Sari la conținut

Știința reală: Aproape jumătate din populație poate fi infectată cu un virus misterios care îi face pe oameni proști


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca ii citești topicul,doamnei Marta ii intelegi supararea,si vezi la inteligența cui face referire.

eu m-am amuzat :laugh2  tu te-ai ofuscat in locul meu  :no2 si mai vrei sa tragi si pe altii dupa tine , daca trageai tu concluzia era fun , nu? eu zic sa te limitezi la interpretarea   gandurilor propriei tale persoane 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bine,Marta,cu mine ai terminat-o. Nu-ți mai dau tips,platesc 120 si gata.

asta era acum cativa ani, update   pe pagina cu masaj, ce sensibil esti la umbra ta , vezi cum e ?  :rax2 te iert da sa nu mai pacatuiesti cu intrebari neroade la tel cata vreme imi vezi blogurile aici, fii barbat si  zi repede din prima ca ai mai fost , si poate ma miorlai putin  si nu te reped la citit   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:nimfomane
  • Oras:nimfomane

mercurul intra in noi pe multe cai , pentru chelatare  trebuie sa luam seleniu zilnic , altfel corpul fixeaza mercur, magneziu zilnic     altfel corpul fixeaza  aluminiu care este la fel de abundent 

 

E adevarata treaba, deci, cu argintul viu, trebuie sa ma duc la vrajitoare? Vezi ca Picon nu citeste si nu se uita la video, are om sa faca asta, e boss.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

E adevarata treaba, deci, cu argintul viu, trebuie sa ma duc la vrajitoare? Vezi ca Picon nu citeste si nu se uita la video, are om sa faca asta, e boss.

la saman,  ca la farmacie e prea aproape sa te  deranjezi si la vrajitoare  pana strangii euroii dai coltul

Link spre comentariu
Vizitator miskin gone rogue
Reputație: 0

Ultimele studii au relevat faptul ca, dupa ce virusul a ajuns la michi, a fost neutralizat, pentru ca a intalnit o forta mai puternica, michi fiind atât de prost, un fel de mama virusilor.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...