Sari la conținut

41 Universitate 0754958709


Vizitator

Postări Recomandate

Rădăcinile curvei?  Rădăcinile curvei se află în slavonul kurva, însă curva n-are rădăcini și nici de-o legi nu prinde decât de-o legi cu ce vrea ea.

 

Curva nu e femeie. Curva e mijloc.  Da’ nu pentru bărbați ci pentru ea însăși. Ea știe că păsărica, mai devreme sau mai târziu, se plătește, dar ea e pe principiul cât mai devreme, pentru că expiră și i se desumflă „tariful”.  Curva n-așteaptă,  pentru că dacă nu dai tu, se găsește altul. Curva nu se simte folosită, pentru că în realitate,  folosit ești tu.

 

Curva nu te compătimește la  „necaz”,  te exploatează și unde sunt datoriile cât casa, mai e loc de-o geantă, de-o mașină ori vreo casă, depinde de nivelul curvei, de e curvă tânără ori curvă bătrână.  De obicei țara arde și curva se piaptănă.

 

Curvei nu-i pasă de o iubești, dar urmărește asta. N-aștepta curva să te ajute în vreun fel, dacă a mai făcut-o, înseamnă că ai plătit-o și nu ți-ai dat seama sau a urmat să o plătești. Curvei nu îi rămâi niciodată dator.

 

Curva e vizionară. Curva știe dacă o să faci bani sau nu, dar până atunci tot trebuie să plătești, te împrumuți, vezi tu cum faci. Oricum și dacă nu o să faci, te asigură ea că o sa faci, poate chiar împreună.  Doamna curvă te asigură pe termen lung și te amenință pe termen scurt și e de treabă, te și premiază când o asculți.

 

Curva e diversionistă.  Unde îmbârligă curva nu mai desface decât altă curvă. De-aia curvei de curvă îi e frică.

 

Curva nici de amanta nu trebuie luată, pentru că în cazul în care te lasă nevasta,  curva îi dă dreptate nevestei și, ca să nu mai fii lăsat încă o dată, umpli portbagajul curvei.  Atenție! Amanta nu e musai curvă dar curva de cele mai multe ori e amantă.

 

Curva nu știe mult, dar cu încrederea că știe cere mult.  Curva deșteaptă face pe proasta și aia mai proastă se dă intelectuală.

 

Nu orice curva dă cu sapa, dar orice curvă sapă bine la rădăcinile altora. S-a emancipat femeia, s-a emancipat și curva. Curva emancipată nu mai face traseul,  șade printre noi, ori ministru, ori directoreasă pe te miri unde, ori asistentă de mare manager. De asistentele TV nu vorbim, că alea sunt curve declarate.

 

Curva nu iese din femeie, iese tot din curvă,  așa că dacă mama soacră te atinge mai în vreun fel, dă-i și fugi că unde-i cuib de curve e rost de pagubă mare.

 

Curva nu crede și nu te crede. Singura ei religie e banul și, mai nou, poziția socială. Curva e șantajistă, nu te gândi că a dormit pe ea. Să te gândești de două ori când vrei să schimbi curva și te știi cu musca pe căciulă.

 

Curva și școala? Curva curvă nu mai e aia declarată pe care o iei în privat, e aia fără tarif la vedere.  La bază are școala de maidan,  alte școli dacă vrei, i le plătești. Acum depinde când întâlnești curva, pentru că sigur s-or fi găsit niște băieți deștepți să „deștepte” curva.  Deșteptarea ei nu s-a produs oricum,  pe ea a deșteptat-o viața,  băieții doar i-au crescut „tariful”. Curva cu diplomă e mai scumpă.

 

Curva familistă. Curva familistă e aia care toarnă prinți moștenitori imperiului. Asta e curva cea mai orientată, nu se mai încurcă ea cu facultăți, ea știe două lucruri: că e tânără și e fertilă. De obicei asta e aia care te înșală și dă vina pe tine. O dată, de două ori, de trei ori… E familistă cu motiv,  nu din născare și curva-i curvă până moare.

 

Curva n-are valoarea banului. Pentru curvă mărunțișul înseamnă cam de vreo 10 ori mai mult ideea de mărunțiș a ne-curvei. Deja nu toți bărbații își mai permit curve,  ci doar prostituate.

 

Și acum vine femeia și întreabă : „ Mă, ce-au, fraților, curvele ăstea?  Ce le-or face, ce le-or zice? Ce au ele și noi n-avem?”

 

Păi curva n-are neapărat vreo specie de zburătoare nemaiîntâlnită, nu face nici dublu tulup când stă deasupra, nu o are nici arcuită,  nici răsucită. Nu are nici sâni frumos sculptați neapărat, nici picioare kilometrice musai. Ba de multe ori sunt mai strâmbe, de aici și minunea.

 

Nu. Ce are curva? Curva are TUPEU. Și cu tupeu se sculptează pe parcurs și fizic și financiar . Cu tupeu curva ajunge doamnă.  Curva n-are rușine, pentru că știe că ar muri de foame cu rușinea. Curva nu vede bărbați, curva vede șanse. Curva are scopuri și mijloace murdare.

Link spre comentariu

Tu te mai si futi sau te ocupi numai de polemici si literatura?

ce trb ai dumneata? nu am voie sa scriu? voi nu scrieti, toate porcariile?

 Ce literatura? eu nu ma pricep la literatura...asa vi se pare voua, ca sunteti prosti...polemici, cu cine?...aici nu indrrazneste nimeni sa mai zica ceva...

 Normal ca tuturor oamenilor le pare rau cand cheltuie niste bani. Ei ar vrea si cu poola in cur, si cu sufletu' in rai...nu se poate. Sa-si ia si ei pooli in cur contracost, doar atunci se poate

Link spre comentariu

Tu te mai si futi sau te ocupi numai de polemici si literatura?

am ajuns sa ma rog de ei pe forumuri sa ma lase in pace?

se vede ca vin de foame, se vede

ei nu stiu sa estompeze, ca mine

trb sa le zic eu?

mie mi-e frica de oamenii saraci

frica si scarba

acum am inteles de ce le e lor scarba de curve

cand vezi un om ca se fute de foame...

nu e din cauza ca avem treaba cu mai multi barbati, si ei se duc cu atatea femei

e chestia asta, ce zic eu, foarte umilitor

n-are bani, si ce sa faca altceva? hai, ca se fute

Link spre comentariu

eu ma simt vinovata asa, mie mi se pare ca profit de ei la greu

putea sa nu ma intereseze....daca nu pot

tie ti-ar mai veni sa il faci de bani pe un om care se tanguie ca nu are?

e ca si cum eu i-as chema si as incepe sa ma plang la ei, ca ce rau de mine ca trb sa le sug poolile, ca nu am si eu bani...nu le-as lua tot cheful?

Link spre comentariu

auzi, vine, da 120, trece demult ora, cred ca a stat vreo doua ore, eu nu mai zic nimic

si la sfarsit, mi-o tranteste, cica, de atatea ori am trecut pe aici prin zona, si as fi vrut sa vin, dar nu aveam bani. Eu, dragutza, zic, "ei, nu cred ca ati avut timp, nu bani"....

ala, cica, nu, nu, bani nu am...eeewww...pai, acuma imi spui, frate, de-aia ai stat tu si ai atarnat, de nu mai plecai?

Bine, drq, ca nu a mai venit omu' ala...

Link spre comentariu

Eu nu sunt boschetar sunt chiar educat si te intrebam daca faci sex contracost dar cu talent!

pai, mai nou, toti boschetarii sunt educati....nu v-ati dat seama pana acuma?

de-aia sunt si eu asa nedumerita, ca nu mai stiu sa ii diferentiez

Ce, drq, talent, vrei, bre, si dumneata? Tu ai talent?

Esti tzigan din'ala, sa-mi bag poola, cioara din Craiova....asta e vorba de manelist, 'talent'

Link spre comentariu

despre asta ce parere aveti?...penala, frate, zici ca face cat zece curve la un loc

mie nu imi plac femeile atat de vulgare

macar, daca ar fi lucrat in acest domeniu

pt asta a fost parasita Petalutza, ca a dat ala de bani, si s-a dus la femeia asta

foarte bine, sa fie de capul ei

libidinos baiat, eu de unde sa stiu?... primul prieten

cum naiba l-o suporta femeia asta, ea zicea ca sa mi-l iau inapoi

du-te drq cu scarboshenia ta de barbat

ma tinea nopti intregi cu limba numai pe gat, ma durea stomacul dimineata

mushka, ma invinetea, da-l drq

eu nu stiu cum rezistam eu...ziceam ca sa am si eu prieten, sa fiu si eu in randul lumii, na...

pai, voi sunteti ca lumea, fatza de ala

iti dai seama, sa fi ramas cu ala....thoamnee fer...

 

post-244621-0-13187600-1549927810_thumb.jpg

Link spre comentariu

Cioflicel după ce că ești urâtă, mai vorbești și că o moara hodorogită și te mai miri de ce mori de foame in casa

sa nu mai vina, mai..

sunt scarbosi..

pana scot banii aia, 

le sta urat asa

oameni ca lumea, aici se kaka pe ei pt 60 de lei

 

Crezi ca daca nu as vorbi, ar fi ei mai ca lumea?

jegurile, tot jeguri raman

Te doare pe tine ca mor eu de foame in casa?

Sau pe ei?

Da' vin, ai drq, la pomana

Scarbele drq

Nu mai intra aici

Jegosule, ce bin e imi vrei tu mie?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...