Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

ma gadeam eu ca probabil dau impresia de putin sarita de pe fix, da' chiar nebuna cu credeam ca par...

asta nu e fantezie, e cosmar...

 

pai, asta e problema forbidden, ca pari prea zdravana la cap!...:) si aici? hmmm...

Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

pai, asta e problema forbidden, ca pari prea zdravana la cap!... :) si aici? hmmm...

as putea sa-ti aduc cel putin o duzina de persoane care sa afirme exact contrariul ... totul tine de unghiul de perspectiva :)

 

si... nimic nu e ceea ce pare a fi :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

as putea sa-ti aduc cel putin o duzina de persoane care sa afirme exact contrariul ... totul tine de unghiul de perspectiva :)

 

ȘI DE COEFICIENTUL CORIOLIS.

 

si... nimic nu e ceea ce pare a fi :)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

as putea sa-ti aduc cel putin o duzina de persoane care sa afirme exact contrariul ... totul tine de unghiul de perspectiva :)

 

si... nimic nu e ceea ce pare a fi :)

 

pai, asta ziceam ca pari...:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

as putea sa-ti aduc cel putin o duzina de persoane care sa afirme exact contrariul ... totul tine de unghiul de perspectiva :)

 

si... nimic nu e ceea ce pare a fi :)

 

https://i.imgur.com/lm7HDMq.gif

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Offf,off!

 

Ce sporturi ai ales să faci!

 

Chiar mi te imaginam ca pe o femeie cu un zâmbet larg de satisfacție pe chip alături de "antrenor" epuizat!

 

PS. După cele aflate de noi,cei de pe forum,despre modul de petrecere a timpului liber cred că trebuie să ștergi de pe listă fantezia violului!

Nu cred că se va (mai) încumeta vreunul! :laugh2 :laugh2

 

rechine,

 

"normalitatea" lui forbidden ascunde ceva f periculos sau e un budha cu fusta :)))))))))))))) venit printre noi sa ne "impace" cu sine(le). acest mister trebuie si e frumos sa ramana. ea o stie, noi o stim, ne asumam... :) stiu ca, erectii sunt atat pentru o "descreierata" ...in caz ca..., cat si pentru o "maica precista" ...era sa zic maicuta cosmica :) nici nu vreau sa ma gandesc la un mix intre astea doua! :))))))))))))))))

 

forbidden, te pup! :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

 

Lordule,

Eu nu cred că femeile se împart în "nebune" și "sfinte"!

O sfântă poate deveni o perversă și deschisă lângă un bărbat care o deschide și o inspiră,la fel cum o perversă poate deveni o sfântă atunci când bărbatul nu este genul potrivit!

Mai repede cred în ingemănarea dintre cele două genuri!

 

Este doar părerea unuia care judecă prin prisma propriei experiențe și prin urmare supusă greșelii!

 

Doar părerile femeilor sincere ne pot ajuta să avem o percepție mai corectă!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

(...)  nici nu vreau sa ma gandesc la un mix intre astea doua! :))))))))))))))))

 

forbidden, te pup! :)

 

de multe ori cea mai putin probabila ipoteza ar putea fi cea mai aproape de adevar... gandeste-te! :D

 

pup si eu!

 

 

(...)

Mai repede cred în ingemănarea dintre cele două genuri!

(...)

ingemanare, alternanta... reactii contradictorii :)

la donna e mobile ...

 

on topic: obosita... zi lunga

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

de multe ori cea mai putin probabila ipoteza ar putea fi cea mai aproape de adevar... gandeste-te! :D

 

pup si eu!

 

 

 

ingemanare, alternanta... reactii contradictorii :)

la donna e mobile ...

 

on topic: obosita... zi lunga

Nu-i cam tarziu pt tine?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Suparat !

 

Nu am inca experienta sa prind pasari mici in zbor. Mai ales alea foarte rapide (randunele, Pescarel Albastru, Dumbraveanca, Prigorie...). Hai pasarile mari (sau chiar si mici) daca sunt statice sau mai lente e ok (vultur, barza, pasarea ogorului, corcodel cu gat negru), dar alea mici... durere, cu micro-focus, cu mama lu' tracking-AF, cu masa, nu reusesc inca sa le prind in focus... Mai ales daca tii in mana si un 800 mm cu f5.6 de vreo 10 kile de-ti cade bratul din umar...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...