Sari la conținut

Cel mai trist user


Vizitator ana paraschiv

Postări Recomandate

Pana la urma bag de seama ca topicul si-a atins scopul pentr care a fost deschis! Nu mai stiu cine spunea de dl Paraschiv alea, alea. Destept baiat dl Paraschiv!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Da...Foarte.

Pentru sanatatea ta.Un emoticons, ceva?

Slab, foarte slab! Deja ai intrat în vrie, mocofane! Suge în continuare!

 

 

NEprotejat?

 

cam riscant, zic :blushing2

 

Mă doare la bashkeți, nu pe a mea o suge, pentru că are și pula mea mândria ei! Pe ale peștilor ălora, să le sugă în continuare și nu au decât să turbeze sau să facă SIDA cu toții! :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

 

Stiu, o sug, nu inteleg, de ce tot insisti.

 

Stiu si ca nu e râsul meu.

 

Cât iti e TA? A mea e catastrofală.

Prima data modifici postarile, apoi te plangi, ca eu le-am modific, acum iar le modifici.

 

:))))

 

 

Vai de strachina ta.

 

Baga două,

post-232224-0-34980500-1491572792_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Prima data modifici postarile, apoi te plangi, ca eu le-am modific, acum iar le modifici.

 

:))))

 

 

Vai de strachina ta.

 

Baga două,

 

Nu eu mă plâng, băi scapete! Tu o făceai cu ceva timp în urmă și ce criticai atunci, faci acum. Ai rămas fără resurse, ești disperat. ți-ai dat singur cu tesla-n coaie și acum, ai intrat în vrie. Asta e, suge în continuare!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Nu eu mă plâng, băi scapete! Tu o făceai cu ceva timp în urmă și ce criticai atunci, faci acum. Ai rămas fără resurse, ești disperat. ți-ai dat singur cu tesla-n coaie și acum, ai intrat în vrie. Asta e, suge în continuare!

Tu chiar n ai ce face? Dă-i pace, cu el poți face doar un monolog,dialog nu . N-are rost sa continuii discuția cu el (părerea mea(

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

Nu eu mă plâng, băi scapete! Tu o făceai cu ceva timp în urmă și ce criticai atunci, faci acum. Ai rămas fără resurse, ești disperat. ți-ai dat singur cu tesla-n coaie și acum, ai intrat în vrie. Asta e, suge în continuare!

Te-ai advanced.

 

Mintenaș zici ceva, gen "sa te violeze cainii".

post-232224-0-92092800-1491573524_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Imi este si mie mila de picon.

 

Rugati-ma frumos sa ma opresc, ca mosul e pierdut de-a binelea.

 

Zau ca ma opresc.

Deja imi fac griji pentru el.

De ce sa te roage cineva ? Când te poți ori și singur? Suferi de băgare in seama sau de schizofrenie ? Pe bune ,nu vezi că deja plictisești oamenii pe aici ,cu injuriile tale ? Eu zic sa pui stop,că n-are rost ,ce faci tu aici de numește PROSTIA DIN CAPUL UNUI OM .

Link spre comentariu
  • Oras:Krung Thep
  • Oras:Krung Thep

De ce sa te roage cineva ? Când te poți ori și singur? Suferi de băgare in seama sau de schizofrenie ? Pe bune ,nu vezi că deja plictisești oamenii pe aici ,cu injuriile tale ? Eu zic sa pui stop,că n-are rost ,ce faci tu aici de numește PROSTIA DIN CAPUL UNUI OM .

Nu asa, distinsa domnita.

Roaga-ma frumos.

Link spre comentariu
Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Gasesc foarte trist sa pleci in lumea larga, tocmai in BangCock si sa fii nevoit sa le canti strainilor "Dragostea din tei", tu, un cuc, in pozitia capra. Asta e kinuiala. Tristete. Disperare.

 

#rezistamisskine

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu sunt cel mai trist user, stau ca boul pe un forum si ma cert, aproape ca am uitat cum este placerea de-a te duce la femei si emotia pe care o aveam cand deschidea usa :(

Sa știi ca și eu am emoții de fiecare dată!

Când se dezbracă,se activează dezinhibatoru ^^

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sa intelegem ca ai inghitit la greu muie?
  • Like 14
  • Minus 2
Link spre comentariu

Se pare ca singurul care sufera pe aici de singuratate si tristete este pipilica, sub toate formele de clone care le are =))

 

Baga, pipiloi,negative! poate iti apare si tie pe fata un zambet =)) cine crezi ca este interesat de aceste puncte de reputatie care se dau pe aici ?!

 

Numai citindu-i pe userii care detin multe puncte de reputatie, de ordinul zecilor de mii, iti dai seama ca prostia este la mare cautare pe acest site =))

Link spre comentariu
Vizitator ana paraschiv
Reputație: 0

Se pare ca singurul care sufera pe aici de singuratate si tristete este pipilica, sub toate formele de clone care le are =))

 

Baga, pipiloi,negative! poate iti apare si tie pe fata un zambet =)) cine crezi ca este interesat de aceste puncte de reputatie care se dau pe aici ?!

 

Numai citindu-i pe userii care detin multe puncte de reputatie, de ordinul zecilor de mii, iti dai seama ca prostia este la mare cautare pe acest site =))

 

 In aceasta saptamana minunata  esti decisa sa aduci niste zambete tristilor de aici. Faptele bune nu raman niciodata nepedepsite!

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

cine crezi ca este interesat de aceste puncte de reputatie care se dau pe aici ?!

 

pe mine ma intereseaza  ...le-am transformata in moneda de schimb 

 

ia spune , facem si noi ceva si-ti dau  5.000 de puncte ?  :)

Link spre comentariu

 In aceasta saptamana minunata  esti decisa sa aduci niste zambete tristilor de aici. Faptele bune nu raman niciodata nepedepsite!

 

Imi asum riscul :D....banuiesti ca este o munca grea sa aduci macar o grimasa pe fata tristilor =))

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...