Sari la conținut

Cel Mai Mare Prost - Editia de Craciun 2016


Cel Mai Mare Prost pe nimfomane.com  

155 membri au votat

  1. 1. Care este cel mai mare prost al forumului?

    • Machucambo
      16
    • Dobre
      41
    • Rozkendra
      15
    • Raffaello
      8
    • Brett
      17
    • Picon
      48
    • Nobel
      10
    • Miky77
      29
    • Trollescoviciulos
      12
    • Justitiaru
      16


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Mikyputa,ce faci mă tampitule,astia îți umilesc stăpânul si tu dormi în marsupiul lui Piticon?

De astazi m-am hotarat  . Ti-o trag la :blowj0b  pe unde te prind , pana ajungi de vorbesti singur pe paleti  ca celalalt . 

Si asta datorita faptului ca m-ai convins suficient sa observ inca un caz de psihopat cu acte in regula care nu poate dormi de grija altora noaptea . Ti-ai aratat suficient  de bine care este viata ta  de ratat si conditia sociala prin postarile pline de dejectii   de cand te-ai tot Clonat pe aici . Eu nu am observat pana acum in postarile tale (chiar si in topicele deschise)  o  recomandare , un sfat bun dat cuiva , un ajutor   ,  o participare intr-o discutie elevata  (dar aici tine deja de educatia pe care o ai) ...etc  ....decat negativism , ranchiuna si invidie pe diferiti membri ai acestui site (nu doar pe mine) pe care i-ai tot injurat , intaratat sau jignit in diferite moduri , uneori fara un motiv intemeiat , doar din prostia care iti domina creierasul si zi si noapte . :slap2

 

Jegosule care esti  tu jegos 

 

 

Ori te faci om , ori ramai in continuare la calitatea de "GROPARUL"  de pe Nimfomane . Dar ma indoiesc sa recurgi la prima varianta , oamenii dupa o varsta nu-si mai pot schimba caracterul deja format  in decursul anilor . :no2

Deci atentie la neatentie. TO BEGING PLAY   :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

De astazi m-am hotarat  . Ti-o trag la :blowj0b  pe unde te prind , pana ajungi de vorbesti singur pe paleti  ca celalalt . 

Si asta datorita faptului ca m-ai convins suficient sa observ inca un caz de psihopat cu acte in regula care nu poate dormi de grija altora noaptea . Ti-ai aratat suficient  de bine care este viata ta  de ratat si conditia sociala prin postarile pline de dejectii   de cand te-ai tot Clonat pe aici . Eu nu am observat pana acum in postarile tale (chiar si in topicele deschise)  o  recomandare , un sfat bun dat cuiva , un ajutor   ,  o participare intr-o discutie elevata  (dar aici tine deja de educatia pe care o ai) ...etc  ....decat negativism , ranchiuna si invidie pe diferiti membri ai acestui site (nu doar pe mine) pe care i-ai tot injurat , intaratat sau jignit in diferite moduri , uneori fara un motiv intemeiat , doar din prostia care iti domina creierasul si zi si noapte . :slap2

 

Jegosule care esti  tu jegos 

 

 

Ori te faci om , ori ramai in continuare la calitatea de "GROPARUL"  de pe Nimfomane . Dar ma indoiesc sa recurgi la prima varianta , oamenii dupa o varsta nu-si mai pot schimba caracterul deja format  in decursul anilor . :no2

Deci atentie la neatentie. TO BEGING PLAY   :laugh2

Iar ai ieșit tampitule din marsupiu??

post-216807-0-48051000-1483099446_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te salut parinte!

Aici ai dreptate! :)) meritul e al lui. Ce ziceai tu ca bea? Vin de paie?? =)) Ahahhaha :))

Te salut si eu.

Întotdeauna am fost corect,nu pot sa ma cac in munca lui Picon,5 ani a tras din greu sa ajungă prostul site-ului,asa ca merita tot respectul nostru.

PS. Vinul ala la carton chiar este din paie fermentate,nu este caterinca.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...