Sari la conținut

Gangbang with Dorina in Bucharest , May 2017


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hi guys ,

 

As mentionned in my review of Dorina , http://nimfomane.com/forum/topic/82812-cuplu-casatorit-cu-experienta-pentru-cateva-zile-in-bucuresti/

I discuss with Dorina and Sorin , to organized a gangbang for her , next time they come to Bucharest during the month of may .

DOrina kindly accepted to receive 10 guys maxi , only guys who have already visited her during her current stay in Bucharest.

I am already registered for this GB , so guys there are still place for 9 !!!

 

Register here on-line

dorina will contact you

 

Have fun !

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: valemas1
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: valemas1
  • Oras:bucuresti

Saluti! Deocamdată sunt ocupată, dar confirm cele spuse de Vladimir. Pupici înflăcărați!

buna.o programare se poate astazi?ms 

Link spre comentariu
Reputație: 24061
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Hi guys ,

 

As mentionned in my review of Dorina , http://nimfomane.com/forum/topic/82812-cuplu-casatorit-cu-experienta-pentru-cateva-zile-in-bucuresti/

I discuss with Dorina and Sorin , to organized a gangbang for her , next time they come to Bucharest during the month of may .

DOrina kindly accepted to receive 10 guys maxi , only guys who have already visited her during her current stay in Bucharest.

I am already registered for this GB , so guys there are still place for 9 !!!

 

Register here on-line

dorina will contact you

 

Have fun !

Buna initiativa!

Vin si eu cu Il Pupparo daca "meciul" are loc ziua pe la pranz.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

I would gladly join you in the gang bang in May, but I didn't have the chance to meet Dorina this time. But I might meet her in April, in Cluj. So I hope Dorina will be so gentle to accept me among the happy ten ;)

 

Bună, Dorina. Am vorbit la telefon și am schimbat câteva mesaje, dar agenda voastră era deja full. Sper să vă pot vedea în aprilie la Cluj și m-as bucura să mă primești printre cei 10 norocoși :)

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Sunt foarte interesat de această "aventură",ca și de precedenta și ca și de alte două-trei aventuri pe care cred că trebuie să le trăiesc înainte de a-mi da obștescul sfârșit!

Mă înscriu fără nicio reținere,deși sunt aproape convins că nu sunt eligibil!

Dacă Dorina va face selecția după criteriile la care mă gândesc eu,va trebui să mă mulțumesc,cel mai probabil,cu citirea recenziei/recenziilor!

Dar,așa cum am spus și pe topicul de Cluj,speranța moare ultima!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt foarte interesat de această "aventură",ca și de precedenta și ca și de alte două-trei aventuri pe care cred că trebuie să le trăiesc înainte de a-mi da obștescul sfârșit!

Mă înscriu fără nicio reținere,deși sunt aproape convins că nu sunt eligibil!

Dacă Dorina va face selecția după criteriile la care mă gândesc eu,va trebui să mă mulțumesc,cel mai probabil,cu citirea recenziei/recenziilor!

Dar,așa cum am spus și pe topicul de Cluj,speranța moare ultima!!

Si care ar fi acele criterii? Nu ca m as baga dar sunt curios doar. :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Si care ar fi acele criterii? Nu ca m as baga dar sunt curios doar. :)

 

Nu am habar!

Pot fi mai multe posibilități de abordare!

Nu pot decât să-mi dau cu părerea și să încerc să intuiesc! În gând și pentru mine!

Dorina și timpul vor dezlega aceste enigme, pentru că femeia însăși este o enigmă!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu am habar!

Pot fi mai multe posibilități de abordare!

Nu pot decât să-mi dau cu părerea și să încerc să intuiesc! În gând și pentru mine!

Dorina și timpul vor dezlega aceste enigme, pentru că femeia însăși este o enigmă!

In afara de 18-20 cm+ nu vad alte criterii. Doar e un gang bang. Nu stai sa te uiti dupa baieti frumosi, bogati sau mai stiu eu cum. :))

Nu inteleg dc mereu femeia e o enigma. Ma rog, uneori au o gandire de te doare capul dar totusi. Cred ca ar trebui sa incercam si noi sa fim niste enigme, pana la urma suntem egali...parca. :)))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Saluti, dragilor.

În mai vin la București, și în ultima zi mă gândesc să tai de pe listă una din cele două fantezii neîmplinite: gangbangul.

 

Condiții: prezervativ (mai puțin oral), stare perfectă de igienă, discreție și disponibilitate (nu ”poate”, nu ”să mai vedem”, nu ”cine știe...”). Determinare, deci.

 

O să primesc dintre cei pe care i-am cunoscut deja (sunt trei pe listă, deocamdată) și dintre cei pe care îi voi cunoaște în mai. Participanți, maxim 10!

 

Sper să iasă ceva memorabil! Pupici!

  • Like 5
Link spre comentariu
Reputație: 24061
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Saluti, dragilor.

ÃŽn mai vin la București, și în ultima zi mă gândesc să tai de pe listă una din cele două fantezii neîmplinite: gangbangul.

 

Condiții: prezervativ (mai puțin oral), stare perfectă de igienă, discreție și disponibilitate (nu â€poateâ€, nu â€să mai vedemâ€, nu â€cine știe...â€). Determinare, deci.

 

O să primesc dintre cei pe care i-am cunoscut deja (sunt trei pe listă, deocamdată) și dintre cei pe care îi voi cunoaște în mai. Participanți, maxim 10!

 

Sper să iasă ceva memorabil! Pupici!

Propun sa filmam aceasta fantezie frumoasa...ce spuneti?

😊

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Fără filmări, fără poze.

 

Cealaltă fantezie e să fiu dominată de o femeie în prezența soțului meu.

 

Nu vreau să par infatuat,dar știam că cealaltă fantezie este legată de femei!

Prima la care m-am gândit era un pisat show cu două sau mai multe femei ,a doua o orgie lesbi și a treia cea cu dominarea de către o femeie!

Parcă văd că prima la care m-am gândit eu va fi a doua a ta!

Dacă va fi așa,îmi cer de pe acum dreptul de autor!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Saluti, dragilor.

ÃŽn mai vin la București, și în ultima zi mă gândesc să tai de pe listă una din cele două fantezii neîmplinite: gangbangul.

 

Condiții: prezervativ (mai puțin oral), stare perfectă de igienă, discreție și disponibilitate (nu â€poateâ€, nu â€să mai vedemâ€, nu â€cine știe...â€). Determinare, deci.

 

O să primesc dintre cei pe care i-am cunoscut deja (sunt trei pe listă, deocamdată) și dintre cei pe care îi voi cunoaște în mai. Participanți, maxim 10!

 

Sper să iasă ceva memorabil! Pupici!

 

sa va las numarul meu? 😀ðŸ˜ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...