Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța
  • Telefon: sylvercheetah53
  • Oras:Constanța

Avocatu' lu ma-ta' sunt! Hai mars de aici, imbecilule!

Ai idei puţin, dar fixe. :laugh2

 

Doamne....Dylan, in inocenta lui tampa, incearca sa-l copieze pe picon si sa injure, perfid, insa prostul a pus cratima.

 

Ti-ai facut, ma, tema la mate?

Lasă-l că e supărat tare. Nu i-au mărit ăştia pensia de handicapat.

 

imbecilule, ai o imaginatie bogata! Dute-n plm de idiot!

Se scrie "du-te-n", prostănacu' forumului!

 

E buna berea :)

**spam editat**ii nu au voie. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi ma simt tare curioasa! Nu am stare, as controbai, scotoci, cerceta ceva.

Sa vedem ce nascocesc ca sa dau acestei stari urmari productive :)

 

Aaa,da si optimista!

... adica sa inteleg ca ai scotoci si cotrobai ... inclusiv in sufletul si mintea altora? Ai ales o "tinta" sau stai la panda?  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

... adica sa inteleg ca ai scotoci si cotrobai ... inclusiv in sufletul si mintea altora? Ai ales o "tinta" sau stai la panda?  :laugh2

Nu ma preocup cu muritori de rand, prefer sa lucrez la mintea mea si revolutie personala draga

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Nu fi fariseu, e distrus de mult timp... Într-o vreme era jurnalul și locul de vărsat frustrări al Amadei, apoi locul poliloghiilor lui Vis... Când revenea la normal mai postam și eu.

 

Azi e vineri, zi plăcută pentru slujbași, eu am început să mă plictisesc din prea mult timp liber. Cred că dau o raită cu mașina dar nu știu încotro să o apuc... Dacă Rozkendra nu se dădea lovită, ajungeam în Cluj.

Hey uite ma faci sa ma simt vinovata. Chiar am vb acu 2 zile cu diamond despre asta. Am o serie intreaga de chestii personale de rezolvat asa ca sunt nevoita sa dau skip acesteia. 

Insa de ajuns tot voi ajunge in Cluj, poate locui pe termen lung acolo, caz in care vom anunta o noua intalnire cu cine doreste sa participe si, avand in vedere ca daca se ocupa cineva eu nu ma sinchisesc, vad ca astia se tot lalaie din vara sau dracu stie de cand, asa ca ma vad obligata sa imi var totusi nasul in chestiuni organizatorice pe viitor. caz in care toata lumea se mobilizeaza asap iti zic eu nu cu lunile

Si promit, uite promit solemn, sa anunt din timp noua intalnire si sa te contactez in pm si pe tine. Banuiesc pana atunci voi avea acces la mesagerie sau daca nu trimit invitatie pt tine de la diamond, totuna ORice caz nu este un refuz , ci o amanare :)

Happier now?

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma simt motivat(a) si in forma

Ca doar sunt regina, ce transgenderul meu!

 

Fuck, am stat langa mikyputza prea mult

 

 Prea il pomenesti frumusete blonda, ti-e dor de el? 

 E pe alt fus orar, acolo la depozit, unde e el paznic de noapte. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:laugh2  Imi plac de strategie, amestec cu puzzle, asta are si aventura + quest-uri... :)

Iti arat cand e...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

:hug1

 

:)

m-am dus azi(pe recomandare) sa vad o afacere la o tantica.Nu-i rea.Da cu bani in mine,eu deja ma gandesc sa o.... :))))

https://i.imgur.com/uqmpimx.gif

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...