Sari la conținut

Cel Mai Mare Prost - Editia de Craciun 2016


Cel Mai Mare Prost pe nimfomane.com  

155 membri au votat

  1. 1. Care este cel mai mare prost al forumului?

    • Machucambo
      16
    • Dobre
      41
    • Rozkendra
      15
    • Raffaello
      8
    • Brett
      17
    • Picon
      48
    • Nobel
      10
    • Miky77
      29
    • Trollescoviciulos
      12
    • Justitiaru
      16


Postări Recomandate

  • Oras:EU
  • Oras:EU

Candidatii la titlul de "Cel Mai Mare Prost" al forumului, editia de iarna 2016.

 

  • Machucambo - sociopatul forumului, omul pentru care s-a inventat expresia "nebun de legat"; prost ca noaptea si in rarele momente de luciditate, iar abuzurile sexuale suferite in copilarie nu pot fi singura explicatie;
  • Dobre - prost, alcoolic, agramat si obsedat, o combinatie care l-a propulsat in topul cretinilor de pe nimfomane;
  • RozKendra - definitia mahalagioaicei si dovada ca grobianismul nu este specific doar sexului masculin;
  • Raffaello - varul prostut si de la tara al joistilor; simplu la minte si in exprimare, un personaj monoton de care pana si sotia s-a plictisit la un moment dat;
  • Brett - labagiu notoriu si bagator in seama de profesie; o nulitate agasanta
  • Picon - cel mai vocal prostovan al forumului; extrem de limitat intelectual, vanitos, viteaz in postari dar un las la fapte; un semidoct singur pe lume, grasunel, transpirat si cu cioc;
  • Nobel - un alt pierde-vara foarte modest intelectual, care incearca sa pozeze in om de succes si care stie ce spune, desi toate postarile lui ii expun limitele evidente;
  • Miky77 - un personaj de o prostie halucinanta, pe care nici o umilinta nu-l face sa se opreasca, ba chiar il motiveaza sa vina cu noi si noi dovezi ale imbecilitatii lui native; in dreptul cuvantului "prost" din dictionar veti gasi poza lui Miky77;
  • Trollescoviciulos - un codos colorat cu aere de Il Capo della Mafia; in realitate doar un borfas prostanac, superficial si incult;
  • Justitiaru - proxenet recunoscut si posesor al zeci de conturi clona, toate avand in comun un element: prostia crasa.

Votul este SECRET.

Rog clonele sa nu se inflameze pentru ca nu au fost nominalizate.

 

Merry Christmas Everyone!:)

 

http://www.galstyles.com/wp-content/uploads/2015/09/Ornaments-Trees.jpg

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Votez cu Nobel.

Am sa motivez mai tarziu.

 

Machucambo nu e prost, e doar turbat.

Doare, nu cunosc.

Brett, idem.

RozKendra, e fata isteta, dar borderline.

Raffaello, Miki, nici ei nu sunt prosti.E mai grav.Sunt idioti de-a binelea.

Justitiaru, asta e indeajuns de "istet" sa-si distribuie prostia in mod echitabil clonelor.

Trollescoviciulos, e pungas de cat. 7-a.Daca a fost prost, atunci când mi-a refuzat oferta, vom vedea.

Picon nu e prost nici pe departe, dar nici de inteligenta nu-l poti suspecta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Inca un topic la fel de idiot precum initiatorul.

Este interesant de studiat "argumentele"

In cazul meu sunt doua aspecte care ma fac sa cred ca aceasta clona este probabil a lui miskin. Daca nu ..e si mai grav: ii copiaza obsesiile.

In primul rand habar n-am cine sunt "joistii", nu-i cunosc si n-am participat la adunarile lor. Apoi...mi se face scarba vazand cum se aduc in discutie elemente personale, chiar si false.

Pentru lamurirea situatiei: singurii care au senzatia ca sunt divortat sunt kinuitul si @nu mai spune.

Am familie, ceea ce kinuitul nu va avea in veci ( daca-si pastreaza aceeasi atitudine)

Oricum, ma simt flatat sa fiu bagat in aceeasi " oala" cu membri pe care ii simt a fi oameni la locul lor in viata reala.

Lasitatea prin care aceste clone ataca, maraie prin gard si vor sa provoace nu face decat sa reflecte caracterul lor parsiv, de oameni frustrati si fara nici un rost in viata reala.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Inca un topic la fel de idiot precum initiatorul.

Este interesant de studiat "argumentele"

In cazul meu sunt doua aspecte care ma fac sa cred ca aceasta clona este probabil a lui miskin. Daca nu ..e si mai grav: ii copiaza obsesiile.

In primul rand habar n-am cine sunt "joistii", nu-i cunosc si n-am participat la adunarile lor. Apoi...mi se face scarba vazand cum se aduc in discutie elemente personale, chiar si false.

Pentru lamurirea situatiei: singurii care au senzatia ca sunt divortat sunt kinuitul si @nu mai spune.

Am familie, ceea ce kinuitul nu va avea in veci ( daca-si pastreaza aceeasi atitudine)

Oricum, ma simt flatat sa fiu bagat in aceeasi " oala" cu membri pe care ii simt a fi oameni la locul lor in viata reala.

Lasitatea prin care aceste clone ataca, maraie prin gard si vor sa provoace nu face decat sa reflecte caracterul lor parsiv, de oameni frustrati si fara nici un rost in viata reala.

nu trebuie sa te justifici prea mult  in fata unor complexati :)

am inceput deja sa nu ma mai obosesc in fata lor sa le demonstrez cat sunt de fraieri si tristi

  • Like 11
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

nu trebuie sa te justifici prea mult  in fata unor complexati :)

am inceput deja sa nu ma mai obosesc in fata lor sa le demonstrez cat sunt de fraieri si tristi

Nu pentru ei am scris. Ci pentru ceilalti.

Majoritatea clonelor le-am trecut la "ignore". Pe kinuit l-am lasat la vedere, e prea simpatic sa ma lipsesc de ineptiile lui.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Deci, om cu familie, sa se dea la o trampa ca Vanessa.

Si sa ramana de fazan.

Acum se explica injuraturile de familie.

Cretinule, in seara asta n-am chef de tine. Te cred ca frustrarea te macina si cauti sa-ti versi din venin, insa devii plictisitor si banal.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Nu ti-a fost rusine, ma?

Om insurat.

Ori si tu ai acasa o femeie cu mustata, ca oly?

Nu ti se pare ca esti prea nesimtit? Vrei sa ne injuram, o facem. Te iei de familie, schimb tonul.

Hai siktir limbric timorat si stafidit.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Nu ti se pare ca esti prea nesimtit? Vrei sa ne injuram, o facem. Te iei de familie, schimb tonul.

Hai siktir limbric timorat si stafidit.

Nu ma iau de familie, ba.

Aia faci tu, iar apoi plangi ca ai fost provocat.

 

Eu incerc sa repar demnitatea femeii cu mustata.

 

Un barbat adevarat are curajul sa admita adevarul si sa-l spuna, indiferent de rate la banca, gura lumii, copii sau mai stiu eu ce.

 

Bine ca aici jucati rolul de protectori spirituali pentru "domnite", niste curve, care nu dau doi bani pe duhoarea emanata de voi.

 

Schimba repertoriul.

De dragul femeii cu mustata.Vanessa arata mai bine decât ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Valhalla
  • Oras:Valhalla

Votez cu Nobel.

Am sa motivez mai tarziu.

Machucambo nu e prost, e doar turbat.

Doare, nu cunosc.

Brett, idem.

RozKendra, e fata isteta, dar borderline.

Raffaello, Miki, nici ei nu sunt prosti.E mai grav.Sunt idioti de-a binelea.

Justitiaru, asta e indeajuns de "istet" sa-si distribuie prostia in mod echitabil clonelor.

Trollescoviciulos, e pungas de cat. 7-a.Daca a fost prost, atunci când mi-a refuzat oferta, vom vedea.

Picon nu e prost nici pe departe, dar nici de inteligenta nu-l poti suspecta.

Ma simt onorat Sa fiu pe aceeasi lista cu nume vechi si personaje adevarate de pe site chiar si daca eu sunt cel mai prost dintre ei ,nu conteaza.

Iar ca tu sa ma votezi mi se pare frumos.

Multumesc

Imi pare rau ca sfantul parinte nu e si el acolo cu noi :)

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@ Mister Miskin , poate ma luminezi si pe mine si nu numai - prin alt topic - care sint proxenetii de pe aici.

Se pare ca unii sint cam periculosi si strica atmosfera peste tot.

In rest circ maxim , extremisme si refulari in toate directiile...bine ca numai in virtual...

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma simt onorat Sa fiu pe aceeasi lista cu nume vechi si personaje adevarate de pe site chiar si daca eu sunt cel mai prost dintre ei ,nu conteaza.

Iar ca tu sa ma votezi mi se pare frumos.

Multumesc

Imi pare rau ca sfantul parinte nu e si el acolo cu noi :)

 

 

onorabile  :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

Ma simt onorat Sa fiu pe aceeasi lista cu nume vechi si personaje adevarate de pe site chiar si daca eu sunt cel mai prost dintre ei ,nu conteaza.

Iar ca tu sa ma votezi mi se pare frumos.

Multumesc

Imi pare rau ca sfantul parinte nu e si el acolo cu noi :)

Am gasit un stream stabil pentru SVT 1, televiziunea suedeza care transmite dineul Nobel.Foarte frumos.

 

Felicitari pentru titlul de cel mai prost dintre toti.

 

Eu stiam ca esti prost, de când incercai tu sa explici ca oamenii aleg meserii bine platite sau nobile, doar cu scopul de a avea acces la femei frumoase.

As incheia cu "ba, da' prost mai esti", dar cred ca ar fi superfluu.

 

Hai cu egalarea.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:X.
  • Oras:X.

@ Mister Miskin , poate ma luminezi si pe mine si nu numai - prin alt topic - care sint proxenetii de pe aici.

Se pare ca unii sint cam periculosi si strica atmosfera peste tot.

In rest circ maxim , extremisme si refulari in toate directiile...bine ca numai in virtual...

Nu cunosc proxenetii.

Iti pot numi insa lingaii de serviciu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...