Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Amandino esti prea proasta ca sa vorbesc cu tine la modul serios 

 

Basca ca-ti pute munca si nu vrei sa-ti pui  slana la treaba

 

De ce te-ar interesa pe tine cum sunt eu ? Te-am petit cumva si eu nu stiu ?

 

PS: Transmite-i betivanului de Advanced , ca l-am refuzat in compania bauturii cand m-a invitat , dar a uitat , mai cu seama ca nu sunt genul care sa consum alcool decat ocazional si cumpatat

Cand te-am invitat eu pe ti e bai jegosule pocit? Arata! 

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Esti plictisitor matrafoxatule , dar ti-am mai spus asta parca .

 

 

PS: Pai ce vrei bai nebunule sa pun PM-ul acela de pe contul Advanced aici  ? Sau esti atat de turbat incat nu mai stii  ce ai facut in trecut ? Eu stiu perfect. Sau sa-l trimit Pisiloiului la verificat , ca e colectionar de asa ceva ?

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Retardatule, imi epuizezi rabdarea! A zis ca esti divortat de 3 ani, esti, nu?

Continui dupa ce raspunzi.

Bre,matale nu intelegi ca n-o sa-ti raspunda niciodata la intrebarea asta pentru ca se umple de fecale.Cum PLM sa recunoasca ca e parasit de nevasta de 3 ani,cand el acum un an era consilier matrimonial si ne dadea lectii,ne spunea ca are contract prenuptial si alte cacaturi,dar el era rupt in cur de laba.

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Esti atat de prost bosorogule  incat daca vezi un cuvant nou , gata te apuci si-l folosesti .

 

Nu stii tu d'astea  , ca sa realizezi ce inseamna , mai ales ca nu ai trecut prin asa ceva , avand servici la stat (degeaba) .

 

Pe seara ma duc sa adun niste bani...imi dai voie , neghiobule ? 

Sa nu iti uiti magnetul si sfoara, poate au aruncat turistii niste maruntei in fantana de la cazino!  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Esti plictisitor matrafoxatule , dar ti-am mai spus asta parca .

Hai bai mitomane pocit, arata cand te-am invitat eu pe tine la bauta. Sa ma cac pe mutra ta pocita de taran incult si bolnav psihic, mai nou si betiv! 

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Cand te-am invitat eu pe ti e bai jegosule pocit? Arata! 

Bre,matale esti cam naiv,inca nu te-ai invatat cu diversiunile si fumigenele marca Mikyputa?

Daca nu are cu ce sa te agate,creaza el scenarii,inventeaza el ceva.La mine deja omul stie din sursa sigura 100% ca sunt obez,batran,alcoolic,sarac,impotent,cu puta mica............. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Bre,matale esti cam naiv,inca nu te-ai invatat cu diversiunile si fumigenele marca Mikyputa?

Daca nu are cu ce sa te agate,creaza el scenarii,inventeaza el ceva.La mine deja omul stie din sursa sigura 100% ca sunt obez,batran,alcoolic,sarac,impotent,cu puta mica............. :laugh2

Inseamna ca i-am pus ok diagnosticul, un mitoman handicapat si pocit! 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

O sa ti-l trimit ...ca sa-l fumezi ca pe un kkt uscat de caine  , poate mai salvezi ceva din nebuneala .

Nu il trimite laba trista, posteaza-l aici muie proasta! Iti tremura mana de spume ce ai pe tine pocitanie! :laugh2

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

 

PS: Am angajati prostalaule pisarcis , ca tot te macina o anumita curiozitate  . De ce trebuie sa stau eu acolo non-stop ? Cum am angajati si ptr......dar nu spun....deci imi pot permite confortul sa stau o zi intreaga , sa ma cert  cu tine si sa castig si bani bunicei la sfarsitul zilei . Tu poti face asta ,  aurolacule ? :)

Ai-de PLM,....!Vai de pula meaaaaaa,,,,,?

Taran basit,tu vrei sa spui ca inca te mai crezi patron de hotel?????????? :slap2  :laugh2

E clar,esti bolnav psihic daca te mai crezi patron dupa ce toata lumea te-a vazut imbracat in carpe.

Dumnezeu cu mila!

  • Like 15
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Poate nu ai vazut editarea bine

 

 

Baga limba in fund adanc  Pipiloiule (asta ca sa nu-i mai acuzi pe altii ca sunt homosexuali , tu fiind si unul oligofren ajuns deja  impotent de la bautura)  , ca Advanced e singurul care iti mai da credibilitate , si sclavul tau Picoaie , am uitat ...chiar daca v-ati facut in trecut cu ou si otet , unul pe celalalt  ,  nu ati uitat in schimb ca e mai bine  sa va lingeti reciproc flegmele pe care le-ati tras unul impotriva celuilalt  ....caractere si caractere .

 

PS: Ia spune cum ziceai de Picoaie in trecut , ca a luat  o curva , a spalat-o si  a facut-o femeia lui . Hai ca n-am uitat da-te dracu' de gras libidinos  si matrafoxat . Punem si link daca doresti  ? Ti-am spus ca-ti trag la bot doar pe cuvintele tale , nu inchipuiri   =))

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Ai-de PLM,....!Vai de pula meaaaaaa,,,,,?

Taran basit,tu vrei sa spui ca inca te mai crezi patron de hotel?????????? :slap2  :laugh2

E clar,esti bolnav psihic daca te mai crezi patron dupa ce toata lumea te-a vazut imbracat in carpe.

Dumnezeu cu mila!

I-am gasit colegii de clasa

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Miky, nu mai comenta nimic pe acest topic timp de o saptamana si vei observa ceva foarte interesant!

  • Like 24
  • Minus 22
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

UP

Miky, nu mai comenta nimic pe acest topic timp de o saptamana si vei observa ceva foarte interesant!

  

Ce glume ai ba tristule .   Mai bine schitai ceva format din Smiley-uri  ...sa pari mai amuzant , nu de alta

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Miky, nu mai comenta nimic pe acest topic timp de o saptamana si vei observa ceva foarte interesant!

Pai stiu ....se vor  agita in continuare de nebuni ca sa mai inventeze  ceva  de dragul  punctelor de reputatie  ....si prostul ala de Pisarcios cica vrea sa castige din nou sectiunea de Topic al anului , de parca ii si da motanul vreun premiu substantial ptr. intreaga lui agitatie 

 

Ii da o guma Turbo ...sau il mai lasa  cateva clone active ptr. zapaceala , vesnica lui ocupatie de sarantoc . Atat .

Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Esti atat de prost bosorogule  incat daca vezi un cuvant nou , gata te apuci si-l folosesti .

 

Nu stii tu d'astea  , ca sa realizezi ce inseamna , mai ales ca nu ai trecut prin asa ceva , avand servici la stat (degeaba) .

 

Pe seara ma duc sa adun niste bani...imi dai voie , neghiobule ? 

Prostovane, nu lucrez la stat! Te las să aduni ... știuleți! :laugh2

 

P.S. relicvă, nu religvă, de aceea l-am scris, cu ghilimele, incultule!

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pai stiu ....se vor  agita in continuare de nebuni ca sa mai inventeze  ceva  de dragul  punctelor de reputatie  ....si prostul ala de Pisarcios cica vrea sa castige din nou sectiunea de Topic al anului , de parca ii si da motanul vreun premiu substantial ptr. intreaga lui agitatie 

 

Ii da o guma Turbo ...sau il mai lasa  cateva clone active ptr. zapaceala , vesnica lui ocupatie de sarantoc . Atat .

Eu zic că îți e distrasă atenția în timp ce ei îsi recapătă puterea pentru a face iarăși acel gest de acaparare a mentalității generale...Mai ți minte începuturile tale pe forum, când ai realizat in ce ai fost băgat?!! Cum vorbeai tu despre femei...Îsi frecau băieții mâinile de satisfactie văzând ce-au facut din tine! Acum, zic să observi si tu măcar o săptămână...
  • Like 23
  • Minus 22
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Eu zic că îți e distrasă atenția în timp ce ei îsi recapătă puterea pentru a face iarăși acel gest de acaparare a mentalității generale...Mai ți minte începuturile tale pe forum, când ai realizat in ce ai fost băgat?!! Cum vorbeai tu despre femei...Îsi frecau băieții mâinile de satisfactie văzând ce-au facut din tine! Acum, zic să observi si tu măcar o săptămână...

Oricum baga capul in cacat, acolo unde ii este locul! 

  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu zic că îți e distrasă atenția în timp ce ei îsi recapătă puterea pentru a face iarăși acel gest de acaparare a mentalității generale...Mai ți minte începuturile tale pe forum, când ai realizat in ce ai fost băgat?!! Cum vorbeai tu despre femei...Îsi frecau băieții mâinile de satisfactie văzând ce-au facut din tine! Acum, zic să observi si tu măcar o săptămână...

Stiu si ai dreptate , nu pot sa contest  ...mi-am dat seama de multe intre timp  , tocmai de aceea m-am si retras demult din jocul lor murdar si constant

 

Astia nu sunt decat niste scursuri ale societatii si niste ratati , evidente incontestabile  din propriile lor postari , care tot atarna pe aici si isi trag cu limba in cur  unul celuilalt . Eu nu pot fi ca ei , si nici ei ca mine niciodata  , atata timp cat gandesc lucid si observ despre ce este vorba . Si tocmai asta ii deranjeaza cel mai mult in momentul de fata  , se enerveaza si continua sa arunce cu excremente  in toate directiile 

 

Gata ...nu mai intru , chiar si 2 saptamani  . Promit ... Ii las sa scrie ce vor  pe acest topic  ;)

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Stiu si ai dreptate , nu pot sa contest  ...mi-am dat seama de multe intre timp  , tocmai de aceea m-am si retras demult din jocul lor murdar si constant

 

Astia nu sunt decat niste scursuri ale societatii si niste ratati , evidente incontestabile  din propriile lor postari , care tot atarna pe aici si isi trag cu limba in cur  unul celuilalt . Eu nu pot fi ca ei , si nici ei ca mine niciodata  , atata timp cat gandesc lucid si observ despre ce este vorba . Si tocmai asta ii deranjeaza cel mai mult in momentul de fata  , se enerveaza si continua sa arunce cu excremente  in toate directiile 

 

Gata ...nu mai intru , chiar si 2 saptamani  . Promit ... Ii las sa scrie ce vor  pe acest topic  ;)

Besi ma jegosule pocit, tu vorbesti de jignit, tu care arunci cu cacat in stanga si dreapta? A dracu pocitanie analfabeta si bolnava psihic ce esti! Sa dea Domnul sa dea ursul peste tine cand ai stiuletele in cur, poate scapam definitiv de tine! 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

 

Gata ...nu mai intru , chiar si 2 saptamani  . Promit ... Ii las sa scrie ce vor  pe acest topic  ;)

Inca o exorcizare incheiata cu succes :pope

  • Like 14
Link spre comentariu

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Miky, nu mai comenta nimic pe acest topic timp de o saptamana si vei observa ceva foarte interesant!

Esti proasta rau taratura expirata,pe sluga Miky il aduc eu cand vreau aici la spovedanie.Cu japca,legat cu lantul de gat.

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...