Sari la conținut

De ce ma doare in timpul sexului oral?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La mine n7 voia sa se rupă ața deloc, ajunsesem sa scot pula din piszda sa mă uit dacă s a rupt.Pana la urma am luat o pânză de bomfaier și am tăiat dîn ea vreo 3 cm. Nici acum nu e rupta dar măcar N o mai văd.

 

Io mi-am taiat-o cu flexul. M-am chinuit vreo 25 dă min.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

E normal sa simti durere in timpul sexului oral?Deci resimt ca si cum m-ar musca cineva de ''cap'' :)))) o durere de aia sfasietoare,pe ultima cu care am fost a trebuit sa o si opresc ca nu mai puteam :))

daca nu mai tragi la muie , nu o sa te mai doara ....sunt convins 

 

alegerea este doar a ta  :)

  • Like 11
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba voi faceti misto,radeti dar asta chiar e o problema sensibila,e RAU sa te doara in pula :))),persoana care a inventat zicala asta dandu-i de fapt o conotatie pozitiva nu stia ce vorbeste sau cred ca era de fapt femeie :)))

De ajutat... Nu prea mult putem.Dar asa suntem noi,facem și haz de necaz :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba voi faceti misto,radeti dar asta chiar e o problema sensibila,e RAU sa te doara in pula :))),persoana care a inventat zicala asta dandu-i de fapt o conotatie pozitiva nu stia ce vorbeste sau cred ca era de fapt femeie :)))

 

Tragi repede o fuga la medicul urolog. Aici nu o sa gasesti prea mult ajutor. Foarte probabil e vreo uretrita, dar ma mir ca nu ai si alte simptome. 

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Tragi repede o fuga la medicul urolog. Aici nu o sa gasesti prea mult ajutor. Foarte probabil e vreo uretrita, dar ma mir ca nu ai si alte simptome. 

N-am alte simptome,nu stiu daca am spus dar doar in timpul sexului oral ma doare atat,in rest n-am treaba.Am mai cautat pe net sa vad daca au sau au avut si altii iar problema care apare cel mai des ar fi ca cica ''glandul''(cum ii spune anatomic) nu ar fi desensibilizat.

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Da "cantareata"  cum le zice la "microfon" ? :hmmm

 

Zice d'alea  saltarete  sau stie doar d'alea de jale ? 

 

Poate "acompaniamentul" este de vina  si nu are un "repertoriu" bogat  :)

  • Like 12
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Le zice bine,stie sa cante

Atunci spune-i sa bată toba mai încet,sa nu mai apese asa tare pe clapele pianului sau orgii,sa nu sufle ca tornada în clarinet...:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Nu mai vorbiti prostii, ata nu trebuie rupta, ea se lungeste in general. 95% dintre barbati necircumcisi nu au ata rupta

In sfârșit o fata deșteaptă care știe ce spune. :clapp  :clapp

Păcat ca nu poți sa stai mai mult pe forum,sa le scoți prostia din cap acelora care cred ca devin bărbați atunci cand isi rup ața din cur.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Conteaza cum e facut sexul oral pentru ca bărbații care au pielea data in jos, au capul desensibilizat prin frecarea de haine.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Conteaza cum e facut sexul oral pentru ca bărbații care au pielea data in jos, au capul desensibilizat prin frecarea de haine.

 

Frecarea de haine? Să mor în balamuc daca mi-am frecat vreodată penisul de haine. Eu în general îl frec de femei.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Frecarea de haine? Să mor în balamuc daca mi-am frecat vreodată penisul de haine. Eu în general îl frec de femei.

☺ Bine... lenjeria intimă a suferit o miscare prin care freacă capul neacoperit de piele.
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Conteaza cum e facut sexul oral pentru ca bărbații care au pielea data in jos, au capul desensibilizat prin frecarea de haine.

Chiar am citit chestia asta ca la cei care sunt circumcisi glandul se desensibilizeaza prin frecarea de haine.Bun si la restul cei care au capul acoperit de piele cum ar trebui facut oralul?Nu de alta dar sa le spun de acum incolo.Fata nu mai asa :))) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...