Sari la conținut

Mia 0747858027


puculo

Postări Recomandate

  • Oras:SOMEWHERE
  • Oras:SOMEWHERE

chiar asa rai sa fie oamenii din CJ?

Oameni rai gasesti peste tot. Probabil a avut ea ghinionul de a prinde la Cluj oameni mai rai si la Oradea mai cumsecade. Asta nu inseamna ca , Clujenii sunt rai si Oradenii de nota 10 . Nu toti suntem binevoitori sau nu toti le abordam ca fiind fiinte umane cu sentimente, unii le vad ca pe un produs destinat sa le serveasca, cea ce din puntcul meu de vedere este gresit, dar evident nu gandim la fel, nu suntem la fel.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Sunt rai, vorbesti la telefon una cu ei, si cand ajung vor cu totul altceva. Eu sincer tin la sanatatea mea, pentru 150 (ron) nu o sa-l sug (ma scuzati de expresie) pe unu care simt ca nu e ok fara protectie. Nu imi permit ca sanatatea mea sa fie distrusa. De accea eu prefer sa fac protejat tot , vine unu bolnav, ii fac o muie si dupa vi tu curat tr sug si ramai cu boala, si in gura poti sa iei boli, sunt sute, de aceea prefer asa. Cine stiu ca e curat si e ok (ca simt eu) o fac fara,dar nu'mi permit sa va imbolnavesc si pe voi si pe mine. Eu asa gandesc, pentru 100-150(ron) nu o sa stau pe tratamente de 1000 de lei. Am patit in oradea un tip , era dotat, am incercat sa'i explic ca sunt mai stramta sa nu ma ia ff tare si a dat cu surdu in tobe.. Am ajuns cu fisura vaginala si tratament costisitor. De aceea zic, tin la sanatatea mea mai mult ca la orice..

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Eu nu stiu sa se faca controale la locatii ( si aici vorbesc din ce imi spun prietenele care lucreaza cat si din ceea ce stiu de la Pol. Locala ca aici am mai multe cunostinte), dar eu zic sa nu fii paranoica si sa te sperii de orice ti se pare suspect ( gen vorbitul intr-un fel anume la telefon) pentru ca amenda e intre 100-500 LEI, si nu as crede ca in caz de forta majora nu ai ramane cu avertisment ( nu spun asta pentru ca banii astia nu conteaza, dar dupa asta da, poti sa fii mult mai precauta si in caz contrar, daca incepi de pe acum sa refuzi prea mult, cred ca vei pierde mai mult asa).

 

Ne vedem in curand. :)

Mie personal, postarea asta imi ridica multe semne de intrebare.

Prietene care lucreaza...

Cunostinte la Pol Locala...

Cuantumul amenzii...

Cine ar putea fi atat de interesat de astfel de detalii?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Sunt rai, vorbesti la telefon una cu ei, si cand ajung vor cu totul altceva. Eu sincer tin la sanatatea mea, pentru 150 (ron) nu o sa-l sug (ma scuzati de expresie) pe unu care simt ca nu e ok fara protectie. Nu imi permit ca sanatatea mea sa fie distrusa. De accea eu prefer sa fac protejat tot , vine unu bolnav, ii fac o muie si dupa vi tu curat tr sug si ramai cu boala, si in gura poti sa iei boli, sunt sute, de aceea prefer asa. Cine stiu ca e curat si e ok (ca simt eu) o fac fara,dar nu'mi permit sa va imbolnavesc si pe voi si pe mine. Eu asa gandesc, pentru 100-150(ron) nu o sa stau pe tratamente de 1000 de lei. Am patit in oradea un tip , era dotat, am incercat sa'i explic ca sunt mai stramta sa nu ma ia ff tare si a dat cu surdu in tobe.. Am ajuns cu fisura vaginala si tratament costisitor. De aceea zic, tin la sanatatea mea mai mult ca la orice..

Nu toti sunt asa sunt ce-i drept sunt multi magari care probabil vreau sa profite de faptul ca esti tanara si probabil ne-experimentata si sa ceara una alta din ce nu oferi sau sa se tziganeasca la pret dar asta este peste tot asa nu numai in Cluj si asta e riscul cu clienti de pe publi24 ca nu ai cum sa-i selectezi foarte bine aici pe forum macar poti sa urmaresti pe unu altu ce prostii mai debiteaza pe aici si iti faci o vaga idee despre personaje si mai poti folosi si programarile prin PM. Spor in ce-ti propui!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Zona Iosia, habanna caffe, e buna zona ? 👌👌

Ma bag si io ca musca... Iosia e buna, dar sa mor daca stiu unde e Habanna cafe. Uite, asta patesc daca nu am avut gagici care sa stea pe langa Habanna cafe...

Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Sincer? Si mie imi pare cam ciudata fraza ,, prietene care lucreaza".

 

o fi peste cu cunostinte la locala, stim toti la locala nu e cea mai exigenta selectie :))

 

de razii la fetite ma indoiesc sa se faca, adica, e contraventie, sunt alte fapte demne de contraventie care le poti depista si amenda mult mai usor decat prostitutia-cersetorie de ex

 

poate fata aia o fii auzit de razie si interventie de la DIICOT , pt retele de prostituite, proxenetism, sechestrare de persoane  etc etc

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ce sa ti se para ciudat nu vad ideea. Am o prietena care e in acelasi domeniu ca si mine. La astaa referam. Si vroiam sa stiu daca minte sau nu !! Eu zic ca ea minte doar sa ma sperie.. De accea zic ! Nu de altceva :o

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce sa ti se para ciudat nu vad ideea. Am o prietena care e in acelasi domeniu ca si mine. La astaa referam. Si vroiam sa stiu daca minte sau nu !! Eu zic ca ea minte doar sa ma sperie.. De accea zic ! Nu de altceva :o

Nu la postarea ta m-am referit cand sm zis ca-mi pare ciudata. La postarea lui @ namelessss faceam referire.
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...