Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Aha, am priceput, mai să îmi dea o "lacrimă"! 

 

http://image1.masterfile.com/em_w/05/18/60/400-05186033w.jpg

 

http://image1.masterfile.com/em_w/05/18/60/400-05186035w.jpg

 

http://image1.masterfile.com/em_w/05/18/60/400-05186032w.jpg

 

http://image1.masterfile.com/em_w/05/18/60/400-05186035w.jpg

 

       Daca iti fac cunostiinta cu buldozerul te bufneste plansul in siroaieee :laugh2 Da` macar face cafea buna.Te bagi HG-ule? :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

azi ma simt NFF :laugh2 ..si convinsa ca am batut recordul de perioada de stat cuminte :laugh2 :laugh2 vreo 2 luni...hm..prea cuminte..trist!!

Link spre comentariu
Vizitator MrVanity
Reputație: 0

azi ma simt NFF :laugh2 ..si convinsa ca am batut recordul de perioada de stat cuminte :laugh2 :laugh2 vreo 2 luni...hm..prea cuminte..trist!!

Deh pepușă, tu ai ales meniul cu limbuțe, dar nu mi-o lua în nume de rău căci azi am amestecat coniacul cu absintul și cu șampania și cică mâine dimineață mă pun la volan...

Link spre comentariu

azi ma simt NFF :laugh2 ..si convinsa ca am batut recordul de perioada de stat cuminte :laugh2 :laugh2 vreo 2 luni...hm..prea cuminte..trist!!

 

  Randunico ia deschide un topic unde sa organizezi un casting.Sa vezi atunci ce ne inghesuim cu totii. :laugh2 Pai daca se vorbea de cota 1800 la Blondyna, la tine se blocheaza site-ul din cauza traficului.

Link spre comentariu
Vizitator MrVanity
Reputație: 0

Mă simt somnoros, deci mă bag la somn! Cică noaptea e un sfetnic bun.... să o pună Joe Pesci să mă țină treaz cu tâmpeniile ei că mâine-i jale!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

  Randunico ia deschide un topic unde sa organizezi un casting.Sa vezi atunci ce ne inghesuim cu totii. :laugh2 Pai daca se vorbea de cota 1800 la Blondyna, la tine se blocheaza site-ul din cauza traficului.

 

tare asta cu castingul ...ar fi o idee geniala:))..casting pt ce?ceva gen "irina face casting pentru mascul feroce :laugh2 :laugh2 :laugh2 "

 

on topic..azi sunt trista...a fost cea mai ciudata zi din anul asta...pana acum..

Link spre comentariu
Vizitator cactusjack
Reputație: 0

on topic..azi sunt trista...a fost cea mai ciudata zi din anul asta...pana acum..

mai e si maine o zi...nu te mai impacienta...ca multe zile anul are :laugh2  

Link spre comentariu

tare asta cu castingul ...ar fi o idee geniala:))..casting pt ce?ceva gen "irina face casting pentru mascul feroce :laugh2 :laugh2 :laugh2 "

 

on topic..azi sunt trista...a fost cea mai ciudata zi din anul asta...pana acum..

 

    Draga mea nu poti sa faci casting pentru mascul feroce.Masculi feroce sintem doar eu si cu nenea Cactus si amandoi te iubim. :laugh2 Uite ca, cu ocazia asta ai si muze pentru fantezie :laugh2 .

   Tu fa un casting ca sa ai rezerve.Cine stie cum se ofileste cactusul (ce mandru e acum in poza :laugh2 ) si mi se sterge mie tatuajul de pe spate? :laugh2 Acum sint sigur "ca ca" noi nu o sa mai gasesti, dar macar acolo cat de cat. :laugh2

   Nene Cactuseeee! astazi o iubim mai mult ca ieri? :laugh2 Te refereai la numarul de ore? :laugh2 Nu de alta da ma gandesc ca-n ritmul asta peste o luna sa ma mut la Bucuresti :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

nu cred ca-mi pot imagina o astfel de fantezie...niciodata nu mi-a trecut prin cap asa ceva..si nu mi se pare interesant deloc..daca imi da dea sa fac sex in trei, un tip si o tipa, era bestial..dar doi tipi nu ma incanta si nu am o asemenea fantezie..dar fac din tipi doi gay care imi dau limbi:))

 

despre casting...sa spunem ca inca il astept pe Fat Frumos din lacrima...dar unul mai din timpurile noastre...

 

si chiar si azi tot trista sunt si tot cu fata la cearceaf m-am trezit!

Link spre comentariu

nu cred ca-mi pot imagina o astfel de fantezie...niciodata nu mi-a trecut prin cap asa ceva..si nu mi se pare interesant deloc..daca imi da dea sa fac sex in trei, un tip si o tipa, era bestial..dar doi tipi nu ma incanta si nu am o asemenea fantezie..dar fac din tipi doi gay care imi dau limbi:))

 

despre casting...sa spunem ca inca il astept pe Fat Frumos din lacrima...dar unul mai din timpurile noastre...

 

si chiar si azi tot trista sunt si tot cu fata la cearceaf m-am trezit!

 

   Mey, pentru fericirea ta facem orice.Dam limbi,ne arzi si cu straponu` :laugh2 Facem si un show gaysby :laugh2 numai sa iti vedem surasul.

   Io Fat Frumos sint cu siguranta.Daca gasesc si-o lacrima la Mall, m-am scos :laugh2

  O intrebare ma framanta.Fat Frumosul ce-l astepti sa fie din timpul tau sau din al meu? :laugh2 Ca io-s cam de pe vremea lu` Gerula :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

"Lacrima lui Ovidiu 12" una din cele mai catifelate si placute licori si intradevar face minuni!

 

Ieri, azi ma simt mandra de omul pe care-l descopar. Am o mandrie si o incapatanare aparte si nu ma caracterizeaza spiritul de turma si nici vorbele false, ceea ce de multe ori imi aduce langa mine cei mai diferiti  oameni si de la fiecare pot invata ceva si pot deveni un tot.

Pe langa astea :

Azi sunt eu!

Azi voi avea o zi frumoasa si ma voi bucura de iubit!Ma voi bucura de soarele care tocmai rasare , mai ales ca am crezut ca va fi o vreme mohorata!

Ma voi bucura de viata!

Azi sunt optimista , plina de energie si nu sunt dispusa sa las nimic sa-mi schimbe starea !

Link spre comentariu
Vizitator cioco
Reputație: 0

Azi ma simt impacat cu mine, cu toti cei de aici. Prin prisma ultimelor evenimente mi-am reconsiderat viata si greselile facute dealungul anilor si am descoperit ca traim intr-o lume unde nimic nu este cum ar trebui. 

Azi ma simt iubit de toti care m-au apeciat si stimat de cei care m-au criticat, de cele mai multe ori o critica este mai constructiva decat 10 aprecieri de bine.

Azi ma simt CIOCOLATA !

Link spre comentariu
Vizitator cactusjack
Reputație: 0

despre casting...sa spunem ca inca il astept pe Fat Frumos din lacrima...dar unul mai din timpurile noastre...

 

si chiar si azi tot trista sunt si tot cu fata la cearceaf m-am trezit!

Lasa-l naibilui pe Fat-Frumos......ia-ma pe mine ca nici nu stii ce pierzi :laugh2

 

Azi ma simt FUTACIOS..........va povestesc diseara dupa cele 44 de pahare :laugh2

Link spre comentariu

Vizitator cioco
Reputație: 0

  Breee planta futacioasaaa... Fat frumos sint eu :laugh2 Invidiosuleeee :laugh2

 

Bine ca nu este carnivora, iti dai seama ca ii manca randunicii pasarica ? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...