Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Nu stiu despre ce vorbesti,m-am intors de la un date de vis cum nici planuit nu ar fi mers asa lubrifiat. Asta ca a fost totul spontan desigur.

Nici macar nu par bronzata sau imbujorata,am un chip roz zici ca am frecat strategic cu blush in pometi, sunt caraghioasa. Nu are legatura cu forumu,deci nu vad ce as impaca

plus ca sunt pilita si tot chicotesc si ma hlizesc la mine in oglinda. Weird...lol

Vaț îNpăcat? :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu are legatura cu forumu,deci nu vad ce as impaca

plus ca sunt pilita...

M-as mira, nu cred că ai reusit sa rămâi suficient de discretă pe forum dupa atâta timp si am fost martora cum au reusit să se strecoare băieții...la fete si sa obtina întâlniri si chiar relatii.
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Du-te tantric de fii senina si fa ceva dragut pt tine insati.

Nu are legatura, e cunoscut mai mult decat recent prin cunostiinte comune ceea ce imi induce un sentiment de siguranta ca nu trebuie sa fiuprecauta sau analitica daca am de-a face cu un maniac sau dezaxat,nu ca feedbackul altora in legatura cu cineva este un scut pertinent si plauzibil pt mine.

Du-te tu de fi lina si nu mai tot iscodi

M-as mira, nu cred că ai reusit sa rămâi suficient de discretă pe forum dupa atâta timp si am fost martora cum au reusit să se strecoare băieții...la fete si sa obtina întâlniri si chiar relatii.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Du-te tantric de fii senina si fa ceva dragut pt tine insati.

Nu are legatura, e cunoscut mai mult decat recent prin cunostiinte comune ceea ce imi induce un sentiment de siguranta ca nu trebuie sa fiuprecauta sau analitica daca am de-a face cu un maniac sau dezaxat,nu ca feedbackul altora in legatura cu cineva este un scut pertinent si plauzibil pt mine.

Du-te tu de fi lina si nu mai tot iscodi

 

Eu de obicei sunt atentă, de aceea ti-am spus...si nu am vrut să o iei ca exagerare. Am peste o sută de persoane dintre cei vechi, dintre care m-am intalnit doar cu trei...cu care m-as putea întâlni si mie chiar nu-mi par sigure noutățile "intamplatoare", chiar dacă vin din partea anturajului. Lumea nu-i asa mare...precum pare.

PS. Nu vorbesc despre dezaxati...căci nu m-am gandit vreo clipa să iau in serios prostiile de pe aici, de pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

indecisa.....nu stiu daca sa plec dupa masa in Tm cum ar tb  sa rezolv un a alta de ieri si mai ales ca mi-a zis tati ca aunge si el sambata noapte si mi-e tare dor de el........... si sta pana duminica noapte si mi-a zis ca  am putea practic sa ne petrecem weekendu impreuna. el la hotelu firmei eu la vara mea aia mica, fiecare cu a ma-sii :)) oricu nu dam pe acasa pana in zori nici unu

plus as manca vreo 3 pleskavitze deodata :))

sau sa raman ca ar tb sa fie necesar sa fiu fizic pe pfa aci:))

Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

Acum stau si ma intreb: De ce pula mea nu pot sa dau puncte de reputație? S-a stricat mașinăria sau e doar la mine?

 

A fost motanu la lautari si nu a mai avut bani , a dat punctele , fara numar

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Ai fost pe aproape!! 😂😂😂😂

Tot blonda este!!!😂😂😂😂

Auu, mi-o imaginez deja, e super sexy, cu sani uriasi mmmm. :)

E de aici sau e civila? :)

 

Atat mai spune-mi, nu e nevoie sa-i zici numele, stiu ca trebuie sa avem un pic de intimitate de aceea nu vreau sa ma bag mai tare. Oricum felicitari si bafta pe mai departe!

  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...