Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Acum 7 minute, PaybackTime a spus:

Faptul că eu am motive sa cred că nu e Elprofesore de vina pentru minusurile pe care le luați nu înseamnă că aș fi lingaul lui. Nu îmi amintesc sa ii fi dat like vreodată sau să îi urmăresc postările nici nu știu dacă postează în vreun judet ,daca face recenzii sau nu . Habar nu am și nici nu mă interesează. Iar cu Marcus te-ai băgat că musca in lapte când jegosul a existat acel mesaj și tu ai sărit să îi dai dreptate , fara să încerci să gândești. De fapt Marcus e un gunoi mincinos. 

Eu zic una , tu înțelegi  alta.😏

  Nu am zis  nimic de minusuri  ,  îmi pot da fără număr.   Mă refer la cu totul altceva.  Îți dau un exemplu . 

 Dacă eu te fac  pește sau jegos și vine unul   care crezi că ai încheiat  orice  discuție cu el și apreciază postarea mea.  Îți vine bine ?  Eu consider că poate vrea să între în horă iarăși. 

 Am zis eu de tine că ești clonă lui ?  Nu .   Pentru că nu am cunoștință de așa ceva.   Când un user nu are altceva de făcut decăt să atace pe cel ( cei ) care sun oponenți  lui elprofesore,   dau de bănuit.  Ori îi întorc un serviciu,  ori sunt clone. Pe   Barnautiu02,  ăsta l- am dovedit chiar eu că este clonă lui. Îmi cunoaște tot istoricul,  mă jigneste așa din senin ,  inventează fel și fel de lucruri.  Plus că îi simt răutatea.  Când te mai bagi,  măcar informează-te înainte.  

   Referitor la acea postare "editată "  Da  mi -am dat cu părerea poate un pic cam repede.  Așa se vedea la prima analiză.  Mi- am cerut și scuze dacă nu  mă înșel.  Da până să îmi dau cu părerea,  de câte ori ai făcut-o tu cu mine  jignitor înaintea mea ? Îți spun eu . De câteva ori.  

Hai să nu fim ipocriți.  

    Recunosc ca dacă Marcus nu vă înjură de familie eram alături de el . De ce ? Simplu ,  aceiași  homalăi mă jignesc și mă urmăresc 24 / 24.  

   60000 de mii de vizualizari am avut pe contul Turcoaz 😏 în 4 luni.   Vezi și tu câte vizualizări ai de când ești aici și compară.  

 Asta spune multe despre  cât de mult contez și contam pentru  verișori  șobolanului șef.  

  60000 de mii cumetre  , practic îi lua somnul pe profilul meu . 

   Să mă piș pe soarta lor mizerabilă.  

Hapciu 

🤣🤣

    

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Salut, am sa te rog sa nu ii mai scrii prietenei mele. Vrei probleme?

Si daca vreau

Ok, noteaza: daca un tren circula cu 83km/h, pe o distanta de 877km, cat timp face pana la destinatie?

Gata frate, usor, ce te-ai enervat asa. O las... 😁

Link spre comentariu
22 hours ago, Turcoaz7 said:

 Hai că ai intrat și tu în rândul  lumii  cu postarea asta.( 200)   Să fie într-un ceas bun , așa cum iti place ...moca.  

  Cumetre,  eu încerc să te evit  .  Dar dacă tot vrei să  behăi ceva  , zic să ai măcar  curajul  să  o faci de pe contul  personal  😏.  

  Oricum , demența  plutește  în creierul tău.  

 Verilor!  Nu vă răspund  și nici nu îmi bat capul cu poveștile voastre   " amintiri din copilărie "   

Voi sunteți foarte capabili  , tiki taka 🤣🤣

   Beau un  șpriț în cinstea voastră.  

    😘

 

Pe buna dreptate esti un psihopat periculos. Locul tau e la Balaceanca, vad ca ataci pe atatia fara niciun motiv anume. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
On 8/26/2022 at 2:33 PM, Turcoaz7 said:

@extraterestru78 ule . 

Mai suntem frați?   Vad că eu,  tu,  @marcus6,  MacArthur , picon   smd , avem aceiași homalăi pe urme.   

  Să știi că nu mi-am schimbat părerea aia bună despre tine.    

  Șobolanul   își râde în barbă când vede cât de  bine  îi iese treaba cu " desbina și stăpânește " 

  Bine,  nu știu ce stăpânește 😏

Poate belita mea de 20 . 

🤣🤣

Dacă zici că @picon e fratele tău, de ce nu îi anulezi cele 8300 de minusuri? Cu 80 de plusuri pe zi în 3,5 luni îl aduci pe verde. 😉

Dacă lucrezi împreună cu marcus o să îl faceți verde în doar 54 de zile. 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 53 minute, TheNewMan a spus:

Dacă zici că @picon e fratele tău, de ce nu îi anulezi cele 8300 de minusuri? Cu 80 de plusuri pe zi în 3,5 luni îl aduci pe verde. 😉

Dacă lucrezi împreună cu marcus o să îl faceți verde în doar 54 de zile. 

Mda ... Citind mai multe postări ale tale am înțeles poziția ta! Ai cam aceleași opinii cu el. Dacă voiai să fii imparțial, îi făceai și lui aceeași observație. Nu am văzut așa ceva, dar dacă totuși ai făcut-o și nu observat eu, îmi prezint scuzele. 

Țin să precizez că nu am nevoie de sfaturi. 

Toate cele bune!

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 17 ore, Turcoaz7 a spus:

Eu zic una , tu înțelegi  alta.😏

  Nu am zis  nimic de minusuri  ,  îmi pot da fără număr.   Mă refer la cu totul altceva.  Îți dau un exemplu . 

 Dacă eu te fac  pește sau jegos și vine unul   care crezi că ai încheiat  orice  discuție cu el și apreciază postarea mea.  Îți vine bine ?  Eu consider că poate vrea să între în horă iarăși. 

 Am zis eu de tine că ești clonă lui ?  Nu .   Pentru că nu am cunoștință de așa ceva.   Când un user nu are altceva de făcut decăt să atace pe cel ( cei ) care sun oponenți  lui elprofesore,   dau de bănuit.  Ori îi întorc un serviciu,  ori sunt clone. Pe   Barnautiu02,  ăsta l- am dovedit chiar eu că este clonă lui. Îmi cunoaște tot istoricul,  mă jigneste așa din senin ,  inventează fel și fel de lucruri.  Plus că îi simt răutatea.  Când te mai bagi,  măcar informează-te înainte.  

   Referitor la acea postare "editată "  Da  mi -am dat cu părerea poate un pic cam repede.  Așa se vedea la prima analiză.  Mi- am cerut și scuze dacă nu  mă înșel.  Da până să îmi dau cu părerea,  de câte ori ai făcut-o tu cu mine  jignitor înaintea mea ? Îți spun eu . De câteva ori.  

Hai să nu fim ipocriți.  

    Recunosc ca dacă Marcus nu vă înjură de familie eram alături de el . De ce ? Simplu ,  aceiași  homalăi mă jignesc și mă urmăresc 24 / 24.  

   60000 de mii de vizualizari am avut pe contul Turcoaz 😏 în 4 luni.   Vezi și tu câte vizualizări ai de când ești aici și compară.  

 Asta spune multe despre  cât de mult contez și contam pentru  verișori  șobolanului șef.  

  60000 de mii cumetre  , practic îi lua somnul pe profilul meu . 

   Să mă piș pe soarta lor mizerabilă.  

Hapciu 

🤣🤣

    

60.000 de vizualizări? Deci tu i-ai furat vizualizările dansatoarei? https://m.youtube.com/watch?v=Cb3ySy4ZRnk

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, TheNewMan a spus:

Dacă zici că @picon e fratele tău, de ce nu îi anulezi cele 8300 de minusuri? Cu 80 de plusuri pe zi în 3,5 luni îl aduci pe verde. 😉

Dacă lucrezi împreună cu marcus o să îl faceți verde în doar 54 de zile. 

   Da așa am zis și susțin. 

Pentru mine era mult mai simplu .  Tocmeam un puști  să facă  așa ceva toată ziua . 300 pe zi  și într-o lună era pe plus .  😏   Da cum facem  cu / clanul ploșnițelor care îl urăsc  și sunt geana pe el de 4, 5 ani ?  Ei sunt 20 și eu sunt singur 😒. Eu pun,  ei ciordesc din ele 🤣🤣.  

  Nu întodeauna un user  pe minus reflectă realitatea din teren .  Cum nici dacă  ești de " încredere "  nu înseamnă că  / chiar  ești  🤫

  Ofertă. 

 @pisicuts, ai  din partea mea   500 € dacă pui în dreptul lui picon,👍  o sută de mii de puncte .  

  Să facă spume " Elcicatore "

🤣

   

.

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Acum 4 minute, Turcoaz7 a spus:

   Da așa am zis și susțin. 

Pentru mine era mult mai simplu .  Tocmeam un puști  să facă  așa ceva toată ziua . 300 pe zi  și într-o lună era pe plus .  😏   Da cum facem  cu / clanul ploșnițelor care îl urăsc  și sunt geana pe el de 4, 5 ani ?  Ei sunt 20 și eu sunt singur 😒. Eu pun,  ei ciordesc din ele 🤣🤣.  

  Nu întodeauna un user  pe minus reflectă realitatea din teren .  Cum nici dacă  ești de " încredere "  nu înseamnă că  / chiar  ești  🤫

  Ofertă. 

 @pisicuts, ai  din partea mea   500 € dacă pui în dreptul lui picon,👍  o sută de mii de puncte .  

  Să facă spume " Elcicatore "

🤣

   

.

 

cum am pus si la extraterestu asa-i ?

ca sa echilibram balanta ??

cu cei 500 de euro mergi linistit si te distreaza cu o femeie :

 

  • Mersi 1
  • Haha 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Acum 44 minute, PaybackTime a spus:

60.000 de vizualizări? Deci tu i-ai furat vizualizările dansatoarei? https://m.youtube.com/watch?v=Cb3ySy4ZRnk

🤣🤣 Nici dacă  eram cea mai bună curvă  și făceam muia cu două guri,  nu eram vizitată pe profil de atâtea ori. 

  120 de zile = 60000 de mii de vizualizări!   Nu mint , unii colegii știu.  

   i- am propus lui pisicuț,  sa - mi facă profilul , muzeu . Muzeul  Tandem . 

 5 lei întrarea pentru bărbați . 

 3 lei pentru femei.  

Pisica- gratis.

 Eu am zis , eu am auzit 😏😒

Link spre comentariu
Acum 7 minute, pisicuts a spus:

cum am pus si la extraterestu asa-i ?

ca sa echilibram balanta ??

cu cei 500 de euro mergi linistit si te distreaza cu o femeie :

 

Da ,  da accept și 50 de mii   . 

  Boss ,   plăcerile sunt diferite și mi le îndeplinesc pe toate.   

  Jur . 

Dacă  faci așa ceva . Nu numai că mă duc la biserică și mă rog pentru sănătatea ta . 

 1 )  500 € bani înainte ( tu doar să fii de-acord) 

 2)  chiar dacă  mă  înjură cineva , tac și tac 🤭 

 3)   mai zi tu  .

Link spre comentariu
Vizitator cezarrx
Reputație: 0
2 hours ago, pisicuts said:

cum am pus si la extraterestu asa-i ?

ca sa echilibram balanta ??

cu cei 500 de euro mergi linistit si te distreaza cu o femeie :

 

Buna alegerea 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
18 hours ago, picon said:

Dacă voiai să fii imparțial, îi făceai și lui aceeași observație. Nu am văzut așa ceva, dar dacă totuși ai făcut-o și nu observat eu, îmi prezint scuzele. 

I-am spus-o și lui dar sub altă formă.

 

Quote

Țin să precizez că nu am nevoie de sfaturi. 

De fapt era o rugăminte... 

După părerea mea tu cu @Pagubitul făceați o atmosferă neplăcută pe forum. E normal să-ți spui părerea în legătură cu treaburi din astea. Adică mie nu îmi plăcea. Era normal să nu zic nimic? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
7 hours ago, Turcoaz7 said:

Da cum facem  cu / clanul ploșnițelor care îl urăsc  și sunt geana pe el de 4, 5 ani ?  Ei sunt 20 și eu sunt singur 😒. Eu pun,  ei ciordesc din ele 🤣🤣.  

Din ce am văzut eu, minusurile lui stangnează de multă vreme. De când sunt pe forum văd că nu prea primește voturi de niciun fel. 😄

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 58 minute, TheNewMan a spus:

I-am spus-o și lui dar sub altă formă.

 

De fapt era o rugăminte... 

După părerea mea tu cu @Pagubitul făceați o atmosferă neplăcută pe forum. E normal să-ți spui părerea în legătură cu treaburi din astea. Adică mie nu îmi plăcea. Era normal să nu zic nimic? 

Aaaa, sub altă formă! Mai pe ocolite, cum ar veni. Ok,cum știi tu!

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 59 minute, TheNewMan a spus:

Din ce am văzut eu, minusurile lui stangnează de multă vreme. De când sunt pe forum văd că nu prea primește voturi de niciun fel. 😄

Păi dacă ajunge la 10 mii 👎 cică se resetează și ajunge pe zero 🤤 Ar fi dezastru pentru viața lor.

  Este apreciat  .  

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 10 ore, Turcoaz7 a spus:

🤣🤣 Nici dacă  eram cea mai bună curvă  și făceam muia cu două guri,  nu eram vizitată pe profil de atâtea ori. 

  120 de zile = 60000 de mii de vizualizări!   Nu mint , unii colegii știu.  

   i- am propus lui pisicuț,  sa - mi facă profilul , muzeu . Muzeul  Tandem . 

 5 lei întrarea pentru bărbați . 

 3 lei pentru femei.  

Pisica- gratis.

 Eu am zis , eu am auzit 😏😒

Este pula!

Ți-a umflat Pisicu vizualizările ca reputația la planetaru' lui peste și lui Picon 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

INTOARCEREA LA MUNCA, DUPA D CONCEDIU, AR TREBUI SA FIE CA PRIMELE ZILE LA GRADINITA: AZI O ORA, MAINE DOUA, IAR DACA INCEP SA PLANG, MA TRIMIT ACASA.🙈

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

lon vine acasă şi o găseşte pe Maria dezbrăcată:

- De ce eşti dezbrăcată, Mărie?

- Păi, nu am cu ce să mă îmbrac.

- Cum nu ai? spune lon şi deschide şifonierul. Uite aici: fuste, bluze, salut Gheorghe, rochii...😀 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 62 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...