Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Povestea mea de dragoste este " la trei metri deasupra cerului ..."

( film)

Am si plans putin .. :)))

Da-mi un link unde pot vedea filmul. Sa plangem impreuna. Acum vorbesc serios, mie imi dau lacrimile la toate filmele de dragoste si la cele cu happy end in care binele invinge raul. Poate de aia si iubesc forumul asta, ca sunt convins ca mai devreme sau mai tarziu binele va invinge! Nu-i asa pisicuts?

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Da-mi un link unde pot vedea filmul. Sa plangem impreuna. Acum vorbesc serios, mie imi dau lacrimile la toate filmele de dragoste si la cele cu happy end in care binele invinge raul. Poate de aia si iubesc forumul asta, ca sunt convins ca mai devreme sau mai tarziu binele va invinge! Nu-i asa pisicuts?

Mda.. e vorba de 2 actori .. care nu se potriveau la aspiratiile in viata , dar se iubeau foarte mult... si fiecare a luat-o pe drumul lui..

Purtand iubirea in suflet. Fata a rupt legatura cu el brusc, a luat alte deciZii ..Si dupa un timp .. s-au intalnit si inca se iubeau , dar nimic nu a mai fost la fel ... trist , nu !???

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Poate ca m -am indragostit :))))) de toamna ...

Cam tace dmx si sper că nu de el faci prostia sa te indragostesti, sa fie doar toamna...zic. La un moment dat in discuțiile voastre s-a vazut ca pentru asta studia terenul...sau poate el e prea prost si au apucat să vadă alții ce porumbel ti-a scapat.

Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Cam tace dmx si sper că nu de el faci prostia sa te indragostesti, sa fie doar toamna...zic. La un moment dat in discuțiile voastre s-a vazut ca pentru asta studia terenul...sau poate el e prea prost si au apucat să vadă alții ce porumbel ti-a scapat.

Am afisat scuzele publice unul celuilalt .. chiar ieri sau alaltaieri :) si am decis sa facem pace.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�
  • Oras:ðŸ”� OradeaðŸ”�

Filmul asta mi-a scapat...dar am salvat lacrimi!

Cand ajung in al 9lea cer simt ca vreau mai mult!  :)  :)  :)

Chiar ca ai salvat lacrimi :))))) si cele de moment si cele de viitor ,.. cand iti aduci aminte .. de film :)))

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Cam tace dmx si sper că nu de el faci prostia sa te indragostesti, sa fie doar toamna...zic. La un moment dat in discuțiile voastre s-a vazut ca pentru asta studia terenul...sau poate el e prea prost si au apucat să vadă alții ce porumbel ti-a scapat.

Vis ...

Link spre comentariu

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Chiar ca ai salvat lacrimi :))))) si cele de moment si cele de viitor ,.. cand iti aduci aminte .. de film :)))

 

Nu mai vreau link-ul daca e trist  :hmmm

Si ma duc iarasi la culcare...pardon, la somn, ca mi-ai mancat din nou punctele de reputatie :(  Si fara threesome  :angry

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...