Sari la conținut

De ce ma doare in timpul sexului oral?


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Inainte sa bagi o plua e NORMAL sa te uiti ce bagi deci o sa vezi ata si gland si tot, apoi o sa explorezi fiecare mm cu limba. Inveti repede diferentele si cam ce e normal

 

Ps in viata mea de femeie am intalnit o singura plua cu ata rupta in totalitate

probabil era a unui ovreu
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Inainte sa bagi o plua e NORMAL sa te uiti ce bagi deci o sa vezi ata si gland si tot, apoi o sa explorezi fiecare mm cu limba. Inveti repede diferentele si cam ce e normal

Ps in viata mea de femeie am intalnit o singura plua cu ata rupta in totalitate

De acord cu tine,e normal :)

Tu ești un caz,ok.Sau erai.Mai sunt încă 20 ca tine...sau 50,na,în toată tara.Însă...e un număr mic.

Ce am vrut sa arat,ca și o fisură poate fi o cauza.

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

De acord cu tine,e normal :)

Tu ești un caz,ok.Sau erai.Mai sunt încă 20 ca tine...sau 50,na,în toată tara.Însă...e un număr mic.

Ce am vrut sa arat,ca și o fisură poate fi o cauza.

N-am zis ca nu se poate intampla, am spus doar ca nu e dwloc o regula si se inrampla rar

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Un gland sensibil iti ofera sansa sa experimentezi senzatii la care altii doar viseaza, insa trebuie sa gasesti o fata cu care sa experimentati calea potrivita. In principiu te avantajeaza joaca multa cu limba si cu buzele lasate moi, mai putin tehnica de suctiune, asta pribabil te doare.

 

Ce ti-as arata eu daca as fi fost apta , lol

Interesant.Nu stiam asta.Good to know :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E normal sa simti durere in timpul sexului oral?Deci resimt ca si cum m-ar musca cineva de ''cap'' :)))) o durere de aia sfasietoare,pe ultima cu care am fost a trebuit sa o si opresc ca nu mai puteam :))

Te-ai gandit mult inainte sa te hotarasti sa intrebi "expertii" de aici ? Pretenas, chiar daca cineva de aici are sau a avut experiente asemanatoare cauzele pot fii diferite. Fugi dracu la un medic ( urolog, sexolog ) si vezi care e problema.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Te-ai gandit mult inainte sa te hotarasti sa intrebi "expertii" de aici ? Pretenas, chiar daca cineva de aici are sau a avut experiente asemanatoare cauzele pot fii diferite. Fugi dracu la un medic ( urolog, sexolog ) si vezi care e problema.

Pai ma gandeam ca poate e vreun doctor pe aici.Poti sa stii?:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu stiu ce e cu site-ul asta n-am mai putut sa intru 2 zile.Ma gandeam ca am primit ban ca am intrebat dc ma doare in pl?:))))

Nene, am și eu o intrebare: numai la sex oral te doare, nu și când o bagi la veverită?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Vistantric, nu stiu daca te superi pe mine sau o iei ca pe un compliment dar eu o zic ca pe compliment...sugi p...a fantastic si ai si niste priviri))) Nu stiu daca sunt 3-4 fete de pe site care sa se ridice la nivelul tau. :laugh2  :laugh2

 

 

Nu prea eşti umblat, este?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Tare unguroaica...

 

Totusi, acu' vreo 9-10 ani am dat peste o purisanca, Victoria (printre alte nume detinute), avea hogeacul pe blvd. preaimpuscatului, pe langa Marshal, ce facea tanti cu p.l., minune mare...

 

Cu pula, fac multe acum, au multe surse de inspirație(le-a haladit netu'), dar privire ca a unguroaicei...uliuuuuuu, mai rar așa privire înșelătoareðŸ˜

 

 

 

post-104506-0-68389200-1489423217_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...