Sari la conținut

Cel mai trist user


Vizitator ana paraschiv

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ba, cechirap de Berceni, venind de la un sarac cu duhu', ca tine, disperat sa dea plusuri si minusuri, aproape ca e lauda.

 ptr. matale si Berceniul este bun avand in vedere ca te tragi din Moldova  :laugh2

da ptr, cunostintele tale unde stau eu se cheltuie bani grei , pe care nu ii are orice sarantoc ca tine care se viseaza turist in tari straine , cand el este doar un slugoi ptr, altii

  • Like 8
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

ptr. matale si Berceniul este bun avand in vedere ca te tragi din Moldova :laugh2

da ptr, cunostintele tale unde stau eu se cheltuie bani grei , pe care nu ii are orice sarantoc ca tine care se viseaza turist in tari straine , cand el este doar un slugoi ptr, altii

 

Ce mi-ai zis-o, dmx-ule.

Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

Picoane, Dumnezeu sa-ti ierte chelia si tacalia de conțopist, dar ai mintea unui copil de 5 ani.

 

Hai ca e si maine o zi.

 

PS.Ti-as sugera sa nu o vizitezi pe moldoveanca aia.S-ar putea sa ai o surpriza.Iti doresc numai bine si be safe out there.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

Ești fan Aspacardin, este? Dă-mi contul să-ți trimit niște bani să-ți cumperi.

Daca te ajuta pe tine, sa nu dai in infarct, sunt cel mai mare fan, da.

 

Cât despre bani, te cumpar si vand, rascumpar, iarasi te vand, la infinit, pe la toate azilele din Romania.

Unul care bea vin la carafa si are camasa de la Lidl ar trebui sa fie mai rezervat in a face asemenea afirmatii.

 

Hai, somn usor si nu uita, be safe out there.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picoane, Dumnezeu sa-ti ierte chelia si tacalia de conțopist, dar ai mintea unui copil de 5 ani.

 

Hai ca e si maine o zi.

 

PS.Ti-as sugera sa nu o vizitezi pe moldoveanca aia.S-ar putea sa ai o surpriza.Iti doresc numai bine si be safe out there.

Poți să-ți bagi sugestia în cur, doar ești curist, nu?

Daca te ajuta pe tine, sa nu dai in infarct, sunt cel mai mare fan, da.

 

Cât despre bani, te cumpar si vand, rascumpar, iarasi te vand, la infinit, pe la toate azilele din Romania.

Unul care bea vin la carafa si are camasa de la Lidl ar trebui sa fie mai rezervat in a face asemenea afirmatii.

 

Hai, somn usor si nu uita, be safe out there.

Stai cuminte, sunt mai sănătos ca tine! Cât despre bani ... pffff... cocalare, mai vorbim!

Hai, treci la treabă, te caută stăpânul să-i duci țucalul!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Ești fan Aspacardin, este? Dă-mi contul să-ți trimit niște bani să-ți cumperi. 

da mai lasati-l in plm in pace ...nu vedeti ca el se excita doar cand intra pe aici si se cearta si se ia de toata lumea

 

are un comportament de pacalici de 14 ani care doar imbarliga pe unul si pe altul de plictiseala 

 

e bolnav , ce mai ....ca sa revi de fiecare data aici  doar sa te scandalizezi ..e chiar de camasa de forta.

 

asta a fost traumatizat de mic , altfel nu-mi explic comportamentul lui  de Jocker bolnav 

  • Like 13
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

da mai lasati-l in plm in pace ...nu vedeti ca el se excita doar cand intra pe aici si se cearta si se ia de toata lumea

 

are un comportament de pacalici de 14 ani care doar imbarliga pe unul si pe altul de plictiseala

 

e bolnav , ce mai ....ca sa revi de fiecare data aici doar sa te scandalizezi ..e chiar de camasa de forta.

 

asta a fost traumatizat de mic , altfel nu-mi explic comportamentul lui de Jocker bolnav

Repet, venind din partea unuia, care a disperat, nu pe altii, ci pe sine insusi, din cauza punctele de reputatie date/primite, sta pe topicele curvelor, unde imparte ca un bezmetic aceleasi puncte, si-a dat puncte de reputatie la intelegere cu alt tăhui si mai bine ma opresc aici, ca altfel nu pare de "joker", ci mr bean, este aproape o lauda.

 

 

Michi, cere refund.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

Poți să-ți bagi sugestia în cur, doar ești curist, nu?

Stai cuminte, sunt mai sănătos ca tine! Cât despre bani ... pffff... cocalare, mai vorbim!

Hai, treci la treabă, te caută stăpânul să-i duci țucalul!!

Asta cu "curist" ai auzit-o prima data de la mine, sineCURistule.Data viitoare sa ceri voie.S-a inteles?

 

 

Cât despre bani, ce e de vorbit, bre, contesti ceea ce se vede in poza, adica vin la carafa si o camasa de proletar, cumparata la promotie?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Asta cu "curist" ai auzit-o prima data de la mine, sineCURistule.Data viitoare sa ceri voie.S-a inteles?

Cât despre bani, ce e de vorbit, bre, contesti ceea ce se vede in poza, adica vin la carafa si o camasa de proletar, cumparata la promotie?

Ce să mai mă fac cu tine, bulangiule! Ai impresia că ai inventat limba română? Bine, la cât de "Napoleon" ești, oi fi în stare! În rest, atâta poți, atâta exprimi!

Dar știi tu...

Sugi pula!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Repet, venind din partea unuia, care a disperat, nu pe altii, ci pe sine insusi, din cauza punctele de reputatie date/primite, sta pe topicele curvelor, unde imparte ca un bezmetic aceleasi puncte, si-a dat puncte de reputatie la intelegere cu alt tăhui si mai bine ma opresc aici, ca altfel nu pare de "joker", ci mr bean, este aproape o lauda.

 

 

Michi, cere refund.

Nu te mai strădui atâta... cui vrei tu sa atragă atentia ceea ce faci!? Nu înțelegi că aici suntem ca la grădiniță... și că trebuie să tragi o fată de par? Așa fac alții... și sunt primiti de fiecare dată cu aplauze. Dacă nu poți să aduci concretul în faptele tale... fă altceva, dar nu te lasa pradă și nu te conforma așteptărilor. Prada lupilor... că iar se trezesc aștia, să zică că au mai găsit o fetiță. Apoi iar vin alții, răsăriți din neant, și acuză ca ăstia sunt niste proxeneți și tot circul o ia de la capăt... cu tine prins în horă, până se plictisesc de tine. Care-i scopul tau, cand aici e ca la grădiniță, cand un copil intelege pentru prima oară ce inseamna sa strigi de mai multe ori lupul si caută apoi oile... toată viața lui.

 

PS. Degeaba ai pus chelia aia la profil...

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

# miskine, un covrig cu sare, te rog.

 

PS.

Hai ca te prinde forumul, cate 6-7 ore pe zilnic. Dupa cum vad din postari ( mi-am permis sa fac asta) adormi cu forumul pe retina si te trezesti primul ( sa apuci loc la pc) sa vezi daca ti-a mai raspuns Picon. Continua asa...

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

# miskine, un covrig cu sare, te rog.

 

PS.

Hai ca te prinde forumul, cate 6-7 ore pe zilnic. Dupa cum vad din postari ( mi-am permis sa fac asta) adormi cu forumul pe retina si te trezesti primul ( sa apuci loc la pc) sa vezi daca ti-a mai raspuns Picon. Continua asa...

De la unul, care da apelul de dimineața, inainte sa plece de la femeia cu mustata, e un compliment.

 

Iti arunc un covrig din avion.Unde ai parcat taxiul?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Stiu, ca de 2 zile o spui mai ceva ca Goebbels.

Pentru o zi linistita, ia d-aici :

Suge și taci! Nu știi că nu e politicos să vorbești cu gura plină? Ce educație ai primit! "Napoleoane", sugi pula!
  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Deloc. Doar ca fututul cu Anonna ar fi ultimul lucru pe care l.as face in aceasta viata.

De ce? Mie mi-a părut o femeie cu resurse inepuizabile...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...