Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

sper ca nu-ti imaginez ca fumez ceva ilegal  :laugh2

 

e asa, ca un fel de mecanism de autoaparare... si cumva de egoism

un fel de "las-o-n boii si in lumea ei" :)

 

:) nevoia de reset o au f multi azi. refugiul/detasarea asumata in sine, in artistic, etc...ptr vitaminizare si spalare, ca mai apoi sa revina in lumea...reala! 

nu mi-am schimbat parerea...tu, in fucked up=ul tau, emani o normalitate care aproape a disparut azi. :)))))))))))))))) ori "vinzi" f bine asta :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

:) nevoia de reset o au f multi azi. refugiul/detasarea asumata in sine, in artistic, etc...ptr vitaminizare si spalare, ca mai apoi sa revina in lumea...reala! 

 

cam asa ceva.... doar ca eu apelez la modalitatea asta de foarte multi ani

m-a ajutat sa trec mai usor peste multe lucruri... unii ar spune cu nesimtire, chiar

de fapt sunt doar ganduri in levitatie... intr-un fel de realitate paralela pe care mi-o imaginez  :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

cam asa ceva.... doar ca eu apelez la modalitatea asta de foarte multi ani

m-a ajutat sa trec mai usor peste multe lucruri... unii ar spune cu nesimtire, chiar

de fapt sunt doar ganduri in levitatie... intr-un fel de realitate paralela pe care mi-o imaginez  :)

 

orice om inteligent si sanatos cat de cat psihic simte la un moment dat nevoia unor "piruete" din real. inadaptarile grave tin de frecventa iesirilor din "decor" sau OMG cand e vorba de izolare totala. 

doar ca in real muscam si infruntam alte dihonii, iar cea mai mare este insingurarea pe care o mimam atat de bine, aproape orgasmic, IMPREUNA! socializarea azi, in anumite interactionari, e o forma de mazochism. paradoxal, cand gasesti oameni normali si/sau luminosi, aproape ca nu-ti vine sa crezi, te ia scepticismul, prejudecatile...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

doar ca in real muscam si infruntam alte dihonii, iar cea mai mare este insingurarea pe care o mimam atat de bine, aproape orgasmic, IMPREUNA! socializarea azi, in anumite interactionari, e o forma de mazochism. 

mi-ai facut radiografii? :O :D

 

recunosc, din punctul asta de vedere sunt o masochista inraita... tin cu dintii la momentele mele de izolare si insingurare autoimpuse, le ador chiar... s-ar putea sa-mi fie chiar adevarata natura si si momentele de expansivitate doar accidente... 

ma rog, nu-s foarte sigura daca asa sunt sau asa am devenit, dar e cert ca-mi place siguranta propriilor ziduri...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

mi-ai facut radiografii? :o :D

 

recunosc, din punctul asta de vedere sunt o masochista inraita... tin cu dintii la momentele mele de izolare si insingurare autoimpuse, le ador chiar... s-ar putea sa-mi fie chiar adevarata natura si si momentele de expansivitate doar accidente... 

ma rog, nu-s foarte sigura daca asa sunt sau asa am devenit, dar e cert ca-mi place siguranta propriilor ziduri...

 

nu, e radiografierea realitatii (de sine). asa vad lucrurile. azi. nu stiu maine :)))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

e adevarat, nu stii cum se aliniaza planetele maine :D

 

tre sa vorbesc cu maicutza cosmica :)))))))))))) poate imi face sa se roteasca toate ceacrele, nu doar alea "joase" :)))))))))))))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

:))))))) ciresele-s baza :))))))

Visinele sunt preferatele mele, accept ciresele doar de dragul lor. Am fost surprinsă că in Belgia se numeau cirese de Nord...nici acum nu am aflat daca visinele au numele lor acolo.

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

ok

 

A fost amuzant sa te vad cautand in camera ce sa raspunzi...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Am niste bani cu care inca nu stiu ce sa fac, nu glumesc aici, era o placere, nu e pentru tine, deci pas.

Spor la treaba, mi-e ca incerci sa arati bine si atat, dat Pisi nu prea mai scoate o postare fara Inesuka sau Roz...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...