Sari la conținut

De ce ma doare in timpul sexului oral?


Postări Recomandate

De aceea vorbesti urat cu mine?

Tiam zis te faci ca nu intelegi?Ultima data cand am vorbit cu unu tampit ceva fane idiotul ai venit tu si ai inceput sa aberezi.Am zis:du-te ba femeie de aici.Tu stateai si ranjeai ca muta la pula.De aicea stii
  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tiam zis te faci ca nu intelegi?Ultima data cand am vorbit cu unu tampit ceva fane idiotul ai venit tu si ai inceput sa aberezi.Am zis:du-te ba femeie de aici.Tu stateai si ranjeai ca muta la pula.De aicea stii

... Iar tu chiar nu înțelegi!

E doar imaginatia ta baiatu'... ce făceam eu nici nu avea legatura cu tine. Doar erai si tu pe-acolo... si ti-ai dat prea multa importanta. Cred ca privat, ar trebui sa stam la povesti... ca te-ai dat pe fata discutând cu Corina.

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Indiferent de ce il doare pe asta in ... ce are el pe acolo, tot la medic trebuie sa ajunga. Treaba cu frecatul de haine/lenjerie, putin probabil sa fie reala in conditiile unei igiene ireprosabile, asa ca mai flacau hai la medic nenica, daca nu, da cu putin spirt, dupa care aplici niste praf de putomilina. Rezultat garantat, astea se dau fara reteta!

Link spre comentariu

... Iar tu chiar nu înțelegi!

E doar imaginatia ta baiatu'... ce făceam eu nici nu avea legatura cu tine. Doar erai si tu pe-acolo... si ti-ai dat prea multa importanta. Cred ca privat, ar trebui sa stam la povesti... ca te-ai dat pe fata discutând cu Corina.

Mai impresionat petardo
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

N-am nicio boala sau infectie :)))) ca as fi stiut pana acum daca aveam,pur si simplu ma doare cand performeaza fata sex oral.In timpul sexului normal nu ma doare.O sa consult si un medic sa vad ce spune.Nu cred ca e din cauza ca sunt necircumcis,dupa statistici un procent foarte mare de barbati sunt necircumcisi si nu au probleme.

Uite iti dau un exemplu de durere . Mie mi s-a facut o data herpes pe pula si asta mi s-a intamplat in urma unei aventuri sexuale. Trece in aprox. o saptamana cu aciclovir crema. Durerea e mare la atingere, ce sa-ti povestesc la frecare (dar numai daca glandul e decalotat si e in contact direct zona). Faptul de a fi necircumcis iti ofera avantajul de a resimti o placere sexuala mai intensa. 

 

Bineînțeles ca asta trebuie sa facă.Bine,mai întâi sa stea cuminte vreo 4-5 zile,hai o săptămână.Dacă durerea persistă atunci,da,vizita e obligatorie.Menționez-dacă în perioada de cumințenie mai apar și alte probleme... Adică,nu te duci chiar asa-mai nea doctoru,ma doalen pură (sesizați inversarea)-ci mai aștepți dacă nu sunt alte probleme.

 

Ba te duci la doamna doctor , o privesti in ochi si-i spui ma doare in pula! numai Dv. puteti sa ma ajutati.  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E normal sa simti durere in timpul sexului oral?Deci resimt ca si cum m-ar musca cineva de ''cap'' :)))) o durere de aia sfasietoare,pe ultima cu care am fost a trebuit sa o si opresc ca nu mai puteam :))

 

La Ciomu direct , ce mai stai :))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

La Ciomu direct , ce mai stai :))

 

Uite iti dau un exemplu de durere . Mie mi s-a facut o data herpes pe pula si asta mi s-a intamplat in urma unei aventuri sexuale. Trece in aprox. o saptamana cu aciclovir crema. Durerea e mare la atingere, ce sa-ti povestesc la frecare (dar numai daca glandul e decalotat si e in contact direct zona). Faptul de a fi necircumcis iti ofera avantajul de a resimti o placere sexuala mai intensa. 

 

 

Ba te duci la doamna doctor , o privesti in ochi si-i spui ma doare in pula! numai Dv. puteti sa ma ajutati.  :laugh2

Va ganditi mult prea departe.Herpes,infectii,mancarimi,usturimi,bts,lol am spus deja nu e cazul ca n-am facut decat sex protejat.E o sensibilitate la atingere tot timpul am avut-o eu de cand ma stiu nu pun degetele pe ''cap'' ca nu-mi place imi da o senzatie de discomfort.Bine acuma cred ca si yo am exagerat cand am deschis threadul si am scris ''durere sfasietoare'',nu e chiar asa.Durerea e suportabila pe o scara de la 1 la 10 cam 6/10.#rezist :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...