Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 19 minute, KaraBenNemsi a spus:

așa spuneau și ucrainenii, că nu-i atacă nimeni, ba chiar și rușii ziceau că ei fac doar exerciții. 
Nu începe nimeni un război nuclear pt România, ba chiar cred că vom și mai puțin sprijiniți decât ucrainienii, chiar dacă suntem în NATO. Nici nu prea au ce să sprijine, nu existăm dpdv militar. 

Hai pe naiba is multiple planuri pentru apararea estoniei si restu din zona aia si nu crezi ca is pt romania. Si cine sa ne atace ? Rusia? Ii claaaaar muuult prea slaba militar... 

Link spre comentariu
  • Oras:Moscopole
  • Oras:Moscopole
Acum 21 ore, nila78 a spus:

Hai pe naiba is multiple planuri pentru apararea estoniei si restu din zona aia si nu crezi ca is pt romania. Si cine sa ne atace ? Rusia? Ii claaaaar muuult prea slaba militar... 

Nu e doar Estonia acolo, în nord est sunt și Polonia, Lituania, Letonia, Finlanda și Suedia. Și da, e evident că zona e mult mai importantă pt NATO decât flancul nostru. Nu știu cât de slabi sunt rușii, da’ noi nu existăm dpdv militar, suntem zero.

 

MacArthur, boss…ai pierdut lupta cu cavaleria strapontina 🤦🏻, ce să faci, are ceva susținători, da’ lasă-l că se va îneca în propria putoare 😉

hai dă-i reload 🤷🏻‍♂️

🙆🏻‍♂️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tovarasul MacArthur m-a rugat sa va spun ca aprecieaza faptul ca unii dintre voi ii simtiti lipsa, dar nu are de gand sa revina in viitorul apropiat. Parca a scazut nivelul de cand scorpipnul a plecat.  @KaraBenNemsisi  @Paybacktime5imi pare rau ca n-am facut schimb de o adresa de mail, ceva, unde sa mai discutam d-ale noastre chestii inteligente (sper sa nu ne intalnim pe un front de lupta) 😜   @natoporussa nu lasati niciodata ca un bulangiu, uranist  si frustrat sa spuna ca sunteti de nefolos site-ului. Cu inteligenta si sufletul curat pe care-l aveti, sunteti ❤ acestui site si veti ajunge muult mai departe in viata decat acesti neputinciosi caraghiosi.  @Subteranaa"lasa", merge viata si asa😜 Numai bine, lume... poate ne mai revedem candva in viitor. Pana atunci, toate cele bune. 🤠 MacArthur out si microfonul scapat.

Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*
26 minutes ago, Bruneta168 said:

Tovarasul MacArthur m-a rugat sa va spun ca aprecieaza faptul ca unii dintre voi ii simtiti lipsa, dar nu are de gand sa revina in viitorul apropiat. Parca a scazut nivelul de cand scorpipnul a plecat.  @KaraBenNemsisi  @Paybacktime5imi pare rau ca n-am facut schimb de o adresa de mail, ceva, unde sa mai discutam d-ale noastre chestii inteligente (sper sa nu ne intalnim pe un front de lupta) 😜   @natoporussa nu lasati niciodata ca un bulangiu, uranist  si frustrat sa spuna ca sunteti de nefolos site-ului. Cu inteligenta si sufletul curat pe care-l aveti, sunteti ❤ acestui site si veti ajunge muult mai departe in viata decat acesti neputinciosi caraghiosi.  @Subteranaa"lasa", merge viata si asa😜 Numai bine, lume... poate ne mai revedem candva in viitor. Pana atunci, toate cele bune. 🤠 MacArthur out si microfonul scapat.

Observ ca tovarasul MacArthur nu si-a pierdut obiceiul de a exagera. :)

Dar, mai serios, ii urez si eu toate cele bune.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
Acum 36 minute, natoporus a spus:

Observ ca tovarasul MacArthur nu si-a pierdut obiceiul de a exagera. :)

Dar, mai serios, ii urez si eu toate cele bune.

Poate reapare cu user McDonald's😁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 2 ore, Bruneta168 a spus:

Tovarasul MacArthur m-a rugat sa va spun ca aprecieaza faptul ca unii dintre voi ii simtiti lipsa, dar nu are de gand sa revina in viitorul apropiat. Parca a scazut nivelul de cand scorpipnul a plecat.  @KaraBenNemsisi  @Paybacktime5imi pare rau ca n-am facut schimb de o adresa de mail, ceva, unde sa mai discutam d-ale noastre chestii inteligente (sper sa nu ne intalnim pe un front de lupta) 😜   @natoporussa nu lasati niciodata ca un bulangiu, uranist  si frustrat sa spuna ca sunteti de nefolos site-ului. Cu inteligenta si sufletul curat pe care-l aveti, sunteti ❤ acestui site si veti ajunge muult mai departe in viata decat acesti neputinciosi caraghiosi.  @Subteranaa"lasa", merge viata si asa😜 Numai bine, lume... poate ne mai revedem candva in viitor. Pana atunci, toate cele bune. 🤠 MacArthur out si microfonul scapat.

Sub ce forma ti-a transmis acest mesaj? Adica era la tine ca un client si ti-a spus mesajul? Intreb deoarece  într-un timp începusem sa cred ca este o femeie in spatele contului 😅😂

Mesajul meu e “lasa” tovarase MacArthur ca viața merge inainte si fara cont pe nimfomane si dacă in viitor o sa ai un alt cont eu aștept cu interes sa citesc recenziile tale.

Link spre comentariu
  • Oras:Maros
  • Oras:Maros

Multumesc pentru mesaj. sper ca totusi se va razgandi si va reveni , ar fi pacat sa nu revina. Si eu am vrut sa renunt la forum dupa primul si al doilea bann dar pana la urma am revenit sa urmaresc o fata care imi pare ca seamana cu Gwen Stefani...nu dau nume si mi-am spus ”time for some ”payback”. Poate ca vreo fata il va inspira si pe el sa revina....  :)

 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
22 minutes ago, Subteranaa said:

Sub ce forma ti-a transmis acest mesaj? Adica era la tine ca un client si ti-a spus mesajul? Intreb deoarece  într-un timp începusem sa cred ca este o femeie in spatele contului 😅😂

Mesajul meu e “lasa” tovarase MacArthur ca viața merge inainte si fara cont pe nimfomane si dacă in viitor o sa ai un alt cont eu aștept cu interes sa citesc recenziile tale.

A fost la mine când o fost la București la niște neamuri , în fine , nu dau detalii , o zis ca am 10 la toate capitolele 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...