Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

:laugh2  So, contractul e semnat. Daca nu faceam valuri mai asteptam o saptamana, daca nu mai mult.

Iar pentru ca e de maine, m-am dus inapoi acasa, desi sustinea ca o sa fie de luni... Probabil nu cunoaste legile, nu poti depune un contract cu atata intarziere.  :no2  :slap2

Am luat o parte din bani, maine dimineata iar la job. ;)

 

Luptati pentru dreptul vostru ca va mananca lupii!  :laugh2

Bravo, felicitari!
  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost prea sincera?  :laugh2  Doar nu spuneam ca nu stiu sa repar niste nimicuri...  :laugh2

Sincer, ti-am mai zis, nu m-as intalni cu tine, intuitia imi spune ca as fi dezamagita.

Glumeam. Raspunsul nu mi-a placut, azi esti... nervos.

Încă sunt la servici,s-a "anunțat" proprietaru' la o vizită.

Ăsta e băiat de treaba ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu beau tuica, merci oricum. :) Iar legat de bioenergie, care este demonstrabila, ar trebui sa fii cretin sa nu crezi, dar e bine sa crezi in religii fictive...

Am vazut si draci si ingeri, nu si asa numitul D-zeu al vostru. Din contra, in locul entitatii pure trona tot un drac! :laugh2

Bunatatea excesiva distruge, mai bine zis mediul si ceilalti din jur distrug.

 

Până la ce capăt ai ajuns tu de n-ai dat de Dumnezeu...ci numai de draci?

Eu am ajuns încă de la nastere, mi-am amintit destul de devreme. Cand am fost copil, nu am înțeles...si cred ca nici nu aveam nevoie să inteleg, pentru că nu mă indoiam. La maturitate, am realizat că nu este doar o amintire...ci că este ceva care face parte din mine, la care am acces din cand in când. Când accesez inteleg totul...dar apoi incep sa uit si sa nu mai inteleg nimic, ca si cum realitatea aceasta nu are puterea să susțină acele cunoasteri, lucruri, fapte sau ce sunt.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Până la ce capăt ai ajuns tu de n-ai dat de Dumnezeu...ci numai de draci?

Eu am ajuns încă de la nastere, mi-am amintit destul de devreme. Cand am fost copil, nu am înțeles...si cred ca nici nu aveam nevoie să inteleg, pentru că nu mă indoiam. La maturitate, am realizat că nu este doar o amintire...ci că este ceva care face parte din mine, la care am acces din cand in când. Când accesez inteleg totul...dar apoi incep sa uit si sa nu mai inteleg nimic, ca si cum realitatea aceasta nu are puterea să susțină acele cunoasteri, lucruri, fapte sau ce sunt.

 

Nu pot sa spun ca mi-a fost dor de tine.  :no2

Ceea ce primesti in copilarie, dar si in cursul vietii... iti afecteaza felul de a simti si gandi.

Este gresit sa interpretezi ce ti s-a intamplat cu cine esti.

Separa evenimentele de caracter, numai asa ramai cine esti si nu ce ai fost modelata sa fii.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu pot sa spun ca mi-a fost dor de tine.  :no2

Ceea ce primesti in copilarie, dar si in cursul vietii... iti afecteaza felul de a simti si gandi.

Este gresit sa interpretezi ce ti s-a intamplat cu cine esti.

Separa evenimentele de caracter, numai asa ramai cine esti si nu ce ai fost modelata sa fii.

Iarăși vorbesti cu tine...sau cu entitatea "pura"? Nu neg...este pură, as iubi-o si cred c-o iubesc foarte mult, mi se frânge sufletul pentru ea si mereu mă rog la Dumnezeu să aibă milă. Dar...unde am spus eu ca este ceva gresit in a intelege?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iarăși vorbesti cu tine...sau cu entitatea "pura"? Nu neg...este pură, as iubi-o si cred c-o iubesc foarte mult, mi se frânge sufletul pentru ea si mereu mă rog la Dumnezeu să aibă milă. Dar...unde am spus eu ca este ceva gresit in a intelege?

 

O iubesti? Nu ca mi-ar pasa, dar ma indoiesc ca este o decizie buna. Tu nu iei decizii, tu simti, e mai rau.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

O iubesti? Nu ca mi-ar pasa, dar ma indoiesc ca este o decizie buna. Tu nu iei decizii, tu simti, e mai rau.

Cum adică sa iau...decizii? Eu infaptuiesc...iar altii fac alegerile. Eu nu am nevoie...

Link spre comentariu
  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

Până la ce capăt ai ajuns tu de n-ai dat de Dumnezeu...ci numai de draci?

Eu am ajuns încă de la nastere, mi-am amintit destul de devreme. Cand am fost copil, nu am înțeles...si cred ca nici nu aveam nevoie să inteleg, pentru că nu mă indoiam. La maturitate, am realizat că nu este doar o amintire...ci că este ceva care face parte din mine, la care am acces din cand in când. Când accesez inteleg totul...dar apoi incep sa uit si sa nu mai inteleg nimic, ca si cum realitatea aceasta nu are puterea să susțină acele cunoasteri, lucruri, fapte sau ce sunt.

 

Na ca a revenit Vis, manca-i-as păsa...ochisorii ei.

Cine o pomenea mai devreme ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mda, ma tot puneti pe ganduri...  :slap2

Gata, dracilor, ca-mi pierd iar locul de munca!  :slap2  O data daca pun mana pe el... Nu mai vin eu si-mi schimb nr de tel! Basta!  :girly

Mai stau eu uneori până mai târziu ;)

Eu n-am program,vin și plec când vreau,dar...sunt conștiincios.

Plus ca-i "cuana " parosu :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai stau eu uneori până mai târziu ;)

Eu n-am program,vin și plec când vreau,dar...sunt conștiincios.

Plus ca-i "cuana " parosu :)))

 

Inteleg. Iti faci de cap cand poti. :)

Sunt pe ciclu si sunt nasoala pe ciclu, atunci imi vin toate poftele... Fructul interzis!  :slap2

Am mazgalit oricum patul de multe ori.. M-as iubi in draci acum!  :slap2  ca e pericol

Pastreaza distanta ca este pericol de alunecare in nestiut...  :laugh2

Stiu ca esti ferm pe pozitie, n-ai intalnit una mai ferma ca mine. :)

Mi-e un dor nebun...  :blushing2

 

Relax, doar am zis ca nu e cazul.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Inteleg. Iti faci de cap cand poti. :)

Sunt pe ciclu si sunt nasoala pe ciclu, atunci imi vin toate poftele... Fructul interzis!  :slap2

Am mazgalit oricum patul de multe ori.. M-as iubi in draci acum!  :slap2  ca e pericol

Pastreaza distanta ca este pericol de alunecare in nestiut...  :laugh2

Stiu ca esti ferm pe pozitie, n-ai intalnit una mai ferma ca mine. :)

Mi-e un dor nebun...  :blushing2

 

Relax, doar am zis ca nu e cazul.

Ai laviu tu,hani!

:)

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...