Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Cred că vorbește gelozia din tine! :laugh2

:laugh2

 

Eu continuu să cred ce vreau! :laugh2 :laugh2 :hihat

Ai mare dreptate. Zic să te mai ”joci” din nou cu setările - oare de ce - și îți dispare culoarea. Mai bagă apoi vreo 3-4 postări și redevii albastru.

Pariu ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bravo graso esti desteapta  , dar sa ma anunti cand ai sa faci ceva pozitiv cu viata ta  :)

 

Pana atunci lasa-i pe altii si criticile la adresa lor  , ca se descurca foarte bine pe propriile  lor picioare . Nu trebuie sa-i influentezi tu in vreun sens cu nimic , ca oricum nu te vor privi ca si pe un exemplu . Baga doar la cap ce ti-am spus si calmeaza-te  ....ba nu , fa ceva util  mai bine 

 

Asa cum ti se parea ca sunt nervoasa, la fel ti se par multe alte lucruri...

Ce ti se pare, nu ma priveste, asa cum pe tine ce fac eu.

Eu, exemplu?!  :laugh2  Merci, dar chiar nu era cazul sa-ti dai arama pe fata ca ma admiri. ;)

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Vai ce mi s-o întâmplat vai sa schambar culoarea.vai ce se întâmplă ???

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Iat ti s-a schimbat culoarea :laugh2

Ti-am spus eu ca daca ne arati pula, iti merge mai bine :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Cine e motanul ca tot nu înțeleg sunt mai grea de cap

Poftim?

Glumești?

Chiar nu știi?

 

 

 

Seful suprem.

Zis si Dumnezeu al acestui site.

Suna si tu un preten.

 

Na,că a venit și pedeapsa supremă pentru ignoranță!

Banarea!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hahaha. Eu constat ca Amanda Babana este mai interesata de pula altora decat de propria ei pizda

Acuma nu stiu ce sa zic ...ori nu stie sa si-o puna in valoare , ori e incapabila sa-i gaseasca vreo utilitate (parca tot asa reiese , nu ?)

Bah graso , eu n-am nimic cu tine , dar atata timp cat ma discuti pe la spate , si asta dupa o absenta considerabila de aici , fiindca nu simt nevoia sa ma prezint zilnic pe aici , ba chiar am capacitatea sa pot sta deoparte cu lunile , saptamanile sau  zilele , dupa bunul plac , nefiind loial si dependent de acest forum minunat si din a trai exclusiv in online , unde dau peste pers. de genul tau care atarna la nimicuri si isi ocupa zilnic timpul inutil , nefacand practic si altceva  mult mai constructiv , cu propria sa persoana ; automat ca-ti sar la gat si-ti dau un raspuns pertinent , plesnindu-te cu un adevar , ceea ce nu inseamna ca-mi dau arama pe fata spunand o minciuna (ca fac eu Recenzii mincinoase) sau exprimandu-ma cu o contradictie de la o postare la alta , cum o faci tu , cautandu-ti permanent motive sa barfesti diverse pers. si sa iti umpli timpul inutil , mult prea liber , doar ca sa nu faci ceva mult mai productiv , chiar si ptr. societatea in care traiesti si pe care zilnic o parazitezi .

 

"Este "recenzia" la misto din 2017: https://nimfomane.co...de-bine/page-89
 Miky nici inainte nu se putea mandri cu inteligenta, desi ii place trecutul, motiv pentru care si la batranete tot prost o sa fie!"


"Ce ti se pare, nu ma priveste, asa cum NICI pe tine NU AR TREBUI ce fac eu." - mi-am permis sa-ti corectez si textele  , ca plm nu te exprimi bine deloc . Ai in creier doar zapaceala . =))

Am uitat sa zic , nu dau CHIOTE  la fraieri/e .De principiu , nu de alta . Am copiat doar textele din intermediul propriilor tale postari recente

Si apropo graso ai vrea si tu sa invarti niste chestii si sa fii in acelasi timp la fel de prost ca mine . Dar nu conteaza ce crezi , e doar un aspect al barfei proaste pe care o tot lansezi pe aici din lipsa de ocupatie. Mai rau de tine  ca nu poti sa-ti invarti nici propria pizda . Aici , sa zicem , e mare pacat. Altfel statea situatia dupa aceea . Poate discutam de la egal la egal .Tu cu pizda , eu cu banii . Poate ca sareau ca dedicatiile ptr. lautari . Dar asa ... vorbe aruncate anapoda , un ban nu fac , mai ales in fata mea .

 

Deci , retine asta ...mai bine ne evitam decat sa ne contram

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hahaha ...ar linge grasa orice la ora asta , doar ca  sa simta ca traieste si ea la valoare

 

Nu ma agit , doar te cinstesc pe tine cu un pahar gol , ca sa-ti faci de cap pe aici toata noaptea .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...