Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

nu picati in capcana lor, tot timpul pe rosu orice ar fi, niciodata sa nu acceptati altceva de la ele.

 

va fac farmece din priviri.

 

 

la rulete ma refer

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Sunt horny!

E cald afară și nevastă-mea se plimbă printre flori în fustă foarte scurtă și o bluză cu decolteu până la buric!

Se mai și apleacă să smulgă câte o buruiană,moment când îmi smulge și mie un oftat!

Nu ne-am mai iubit de ..... două zile așa că sunt convins că îmi înțelegeți starea!

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt horny!

E cald afară și nevastă-mea se plimbă printre flori în fustă foarte scurtă și o bluză cu decolteu până la buric!

Se mai și apleacă să smulgă câte o buruiană,moment când îmi smulge și mie un oftat!

Nu ne-am mai iubit de ..... două zile așa că sunt convins că îmi înțelegeți starea!

Da!

Și a mea se plimba pân pat, se uita la fi-miu'....

-abia aștept sa te trimit la mă-ta mare :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -2329
  • Oras://
  • Oras://

Sunt horny!

E cald afară și nevastă-mea se plimbă printre flori în fustă foarte scurtă și o bluză cu decolteu până la buric!

Se mai și apleacă să smulgă câte o buruiană,moment când îmi smulge și mie un oftat!

Nu ne-am mai iubit de ..... două zile așa că sunt convins că îmi înțelegeți starea!

 

viata la tara :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Sunt horny!

E cald afară și nevastă-mea se plimbă printre flori în fustă foarte scurtă și o bluză cu decolteu până la buric!

Se mai și apleacă să smulgă câte o buruiană,moment când îmi smulge și mie un oftat!

Nu ne-am mai iubit de ..... două zile așa că sunt convins că îmi înțelegeți starea!

Action :)
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Action :)

Voi face toate demersurile și voi duce toate diligențele,doar să vină noaptea și să ne retragem în dormitorul conjugal,iar copiii într-al lor!

 

PS. Ce greu trece timpul câteodată!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București
ca de obicei, nebunatica!!! :rax2  

https://scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31959138_249525298951702_3002126034746212352_n.jpg?_nc_cat=0&oh=1db52b8b881694ef695bec06950ae78a&oe=5B5238E1 :laugh2 

 

Eu nu prea mă pricep la vaci și nici nu-mi plac,dar una dintr-asta mi-ar plăcea!

 

Cu o vacă precum asta și-o femeie ca tine .....!

Viață!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Azi sunt sictirit la culme.

 

Au inceput vanzatorii asiatici de pe Ebay sa faca nazuri. :angry :angry

 

Adica eu ii fac lui pula mare cumparand un obiectiv foto Olympus de 1500 de Coco din Hong Kong si el imi da la muie ca ne pare rau, nu mai trimitem in EU datorita unui posibil razboi, o zi buna, blah blah.

 

Niste cacaciosi. Dar, pe de alta parte au preturi foarte bune. Acelasi obiectiv in UK, Irlanda, Franta sau DE l-as fi luat cu 1800-2000 de Coco... :(

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Azi sunt sictirit la culme.

 

Au inceput vanzatorii asiatici de pe Ebay sa faca nazuri. :angry :angry

 

Adica eu ii fac lui pula mare cumparand un obiectiv foto Olympus de 1500 de Coco din Hong Kong si el imi da la muie ca ne pare rau, nu mai trimitem in EU datorita unui posibil razboi, o zi buna, blah blah.

 

Niste cacaciosi. Dar, pe de alta parte au preturi foarte bune. Acelasi obiectiv in UK, Irlanda, Franta sau DE l-as fi luat cu 1800-2000 de Coco... :(

Hai că asta e bună, "datorită unui posibil război" :)))

 

Bine ca nu ești din Siria, Israel :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...