Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

in alta ordine de idei...

am inceput sa ma satur de toti trotinetistii care troleaza metroul si nu numai! ce e cu toate trotinetele astea electrice? noul trend al miscarii celor workholici? omul bio, care respecta mediul si face totodata miscare? vezi muieri imbracate office (sunt si masculi) cum isi pliaza ele trotinetele, cum coboara vioi scarile (sau le urca) sau whatever....spre si inspre dead-line-uri

 

....iar in parcuri "conceptul" e la scara si mai mare: nu mai poti sa mergi pe nicio alee, aleiuta, colt de pamant sau de ciment fara biciclisti, trotinetisti, roleri, pule si pizde care ruleaza pe roti de silicon, cauciuc si ce dracu or mai fi...ca oamenii bipezi cam au interzis sau sa leviteze, mai da-i dracu ca oricum, fizic, nu mai au pe unde merge! totul e pe roti sa-mi bag pl, iar politaii, ai dracu, se plimba si aia pe 4 roti in lindicurile alea de masini,..isi asaza caschetele, se scarpina in cur si-i doare la pl...pe banii nostri! 

 

n-am nimic impotriva miscarii, a nu se intelege gresit, ba dimpotriva! dar sentimentul neplacut pe care mi l-au indus acesti "sportivi" nowadays - a uitatului mereu peste umar, ca nu stii cand/cine te calca -, incepe sa ma enerveze :) unde dracu sa mai iau si eu niste aer? prin cimitire? cred ca si acolo dau de trotinetistii satanisti :))))))))))))))

 

m-am updatat: fantezia mea cea mai fantezie azi este sa fut o TROTINETISTA! ...detalii: sa fie workholica (promit ca-i risipesc toate dead-line-urile :)), sa aiba trotineta electrica, pliabila (cred ca-i pleonasm, ca toate sunt ...pliabile, nu?..nu stiu, nu ma pricep) :) dar invat f repede ce nu stiu :)

 

PS; cred ca azi poti agata cu...pot sa-ti car putin trotineta, duduie? :))))))))))))))) eu sunt cam oldschool ... merg pe doua picioare:))))))))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cum vine asta?

 

In imaginatia ei. ;)  :laugh2

 

 

Sunt complet bulversata dupa ce am vorbit cu o doamna... mai rar atata sufletism!  :blushing2

Mi-au venit lacrimi de N ori doar ascultand-o.

Hai ca n-am murit sentimental complet!  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In imaginatia ei. ;) :laugh2

 

 

Sunt complet bulversata dupa ce am vorbit cu o doamna... mai rar atata sufletism! :blushing2

Mi-au venit lacrimi de N ori doar ascultand-o.

Hai ca n-am murit sentimental complet! :laugh2

Ma bucur scumpo ..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt ok..diseara plec spre casa. Gata ,ce a fost mai greu a trecut ... acum sa vedem cum vor sta atele ...

 

Crap, puncte oha!

Suparici, lasa ca te faci tu bine, ai inca multe de facut, nu mai dispera ca trece timpul... Ai destul timp dupa. ;)

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Hmm azi am un sentiment ciudat de iubire si romantism in suflet..E falsa treaba  nu sunt omul care sa simta asa ceva e chestie de moment dupa ce in cateva minute o sa revin la vechile obiceiuri nici nu o sa mai conteze 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Crap, puncte oha!

Suparici, lasa ca te faci tu bine, ai inca multe de facut, nu mai dispera ca trece timpul... Ai destul timp dupa. ;)

:hug1

Sigur ..nici nu disper .. acum sunt inoortanta eu ,banii ,peietenii,timpul,dupa... te pupăcesc

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma simt lovit de soarta 

 

Bine ca prostia nu da tare, ca nu te mai sculai!  :laugh2

 

 

Bre, dar iti pleaca doar o printesa, Sasha, nu-ti pleaca toate ! =)) =)) :slap2

 

De asta e lovit?  :laugh2

Abia astept semnele impotentei...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

(Sunt rea, stiu. ;) )

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am ieșit și noi in oraș

 

Exact a pomana arata! ;)

Nu-l mai denigra ca spala vase, etc, dai dovada ca nu-l respecti.

Oricum e un tampit, se joaca pana se plictiseste.

Link spre comentariu

  • Oras:B
  • Oras:B

Exact a pomana arata! ;)

Nu-l mai denigra ca spala vase, etc, dai dovada ca nu-l respecti.

Oricum e un tampit, se joaca pana se plictiseste.

Draga Amada

Pamfil este submisiv ii place de un an de zile sa spele vase și sa întindă rufe.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...