Sari la conținut

Spovedania unei prostituate


Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Sa va luati adio de la forum. Odata ce motanul imi baneaza contul, forumul va fi jos unlimited time. Am primit warning fara motiv doar prin faptul ca am facut 2 postari unde am vorbit frumos. Am fost baiat finut. Va arat eu ce bulangiu pot sa fiu si sa am "grija" de forum.

Nu te intelegi cu motanul,e foarte sensibil cand da raport astia cu cont platit.

Link spre comentariu
  • Oras:Your mom's bedroom
  • Oras:Your mom's bedroom

Ce-o mai face miskin?

 

Probabil isi face planuri pentru vacanta si nu e hotarat daca sa aleaga Seychelles sau Maldive ca viitoare destinatie. Si bineinteles calatorind cu Emirates miskin Air clasa I.

 

=)) =)) =))

post-243756-0-90264200-1528838798_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

care s-a mai spovedit?

ar trebui tovarasul rafranelo. A dat iar strechea in el, vede in toata lumea clone. Omul are grave tulburari mintale. Nu stiu cine si-a batut joc e el, dar face urat de tot.

Link spre comentariu

  • Oras:pe pamant
  • Oras:pe pamant

"

PS: Eu m-as bucura mult sa inteleaga mai multe asta si sa isi recapete respectul de sine ca femeie. Am o pica pe barbatii aia intretinuti de pe urma lor de numa numa. Aia ar trebui eradicati, pusi la munca cu forta. Chiar nu pot intelege situatiile alea pentru ca solutii exista cand exista si un barbat in familie. "

aia sunt baieti inteligenti ,nu prosti,aia ce vroia sa o intretina si pe ea ,sa i intretina si plodul...Pentru ce? o partida pe luna de sex gratis.

Nu vreau sa fiu rau ,dar asta e adevarul

Sii din cate stiu eu, acel iuby ii asigura protectie fizica(care nu e gratis,

Totul pe lumea asta platim (se plateste) intr o forma sau alta.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...