Sari la conținut

Sasha - Militari Residence - 175cm, 65kg, sanii nr 3 - Incall si Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Ce faci mă potaie? Mă ataci șerpește, fără quote, sperând că nu aflu? Hai, ajută pescăria, poate fuți și tu moka, pentru că bani, de unde? Sau ai în vedere să-ți unești pescăria mizerabilă din Berceni, cu ces de la porumbiștea ăsteia?

Tu să vorbești despre pescarii când o să ai bărbăția să vorbești și despre proxeneta Sarlotta,pana atunci tu ești doar o curva cu două fețe,un pervers care ai prostit toți membrii doar pentru propriile tale avantaje.

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Ce faci mă potaie? Mă ataci șerpește, fără quote, sperând că nu aflu? Hai, ajută pescăria, poate fuți și tu moka, pentru că bani, de unde? Sau ai în vedere să-ți unești pescăria mizerabilă din Berceni, cu ces de la porumbiștea ăsteia?

Tu să vorbești despre pescarii când o să ai bărbăția să vorbești și despre proxeneta Sarlotta,pana atunci tu ești doar o curva cu două fețe,un pervers care ai prostit toți membrii doar pentru propriile tale avantaje.

Link spre comentariu
Reputație: 1040
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Tu să vorbești despre pescarii când o să ai bărbăția să vorbești și despre proxeneta Sarlotta,pana atunci tu ești doar o curva cu două fețe,un pervers care ai prostit toți membrii doar pentru propriile tale avantaje.

Da, mă, toți sunt proști, numai tu ești deștept! :slap2 Mă rog, tu și încă câțiva, de teapa ta! 

Ești penibil mon cher, penibil! Penibil prin aberațiile pe care le borăști pe aici, prin frustrările și complexele tale, prin toată activitatea ta pe forum. Un lumpen mizer, agramat, pauper din punct de vedere intelectual, fără caracter și educație, un ratat care se vrea vultur, dar nu e decât un pițigoi amărât, un mahalagiu pus pe ceartă, ca o țață pe marginea șanțului. Las-o mai moale, că oricum, în afară de câțiva retardați de soiul tău, nimeni nu-ți dă credit! Și e și mai sănătos!

Hai, du-te tare!

Link spre comentariu
Reputație: -1394
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Stai putin ca apare imediat Picon,așteaptă doar ordinul de atac de la stăpâna Sarlota. :laugh2

 

Te rog, nu imi aminti de el :)

 

V-ati unificat fortele ? :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 6
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Sasha va fi disponibila pana pe data de 10 Iunie 2017, dupa care o perioada mai lunga de timp nu va mai lucra.

 

Cerem blocarea topicului incepanad cu data de 10 Iunie 2017, pana la revenirea ei.

Nedoarelabashketzi

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Ce faci mă potaie? Mă ataci șerpește, fără quote, sperând că nu aflu? Hai, ajută pescăria, poate fuți și tu moka, pentru că bani, de unde? Sau ai în vedere să-ți unești pescăria mizerabilă din Berceni, cu ces de la porumbiștea ăsteia?

Ele proaste ca accepta ðŸ‘🽠Nu ea ca face oferta.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...