Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunat ieri și programat astăzi la 08:30. Astăzi nu a răspuns la tel. Mai bine și ffff scump.

Mii de scuze pt cele intamplate, dar aseara in locatia noastra sa tinut o petrecere cu niste clienti, iar fetele au baut. Probabil Marisa a uitat de aceea programare.

 

Era o programare stabilita, urmand ca dvs sa sunati in momentul in care veti ajunge aici, sau era o programare care trebuia sa fie reconfirmata dimineata?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

s-a tinut o pla  ....i-ar s-au futut degeaba toata ziua 

 

bai ce le mai infloresti ca ptr. fraieri .....in rest aceeasi Roxana , secretara managerului , cea mincinoasa 

 

nu va mai potoliti cu minciunile

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Eu unu m-as risca, parca ma mananca sa fac o vizita, nu stiu de ce ? dar ma mananca talpa.

E treaba ta , pe mine nu

 

Nu finantez Pejti obraznici

 

Are si plm principiile ei  

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bună ziua, mă scuzați, am și eu o întrebare! Merge pescăria in Vinerea Mare?

Mulțumesc, mă scuzați!

P.S. Paște fericit, bucurați-vă de el, la anul s-ar putea să fie mai nasol! La Poarta Albă și Târgușor, zic.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Bună ziua, mă scuzați, am și eu o întrebare! Merge pescăria in Vinerea Mare?

Mulțumesc, mă scuzați!

P.S. Paște fericit, bucurați-vă de el, la anul s-ar putea să fie mai nasol! La Poarta Albă și Târgușor, zic.

 

Banii sunt cadou pt timpul si compania domnisoarelor, nu este prostitutie.

Daca se intampla ceva este cu consimtamantul  persoanelor adulte implicate

Nu crezi textele astea scrise sa se acopere in fatza eventualelor acuzatii? :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Banii sunt cadou pt timpul si compania domnisoarelor, nu este prostitutie.

Daca se intampla ceva este cu consimtamantul  persoanelor adulte implicate

Nu crezi textele astea scrise sa se acopere in fatza eventualelor acuzatii? :laugh2

Păi cum dracu' ăia au ciungă-n păr!
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună ziua, mă scuzați, am și eu o întrebare! Merge pescăria in Vinerea Mare?

Mulțumesc, mă scuzați!

P.S. Paște fericit, bucurați-vă de el, la anul s-ar putea să fie mai nasol! La Poarta Albă și Târgușor, zic.

Fetele au intrat in vacanta din dimineata de Vineri, 14.04.2017, pana Marti 18.04.2017.

 

La ora 19:00 se va relua activitatea normal.

 

Andra, Marisa si eu vom lucra incepand cu data de 18.04.2017

 

Andreea, Sasha si Elena vor reveni pe 24.04.2017

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Fetele au intrat in vacanta din dimineata de Vineri, 14.04.2017, pana Marti 18.04.2017.

 

La ora 19:00 se va relua activitatea normal.

 

Andra, Marisa si eu vom lucra incepand cu data de 18.04.2017

 

Andreea, Sasha si Elena vor reveni pe 24.04.2017

De parcă m-ar interesa!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca nu te-ar interesa, nu ai citi fiecare topic al fetelor.

 

Sa ai un Paste Fericit! Si mai lasa rautatea

Nu e răutate, ci normalitate, să demaști proxeneții. 

Paște fericit! 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Picoane i-a sa te vad si pe topicul asta http://nimfomane.com/forum/topic/83941-scarlett-0721736119-blvd-ic-bratianu-vis-a-vis-de-magazinul-cocor/ daca demasti ceva,i-a vezi ce zice lumea inclusiv Scarlet de prietena ta si a lui Cinestie Sharlota deci sa imi iei pula in gura si ciocu mic si joc de glezne arhitect libidinos si fara coloana vertebrala.Dute mai bine si bea ceva impreuna cu aia care iti ofera discounturi in schimbul la recenzii pe aici

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu e răutate, ci normalitate, să demaști proxeneții.

Paște fericit!

Eu tot ti-am explicat ca esti ipocrit si incult dar tu Batman incontinuuare.Pai in gatu matii de ipocrit libidinos ti-am mai spus ca nu sti definitia la proxenet.Pai cine plm obliga fetele de la Roxana sau din alte parti sa se prostitueze?A fi proxenet inseamna sa le obligi si sa le iei toti banii dar tu na,cu aia care bei si care ofera discounturi e bine nu mai sunt proxeneti si restu care se ia in gura cu tine sunt proxeneti,guvizi si restul.

Inseamna ca toata lumea care are un salon sau locatie sunt proxeneti inclusiv cei care au pe la Amsterdam,Germania,Anglia locatii si spun acest lucru ca sa iti demonstrez ca esti un arhitect ratat,betiv si ipocrit.Du-te si pe alte topicuri si fa pe Mihai Viteazul ratatule ca vad pe alte topicuri unde fetele sunt pastorite de alte fete sau baieti nu mainesti vehement dar acolo iti petreci timpul stand la barfa

Deci ciocul mic,joc de glezne si mars in pula mea de libidinos ipocrit

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Tu nu ai bani sa te finantezi pe tine dar pe altii deci mars in pula mea dupa picon si cand o sa vad ca aveti coloana vertebrala atunci sa deschide-ti gura ipocritilor(aviz topic Scarlet)

Serios zapaucule ?  Spune pe onoarea ta de pejte si iubit al Elenei Siliconata  cine te intretine pe tine  ?

 

Amaratule , traiesti pe carca unor prostanace pe care le dai la produs si vii sa te tragi de sireturi cu mine? 

 

In locul tau as baga capul  in tomberon si m-as ascunde , decat sa-i critic pe altii care traiesc si muncesc cinstit , nu care se autofinanteaza din prostitutie ca tine :slap2

Mars ma cioroi analfabet de aici , ca nu am mai intalnit asa talamb ca tine  :laugh2

  • Like 11
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picoane i-a sa te vad si pe topicul asta http://nimfomane.com/forum/topic/83941-scarlett-0721736119-blvd-ic-bratianu-vis-a-vis-de-magazinul-cocor/ daca demasti ceva,i-a vezi ce zice lumea inclusiv Scarlet de prietena ta si a lui Cinestie Sharlota deci sa imi iei pula in gura si ciocu mic si joc de glezne arhitect libidinos si fara coloana vertebrala.Dute mai bine si bea ceva impreuna cu aia care iti ofera discounturi in schimbul la recenzii pe aici

 

Eu tot ti-am explicat ca esti ipocrit si incult dar tu Batman incontinuuare.Pai in gatu matii de ipocrit libidinos ti-am mai spus ca nu sti definitia la proxenet.Pai cine plm obliga fetele de la Roxana sau din alte parti sa se prostitueze?A fi proxenet inseamna sa le obligi si sa le iei toti banii dar tu na,cu aia care bei si care ofera discounturi e bine nu mai sunt proxeneti si restu care se ia in gura cu tine sunt proxeneti,guvizi si restul.

Inseamna ca toata lumea care are un salon sau locatie sunt proxeneti inclusiv cei care au pe la Amsterdam,Germania,Anglia locatii si spun acest lucru ca sa iti demonstrez ca esti un arhitect ratat,betiv si ipocrit.Du-te si pe alte topicuri si fa pe Mihai Viteazul ratatule ca vad pe alte topicuri unde fetele sunt pastorite de alte fete sau baieti nu mainesti vehement dar acolo iti petreci timpul stand la barfa

Deci ciocul mic,joc de glezne si mars in pula mea de libidinos ipocrit

Nu scanez tot forumul, intervin acolo unde văd. 

Rugămintea mea e, să încetezi cu înjurăturile de mamă! Eu nu am făcut așa ceva.  

La modul cum te exprimi, chiar nu am ce replica, decât că se vede clar că tu ești peștele și Roxana, ajutorul/adjunctul tău.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Picoane i-a sa te vad si pe topicul asta http://nimfomane.com/forum/topic/83941-scarlett-0721736119-blvd-ic-bratianu-vis-a-vis-de-magazinul-cocor/ daca demasti ceva,i-a vezi ce zice lumea inclusiv Scarlet de prietena ta si a lui Cinestie Sharlota deci sa imi iei pula in gura si ciocu mic si joc de glezne arhitect libidinos si fara coloana vertebrala.Dute mai bine si bea ceva impreuna cu aia care iti ofera discounturi in schimbul la recenzii pe aici

Santieristule eu pot sa-ti dau m,,e pana ti se clatina gardul in gura ,nu crezi ca este mai intelept din partea ta sa-ti vezi de fierul beton si de limbile in pizda pe care le dai decat sa te bagi in seama cu noi?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

 

 

 

E a doua zi de Paste! Voi nu aveti familie, prieteni, colegi de serviciu cu care sa va petreceti timpul liber?

 

Mai terminati odata cu aberatiile. In locatia mea sunt doar fete. Adica eu (Roxana), Andra, Andreea, Marisa, Sarah/Sasha, Elena. Alte persoane nu sunt pe la noi.

 

Inca un lucru va rog, nu mai imi asociati numele si locatia cu toate strambele fara dinti in gura!

 

Ma minunez zilnic cu cate fete sunt asociata eu

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

 

E a doua zi de Paste! Voi nu aveti familie, prieteni, colegi de serviciu cu care sa va petreceti timpul liber?

 

Mai terminati odata cu aberatiile. In locatia mea sunt doar fete. Adica eu (Roxana), Andra, Andreea, Marisa, Sarah/Sasha, Elena. Alte persoane nu sunt pe la noi.

 

Inca un lucru va rog, nu mai imi asociati numele si locatia cu toate strambele fara dinti in gura!

 

Ma minunez zilnic cu cate fete sunt asociata eu

Care e alea strambe fara dintii in gura, cumva fostele tale subalterne ? :hmmm acum ca nu iti mai sunt folositoare e strambe , dar ai facut bani pe curu lor :slap2
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care e alea strambe fara dintii in gura, cumva fostele tale subalterne ? :hmmm acum ca nu iti mai sunt folositoare e strambe , dar ai facut bani pe curu lor :slap2

Nu ma refer la fetele cu care am colaborat sau care ma cunosc.

Ma refer la cele care cu voia sau fara voia lor, sunt asociate cu locatia mea sau cu mine.

 

Astazi am fost asociata cu doua domnisoare. Amandoua au probleme cu dantura: nu au toti dintii in gura!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

E a doua zi de Paste! Voi nu aveti familie, prieteni, colegi de serviciu cu care sa va petreceti timpul liber?

 

Mai terminati odata cu aberatiile. In locatia mea sunt doar fete. Adica eu (Roxana), Andra, Andreea, Marisa, Sarah/Sasha, Elena. Alte persoane nu sunt pe la noi.

 

Inca un lucru va rog, nu mai imi asociati numele si locatia cu toate strambele fara dinti in gura!

 

Ma minunez zilnic cu cate fete sunt asociata eu

 

 

Aici este vorba despre voi si aflarea adevarului  , nu despre noi , ca nu ne-am scos noi la vanzare

 

Asa ca ...ce te intereseaza atat  PESTOAICA-RAPANDULA (adica  d'aia cu dubla functie)  ? :laugh2

  • Like 11
  • Minus 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...