Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Reputație: 1930

De ce te deranjaza adevarul? Pozele postate de tine arata ca esti o basitura batrana si expirata.Dar mai ales ca esti jegoasa si neingrijita.

 

 

adevarul nu ma deranjeaza... Sunt ceea ce sunt si fac ceea ce multi nu sunt in stare sa faca

 

Cat despre ultima parte ... =)) =)) =)) ... Mai bine jegoasa ca mine decat spilcuit ca tine =)) =)) =))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS:

nu fi invidios =)) asta e ... eu am pizda si profit... tu esti doar un sclavete labagiu si prost =))) care nu reuseste decat sa haituiasca femeile ce au coloana vertebrala si sa profite de cele naive ... De ce nu recunosti ca esti unul dintre cei carora le place sa hartuiasca fetele?

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

nimic spectaculos, o camera digitala pentru poze de vacanta... nu-s profesionista, ba chiar sub nivel de amator :)

FinePix S300

 

Multzam de info :)

 

N-am avut niciodata vreun Fuji, dar intotdeauna mi-au placut, in general, aparatele lor. Acum cativa ani, cand studiam variante de upgrade de la vechea "sapuniera" compacta Canon, m-am uitat muuult, si luuung, la diverse bridge-uri de genu' asta, si la un moment dat eram pe punctul de-a lua un Fuji HS30EXR (as in, eram in magazin, cu el in maini si l-am butonat juma' de ora)... da' pana la urma m-am razgandit, alegand varianta DSLR second hand + obiective suplimentare etc. Privind inapoi, alegerea asta o venit si cu (multe) bune, da' si cu (unele) rele...

 

Amu' scuze, am divagat  :blushing2 Daca mai ai poze faine, mai baga din ele pe-aici, ca ne mai clatim ochii (raze de lumina in mocirla generalizata)...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neata! :)

 

Nu stiu de unde am atatea celule nervoase, ca cica nu se regenereaza, cum de nu mi-a plesnit o vena de nervi ieri?  :laugh2  :slap2

Azi deja mi se rupe, dar am de rezolvat ceva pe care nici nu stiu din ce parte sa iau...  :hmmm

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ia uite, te-ai ingalbenit :)

 

"canarul galben ca un galbenuuuus..."  :rolleyes: 

:laugh2

https://media.giphy.com/media/k8kA7AOLFVohq/giphy.gif

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 1046
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

eu o sa fiu toata ziua... cum zici tu acolo

la cap!  :slap2

Preferabil în altă parte. Părerea mea...

 

ia uite, te-ai ingalbenit :)

 

"canarul galben ca un galbenuuuus..."  :rolleyes: 

...cu glasul stins și ochii duși...

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...