai bine de 2 ani  si caruia i-am dat cu sutul in momentul in care i-am spus sa se termine cu toate rahaturile si magariile pe care le tot inventa pe aici peste noapte . S-a produs vreo schimbare  in comportamentul tau in toata aceasta perioada ? Nu. Nici nu se va produce vreodata , ba chiar schizofrenia ta va  avanseaza ca grad de acceptabilitate  chiar si ptr. tine ca persoana , apai ptr. altii . De ce crezi ca te freaca Aghiuta , zi si noapte  , inventand fel de fel de povesti (baliverne) despre diversi useri (fie de sex masculini , ori feminin) , manifestandu-ti  in acelasi timp  frustrarea acumulata sau complexul de inferioritate ,  care iti sunt nemarginite ?

 

PS: Pai nu esti tu pizda aceea de barbat care foloseste contul altei pizde , Bubuta38 , acest AVPOP ? Orice ti-ar spune  omul la tine va reprezinta o permanenta negatie si o eschivare intr-o alta si alta  minciuna , asta e clar . Pun sa pariez  ca esti acelasi antisocial si in viata de zi cu zi , tocmai de aceea iti si petreci timpul non-stop ,  doar aici .

Analfabetuleeeeee, cum poate o stare de agitatie sa fie marcata de    o profunda agitatie? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asta inseamna sa fii Sfantul Parinte Pipilica iar slugile sa-ti raspunda prompt la ordine.

Reediteaza ca iti bag pula in ficat,ai doar 12 randuri.mai baga 8.

Executarea!

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Analfabetuleeeeee, cum poate o stare de agitatie sa fie marcata de    o profunda agitatie? 

:laugh2 Ai-de PLM,se mai si intelectual cu facultate.

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Care pula impotentule  pisarcios ?

 

Spune punctual care sunt minciunile.

În poza postata de condition nu ești tu?

Mint că n-ai fost la prostituate niciodată?

Ești patron de hotel.,....

Printesa mea,de ce ocolesti cu disperare niste intrebari simple??

  • Like 14
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Obositule...intru pe aici asa intre 2 beri si o baie in ocean

Nu sunt prieten cu nimeni de pe forum

 

 

 

Taran basit si afumat,intreb si io asa de curiozitate,cum te-ai simtit dupa mesajul lui Cristiano,adica ca nu mai da un muc pe tine? :laugh2 

Cum e stiuletare cu prietenii tai aia putini si de calitate,printre care era si Cristiano?De bubutz nu te mai intreb ca dai in epilepsie.

  • Like 14
Link spre comentariu

Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Analfabetuleeeeee, cum poate o stare de agitatie sa fie marcata de    o profunda agitatie?

 

Omul e redus mintal. Mă rog, omul...primata!
  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...