Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

:laugh2  Neata!

Am visat o viespie, m-am trezit cand ii dadeam capac! Revin pe forum si o vad pe TurbataTantrica postand toata noaptea ca cica ma oftica...  :laugh2  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

:laugh2 Neata!

Am visat o viespie, m-am trezit cand ii dadeam capac! Revin pe forum si o vad pe TurbataTantrica postand toata noaptea ca cica ma oftica... :laugh2 :slap2

I-ai dat capac? Adică, jap?😄 Continuă cu Tantric a pulii!😄
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 114208
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

:laugh2  Neata!

Am visat o viespie, m-am trezit cand ii dadeam capac! Revin pe forum si o vad pe TurbataTantrica postand toata noaptea ca cica ma oftica...  :laugh2  :slap2

 

amanda te-ai trezit cu partenerul negasit de pe forum ?

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

amanda te-ai trezit cu partenerul negasit de pe forum ?

 

La modul serios, as gasi, dar sa fim seriosi, cu cati de aici poti avea o relatie sanatoasa psihic?...  :laugh2

M-am obisnuit sa dorm singura, ma intind pe tot patul dublu, nu-i bai. ;)

 

Peseu: Am gasit o chestie tare, cica probata, e de ceva ani, dar nu aveam incredere... fac 10$ in cateva min daca am chef.

Trebuie sa-mi comand un card de la americani, am conturile poprite in Romanica.

Seams legit.  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ce vrei tu, nu se poate

 

Ce anume nu se poate?

Ce mare lucru vreau?

Stai sa incep sa fac bani, mai ies, una-alta, se gasesc destui.

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

Lu' Vis, nu? :)))

E greu de gasit unul asa sandilau ca ea :( ......toti barbatii care ar putea rezona cu ea sunt internati in centre de reabilitare :(

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

La modul serios, as gasi, dar sa fim seriosi, cu cati de aici poti avea o relatie sanatoasa psihic?... :laugh2

M-am obisnuit sa dorm singura, ma intind pe tot patul dublu, nu-i bai. ;)

 

Peseu: Am gasit o chestie tare, cica probata, e de ceva ani, dar nu aveam incredere... fac 10$ in cateva min daca am chef.

Trebuie sa-mi comand un card de la americani, am conturile poprite in Romanica.

Seams legit. :laugh2

Păi, e vreunul cu toată țigla pe casă?😄
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:*
  • Oras:*

Forumul asta nu e intr-adevar cel mai bun mijloc sa cunosti pe cineva la modul sentimental, eufemistic vorbind. In schimb, cateodata, o simpla iesire in lume iti poate scoate in cale o sansa neasteptata. Nu vorbesc din teorie, mi s-a intamplat o data dar a trebuit sa ignor. Cand nu aveam Internet, ieseam afara din casa ca sa vanez Wi-Fi gratuit, am gasit o locatie numai buna pentru asta si veneam destul de des.

Intr-o zi o fata a venit si a ales un loc aproape de mine si a inceput sa vina si ea des, probabil tot pentru Wi-Fi. Si apoi, nu stiu cum sa ma exprim, mi-a dat semne ca ar vrea sa ma cunoasca. Nu verbal si nu pe fata, dar stiti semnele acelea subtile prin care o fata iti da de inteles ca vrea ceva de la tine? Asta a fost. Am crezut ca mi s-a parut, dar chestia asta a continuat asa ca eu n-am mai venit si asa s-a terminat.

 

Dar ideea e ca o iesire mai frecventa in lume poate sa-ti dea ocazia sa cunosti pe cineva. Si asta o pot spune din experienta mea, atata cata a fost.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Forumul asta nu e intr-adevar cel mai bun mijloc sa cunosti pe cineva la modul sentimental, eufemistic vorbind. In schimb, cateodata, o simpla iesire in lume iti poate scoate in cale o sansa neasteptata. Nu vorbesc din teorie, mi s-a intamplat o data dar a trebuit sa ignor. Cand nu aveam Internet, ieseam afara din casa ca sa vanez Wi-Fi gratuit, am gasit o locatie numai buna pentru asta si veneam destul de des.

Intr-o zi o fata a venit si a ales un loc aproape de mine si a inceput sa vina si ea des, probabil tot pentru Wi-Fi. Si apoi, nu stiu cum sa ma exprim, mi-a dat semne ca ar vrea sa ma cunoasca. Nu verbal si nu pe fata, dar stiti semnele acelea subtile prin care o fata iti da de inteles ca vrea ceva de la tine? Asta a fost. Am crezut ca mi s-a parut, dar chestia asta a continuat asa ca eu n-am mai venit si asa s-a terminat.

 

Dar ideea e ca o iesire mai frecventa in lume poate sa-ti dea ocazia sa cunosti pe cineva. Si asta o pot spune din experienta mea, atata cata a fost.

Jalnic spre dezastruos ... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...