Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Azi ma simt pierdut acolo undeva in necunoscutul taram al gandirii dar incerc sa ma regasesc unde ma stiam candva

Suna trist. Reculege-te, recuperează-te  

:)

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Suna trist. Reculege-te, recuperează-te  

:)

 

Indiferenta uneori poate fi benefica te ajuta sa te reculegi mai mult ca orice E minunat intr.un fel sa te simti pierdut in universul tau in bucuriile si necazurile tale ca om Nu in dezechilibrul creat de posibilele relatii interumane cand in unele momente cautand sa te pierzi in cea ce esti tu nu ti iese in totalitate pentru ca pe drumul catre psihicul tau gasesti ceva ce nu are ce cauta acolo :)

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Indiferenta uneori poate fi benefica te ajuta sa te reculegi mai mult ca orice E minunat intr.un fel sa te simti pierdut in universul tau in bucuriile si necazurile tale ca om Nu in dezechilibrul creat de posibilele relatii interumane cand in unele momente cautand sa te pierzi in cea ce esti tu nu ti iese in totalitate pentru ca pe drumul catre psihicul tau gasesti ceva ce nu are ce cauta acolo :)

Tu chiar vorbesti serios! Totul se rezolva 

:)

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tu chiar vorbesti serios! Totul se rezolva 

:)

 

Normal doar ca trebuie sa sti proportia corecta uneori pentru rezolvare e nevoie de mai mult de 2 maini deci trebuie sa te asiguri ca cel sau cea care va mai contribui cu inca 2 te va ajuta sa duci la capat carand jumatate o data cu tine nu stand si privind sau pe langa asta sa te ajute punand la randul ei pietre n sac 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Depaseste pesimismul vremelnic 

 

Sunt optimist in cea ce ma priveste strict pe mine imi urmaresc reusita in plan personal  ca om in privinta celorlalti chiar nu mi fac probleme la fel cum nici ei nu au vreo jena la ora asta asupra persoanei mele ;) 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pfuuiii... back into the civilization (oare) dupa 4 zile de calarit prin Pricopane, Tutuiatu, Cerna, Casimcea si Enisala. Oooo, dar ce senzatii ! (si ce santuri de zbura scutul la Navara, cu Duster lasai scutul pe acolo :D )

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma simt invidiata maxim ðŸ˜ðŸ˜ŒðŸ˜‚

 

Nu uita: dacă ai dușmani, asta înseamnă că probabil ai pentru ce să fii invidiat. Orice om bun va avea și rău voitori, căci invidia și lăcomia încă mai domnesc în lumea aceasta.👊ðŸ½

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nervoasa.

Este ultima data cand o mai sun pe sor-mea.

Ii spun ca o ajut pe fii-sa sa-si faca buletinul in Bucuresti, iar ea ca de obicei mai tarziu imi spune ca am un caracter...

Du-te tare!

Nu a vrut sa-mi dea numarul celeilalte surori sau rudelor din Minsk.

Lasa ca o sa ramana cu jegosul de cumnatu-meu, copii sunt mari deja, au terminat si facultatea.

Eram singura care o mai cauta din familie.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nervoasa.

Este ultima data cand o mai sun pe sor-mea.

Ii spun ca o ajut pe fii-sa sa-si faca buletinul in Bucuresti, iar ea ca de obicei mai tarziu imi spune ca am un caracter...

Du-te tare!

Nu a vrut sa-mi dea numarul celeilalte surori sau rudelor din Minsk.

Lasa ca o sa ramana cu jegosul de cumnatu-meu, copii sunt mari deja, au terminat si facultatea.

Eram singura care o mai cauta din familie.

sunteți 3?
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Da. Cealalta e in Ucraina.

Nu semanam deloc, nici fizic, nici psihic.

Ele au fost facute cu un moldovean betiv, eu cu belorusu'.

Asta este, renunt, dupa atatia ani aud aceleasi texte... De s-ar uita scorpia in oglinda...  :slap2

 

Sunt sigur ca ea zice exact aceleasi lucruri despre tine

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da. Cealalta e in Ucraina.

Nu semanam deloc, nici fizic, nici psihic.

Ele au fost facute cu un moldovean betiv, eu cu belorusu'.

Asta este, renunt, dupa atatia ani aud aceleasi texte... De s-ar uita scorpia in oglinda...  :slap2

 

nu stiu ce sa spun,tu stii mai bine situatia voastra.Insa tu esti la alt nivel.Sunteti surori,

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt sigur ca ea zice exact aceleasi lucruri despre tine

 

Mi se rupe de ce zice ea, desi banuiesc ce e in capul ala sec.

A manipulat-o rahatul ala cu ochi de s-a certat cu toti din familie, altfel divorta.

Cu cealalta nu vorbeste ca i-a dat niste bani si nu i-a mai primit inapoi.  :slap2

I-am trimis de 2 ori, nu vreau banii, fac ceva pe ei.

A facut imparteala la ce au lasat parintii, ea a luat apartamentul, sora mijlocie un covor si o canapea, eu un sut in cur!

 

 

nu stiu ce sa spun,tu stii mai bine situatia voastra.Insa tu esti la alt nivel.Sunteti surori,

 

Asa sora... Mai bine un/o strain/a.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...