Sari la conținut

Eva 0748405863


Postări Recomandate

  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Mistouri observ ca sunt pe toate topicele, inclusiv pe asta. In fine, nu inteleg rautatile astea gratuite. E vorba de gusturi. Femeia pare naturala, pune poze reale banuiesc, nu va obliga nimeni sa va duceti. Totusi ma intreb daca a mai vizitat-o cineva pe doamna si daca ofera serviciile pe care le prezinta si cel mai important daca sunt de calitate. Exista atitudine si implicare?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Mistouri observ ca sunt pe toate topicele, inclusiv pe asta. In fine, nu inteleg rautatile astea gratuite. E vorba de gusturi. Femeia pare naturala, pune poze reale banuiesc, nu va obliga nimeni sa va duceti. Totusi ma intreb daca a mai vizitat-o cineva pe doamna si daca ofera serviciile pe care le prezinta si cel mai important daca sunt de calitate. Exista atitudine si implicare?

Sunt vizitata zilnic de cateva persoane, nu fac eu programari decat in limita mea de confort, si da, vin si din cei care au citit forumul, dar prefera sa nu se expuna facand recenzii... e de inteles de ce, daca scrii de bine esti peste, daca nu ai ceva cu fata etc... Te invit sa-mi faci o vizita, ce-ai avea de pierdut? Stiu ca esti om serios, iar daca nu-ti vor placea serviciile si atitudinea mea, iti garantez ca-ti inapoiez banii
  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Îmi place pozele, îmi pare rău că nu tot veni la tine

Multumesc pentru apreciere, te rog sa ma contactezi pe wapp, 0748405863, si sa-mi spui cine esti, vom discuta in privat mai multe
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

buna ziua

m-ar interesa si pe mine o ora de masaj erotic

la ce pret

 

va multumesc

Buna, as prefera sa fiu contactata telefonic, prin sms sau wapp pentru detalii, nu vreau sa am un topic de 50 de pagini nefolositoare... preturle standard sunt 100 lei 30 min, 200 ora.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna eva!! Anilingus activ oferi ? Mersi

. Doar in functie de igiena, epilat etc.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la Eva si eu i am cerut sa mi trimita poze, Discutia am purtat o, numai pe whatapp. Apartament curat, prosop curat si este singura in locatie. Eva este o persoan, cum sa zic cu forme mai rubensiene si mica de statura. Am fost servit cu o apa si invitat la un dus. Actiunea a debutat cu un FK pasional, mangaierii, luat tata n gura,, am prins o de bucile alea mari . E , acum vine partea cea mai importatnta. Am fost invitat sa ma asez in pat. sa ma relaxez, sa privesc,sa  simt la ceea ce o sa mi faca la oo.. Superb. le a lins, le a supt, le a .....frumoasa senzatia. si a fost combinata cu un analingus si un oral N.  Chiar face ce zice. Am oprit o de cateva ori, sa nu explodez. mi a placut ca nu a vrut sa termin repede si a avut rabdare cu mine.De terminat m a terminat in caprita. Am dat ca nebunul, fara sa zica, ceva.si  am avut senzatia ca i a placuta.  Futai a fost unul corect. De revenit o sa mai revin. pret 100/30 min

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Am fost si eu la Eva si eu i am cerut sa mi trimita poze, Discutia am purtat o, numai pe whatapp. Apartament curat, prosop curat si este singura in locatie. Eva este o persoan, cum sa zic cu forme mai rubensiene si mica de statura. Am fost servit cu o apa si invitat la un dus. Actiunea a debutat cu un FK pasional, mangaierii, luat tata n gura,, am prins o de bucile alea mari . E , acum vine partea cea mai importatnta. Am fost invitat sa ma asez in pat. sa ma relaxez, sa privesc,sa simt la ceea ce o sa mi faca la oo.. Superb. le a lins, le a supt, le a .....frumoasa senzatia. si a fost combinata cu un analingus si un oral N. Chiar face ce zice. Am oprit o de cateva ori, sa nu explodez. mi a placut ca nu a vrut sa termin repede si a avut rabdare cu mine.De terminat m a terminat in caprita. Am dat ca nebunul, fara sa zica, ceva.si am avut senzatia ca i a placuta. Futai a fost unul corect. De revenit o sa mai revin. pret 100/30 min

Multumesc, chiar mi-a placut, dar asa mica ti-am parut? Am 1,64 fara tocuri.. probabil am pierdut la "latime"😀
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Salut,am ajuns la Eva si ce pot spune este ca :

 

-locatia-vis-a-vis de Petrom de langa Mall Vitan,curata,baie curata,gel de dus,prosop curat.

-Eva este o tipa cu forme,poarta ochelari ,m a asteptat intr un outfit fara chiloti pe ea.

Din pacate nu prea am ce recenzie sa fac deoarece actiunea a debutat furtunos,eu eram incins si la propriu si la figurat

si soldatelul a capitulat inainte sa intre undeva !!!

Totusi,actiunea a continuat cu un masaj bun facut de Eva,care,am uitat sa va spun ...nu sta cu ochii pe ceas...apreciez.

Cu siguranta am sa revin si atunci voi face o recenzie mai ampla. 

Decartat-100 lei.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,am ajuns la Eva si ce pot spune este ca :

 

-locatia-vis-a-vis de Petrom de langa Mall Vitan,curata,baie curata,gel de dus,prosop curat.

-Eva este o tipa cu forme,poarta ochelari ,m a asteptat intr un outfit fara chiloti pe ea.

Din pacate nu prea am ce recenzie sa fac deoarece actiunea a debutat furtunos,eu eram incins si la propriu si la figurat

si soldatelul a capitulat inainte sa intre undeva !!!

Totusi,actiunea a continuat cu un masaj bun facut de Eva,care,am uitat sa va spun ...nu sta cu ochii pe ceas...apreciez.

Cu siguranta am sa revin si atunci voi face o recenzie mai ampla.

Decartat-100 lei.

Cum e fizic?

E ok ?

Drăguță?

Se vede că e cu forme. E voluptoasă?

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Cum e fizic?

E ok ?

Drăguță?

Se vede că e cu forme. E voluptoasă?

Mie imi plac femeile mai cu forme..da,este ok,sani mari,pizda frumoasa epilata total,buze senzuale,ai ce vb cu ea,atitudine jos palaria....du te si vezi...daca iti place,stai,daca nu,pleci...tipa nu se supara..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Salut,am ajuns la Eva si ce pot spune este ca :

 

-locatia-vis-a-vis de Petrom de langa Mall Vitan,curata,baie curata,gel de dus,prosop curat.

-Eva este o tipa cu forme,poarta ochelari ,m a asteptat intr un outfit fara chiloti pe ea.

Din pacate nu prea am ce recenzie sa fac deoarece actiunea a debutat furtunos,eu eram incins si la propriu si la figurat

si soldatelul a capitulat inainte sa intre undeva !!!

Totusi,actiunea a continuat cu un masaj bun facut de Eva,care,am uitat sa va spun ...nu sta cu ochii pe ceas...apreciez.

Cu siguranta am sa revin si atunci voi face o recenzie mai ampla.

Decartat-100 lei.

Multumesc, data viitoare o luam.mai incet💋
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Și eu sunt tentat să o încerc, mai ales pentru masaj.

Dacă poți detalia puțin aspectul.

Sau dacă poate pune Eva niște poze de actualitate.

Pot sa pun poze doar pe "bucati", cat reusesc eu un selfie... Ce v-a zis colegul mai sus e valabil, nu va place ce vedeti - puteti pleca linistiti, nu ma supar.

post-285560-0-23051500-1560168253_thumb.jpg

post-285560-0-00982000-1560168274_thumb.jpg

post-285560-0-62918500-1560168305_thumb.jpg

post-285560-0-44986000-1560168357_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pot sa pun poze doar pe "bucati", cat reusesc eu un selfie... Ce v-a zis colegul mai sus e valabil, nu va place ce vedeti - puteti pleca linistiti, nu ma supar.

Mersi frumos!!!

Arăta bine

Dacă pui și o poză din care să te vedem și de sus până jos (bineînțeles că fără față), să ne formăm o idee de ansamblu, ar fi Super.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Si inca ceva, nu sunt nici cea mai... nici cea mai... etc, dar nimeni n-o sa spuna vreodata ca nu a fost tratat bine, sunt cat se poate de corecta si fac tot posibilul sa ofer fiecaruia ce isi doreste, bineinteles cui merita si are un comportament corect si de bun simt.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Mersi frumos!!!

Arăta bine

Dacă pui și o poză din care să te vedem și de sus până jos (bineînțeles că fără față), să ne formăm o idee de ansamblu, ar fi Super.

O sa rog pe cineva sa-mi mai faca cateva poze, nu apelez la fotografi ca astia te scot ce nu esti si mu vreau sa-mi bata careva obrazul... asta e de anul trecut, nu s-a schimbat mare lucru de atunci

post-285560-0-23029200-1560177314_thumb.jpg

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O sa rog pe cineva sa-mi mai faca cateva poze, nu apelez la fotografi ca astia te scot ce nu esti si mu vreau sa-mi bata careva obrazul... asta e de anul trecut, nu s-a schimbat mare lucru de atunci

Mersi frumos.

Dacă îți face un client poze cu telefonul e e suficient.

Nu trebuie mare lucru

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Mersi frumos.

Dacă îți face un client poze cu telefonul e e suficient.

Nu trebuie mare lucru

Fa-ti timp si "curaj" sa ma vizitezi, si poate o sa-mi faci tu cateva, ce zici?😊
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

O sa rog pe cineva sa-mi mai faca cateva poze, nu apelez la fotografi ca astia te scot ce nu esti si mu vreau sa-mi bata careva obrazul... asta e de anul trecut, nu s-a schimbat mare lucru de atunci

Poate iti fac eu la urmatoarea vizita !!!

Link spre comentariu

  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Am vizitat-o pe doamna Eva.

Cu toate ca in zona Vitan nu prea am avut experiente prea reusite, am avut o oarecare retinere, dar mi-am luat inima-n dinti si am fost la Eva. Mi-am facut programare prin mesaj pe telefon

 

Locatie: 9, Vitan, intr-un bloc in apropiere de Mall, vis-a-vis de Petrom. Insa cam mare distanta de mine, dar imi era in drum de la servici.

 

Locuinta: 10+, un apartament mare, spatios, aerisit, racoros, curat. Peste tot era curatenie, se mentine ordinea, prosoapele erau aranjate si curate, unul peste altul impaturite pe masina de spalat. Baia ingrijita cu geluri de dus, apa de gura, papuci, tot ce-ti trebuie. Are aer conditionat, masa de masaj.

 

Atitudine: 10++, este pro client, atenta la nevoile si dorintele tale, politicoasa, foarte educata, inteligenta, calma, rabdatoare, iti zambeste, te intreaba ce preferinte ai si cu doresti sa inceapa. Poti discuta cu ea diverse subiecte, este citita, are o cultura vasta. Poti afla multe despre viata in general daca reusesti sa-i explorezi universul. Stie cum sa se comporte cu un musafir/client, este ospitaliera, are o atitudine civilizata. Este foarte prietenoasa si respectoasa, daca si tu o tratezi la fel desigur.

 

Masaj de relaxare: 9, se vede ca are experienta si cunoaste tehnici ale masajului, stie cum sa maseze si sa creeze o atmosfera placuta, te intreaba daca preferi mai intens sau mai soft, cu ce zona sa inceapa sau unde sa insiste, trateaza cu profesionalism si responsabilitate, are cunostinte bine definite. Insa n-am facut o sedinta intreaga doar masaj ca sa pot evalua potentialul maxim.

 

GFE: 10+, este foarte lipicioasa, pupacioasa, pasionala, senzuala in atingeri, stie cum sa te stimuleze, te saruta pe tot corpul, are un comportament erotic si pare foarte natural, incat nu stiam daca e profesionalism sau chiar traia momentul, probabil ajuta daca se relaxeaza in prezenta ta si exista o chimie ceva. Oricum cu mine s-a comportat foarte bine. Am incercat si un masaj erotic cu atingeri ale mainilor in zona intima, foarte delicate si senzuale, stie tehnica, nu era o simpla laba cum se practica pe la unele saloane. Face si FK, doar ca eu nu pot daca nu cunosc destul de bine pe cineva.

 

Aspect: este genul BBW, poarta ochelari care-i stau sexy, o doamna draguta cu forme, sanii mari, fundul mare, in concluzie este voluptoasa, pentru cine prefera genul. Mie mi-au placut mult sanii ei voluminosi si aspectuosi, mai ales cand o frecam intre ei, este senzational. Cred ca totul tine de perceptie si gusturi. Daca cautati top modele si slim nu-i cazul, exact ca in poze este naturala. M-a intampinat intr-un body negru.

 

Oral: 10+, protejat, deci stie ceea ce face, se implica cu pasiune, pare ca-i place, traieste momentul, pur si simplu savureaza obiectul de lucru, cu variatii, deep throat, se joaca cu limbuta pe el, pune presiune, o poti tine putin si de cap nu obiecteaza, cred ca ar accepta si face fuck dar desigur in limita bunului simt, eu n-am testat.

 

Normal: 10+, fara sa exagerez, se implica in ceea ce face mai ales lady on top, stie cum sa se contracte, sa se miste, in tot acest timp te mangaie si saruta pe gat si fata, isi da silinta sa te simti bine, se joaca cu limba si buzele pe corpul tau, este adorabila. Are flexibilitate chiar daca este mai plinuta. Da contre cand o iei pe la spate.

 

In concluzie: o recomand, puteti merge cu incredere, daca nu doriti sa ramaneti nu-i problema, nu cred ca se supara, se comporta civilizat, dar puteti incerca macar masajul, pentru ca este de calitate.

 

Am stat peste o ora, nu te grabeste, dar trebuie sa te incadrezi, cotizatia 200 LEI masaj + op + np+ GFE

  • Like 13
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...