Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am draci pa mine. N-am fumat de peste 24 de ore!!!

 

Si io !!! Am trecut pe IQOS , o blegeala de cacat , miroase naspa ... da' macar nu mai tusesc . 

Plus ca la noapte muncesc ... sa le fut in aripi de avioane , ca nu se potolesc odata ... zici ca e sezon in full swing ! 

  • Like 13
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:#nothere
  • Oras:#nothere

Am draci pa mine. N-am fumat de peste 24 de ore!!!

Eu cand incercam sa ma las de fumat si intram in 'sevraj', cand v endeam pe careva ca fumeaza mergand pe strada ma apropiam indecent de mult pt gustul meu doar sa inspir fumul :))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu cand incercam sa ma las de fumat si intram in 'sevraj', cand v endeam pe careva ca fumeaza mergand pe strada ma apropiam indecent de mult pt gustul meu doar sa inspir fumul :))

Tu ești într-un permanent sevraj. 

  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

De bunavoie si nesilit de nimeni am zis sa renunt la tigari. Inca #rezist!!! :)

Rezistă,rezistă....din iunie m-am lasat si eu de tigari,de atunci sunt doar pe electronica si nu am mai simțit deloc nevoia de fumat😃😃

PS:Cum merge pestele?

  • Like 6
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picon, asta chiar e provocare... Uite ca eu port un dialog normal cu Rozika chiar daca o mai ironizez (cred ca a uitat cand acum ceva vreme chiar am fost acid cand o postare de a ei putea fi interpretata in doua moduri). Incearca sa lasi adversitatile si s-ar putea sa  descoperi ceva nou.

 

O prefer pe Rozika cu toate starile ei unor alte personaje de pe forum care imi provoaca repulsie prin grobianism sau prostie. Indiferent in ce stare este, da dovada de inteligenta si, cata vreme nu e provocata, de un limbaj decent (ti se pare asemanator cu cineva pe care-l poti vedea in oglinda? ;) )

Prietene drag, dacă nu cunoști, ca de obicei în ultima vreme, niște chestii, e bine să te abții. De exemplu, azi, pe topicul cu religia, era o ceartă cu provocari și amenințări cu bătaia ... niște mizerii. A intervenit și ea inoportun și, am sfătuit-o cu prietenie, să stea departe de mizeria aia, că e fată, iar acolo zburau amenințările. Te las pe tine să citești ce a urmat și la ce s-a dedat. 

În altă ordine de idei, când voi avea nevoie de sfaturi, le voi solicita, până atunci...

  • Like 5
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Rezistă,rezistă....din iunie m-am lasat si eu de tigari,de atunci sunt doar pe electronica si nu am mai simțit deloc nevoia de fumat

PS:Cum merge pestele?

Era balta plina de peste, da' era plina si de apa. Am plecat dupa ce am prins cateva fatze, am incurcat cateva linii si am rupt o undita ( de draci :) )

Da' a fost frumos ca n-am accidentat pe nimeni. :)

 

PS

Nu folosesc nici electronice nici pufaieli de i-q.

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Si io !!! Am trecut pe IQOS , o blegeala de cacat , miroase naspa ... da' macar nu mai tusesc . 

Plus ca la noapte muncesc ... sa le fut in aripi de avioane , ca nu se potolesc odata ... zici ca e sezon in full swing !

 

cea mai nasoala invenție după electronică :) mai bine pipa sau țigări de foi :*
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Sa te lasi de tigari nu e greu..................................................................................................................................................greu e sa nu te apuci din nou!

 

Eu ma las zilnic de vreo 30 de ori!

mestecă mai multă gumă fumezi mai puțin ;) și ești mai puțin coleric :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...