Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Tu nu-l stii pe tipul in cauza =))

 

Mi-a zis deja ca probabil sunt si panze de paienjeni pe acolo.

 

El chiar le are cu treburile astea, si-a facut PC-ul singur, pe componente, totul asamblat de el.

 

E cum ai zis si tu, cooller stock si probabil prost.

 

Eu ma uit la el acum si e o ciudatenie, ca nu vad sa aiba ceva de care sa-l trag in afara.

 

Cred ca e prins direct pe placa de baza.

 

Iarna mai mergea, dadea caldura, dar acum vine caldura si nu vreau sa fie sauna aici :P

😂😂😂 Păi și eu tot singur l-am asamblat așa că știu ce-i pe acolo. Lasă cooler-ul acolo, nu îl scoate ca scoți și CPU-ul și rămâi fără el 😋 Dacă se îndoaie pinii de la CPU îți iei alt desktop 😎

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

O sa il sting.

 

Oricum PC-ul asta e deschis non-stop, mai punem muzica pe el, se mai descarca filme si se mai logheaza unu si altul pe el prin teamviewer.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pofta de dulce nu dispare. Dacă ai chef, zic să profiți. Ce idei ai de făcut dulce? 🤔

Nu stiu cum se spune la voi.E o chestie ca un fel de chec(ceva de genul),prajitura cu lapte prins se cheama la noi. Merge la cafe,ceai,limonada.

 

Sau mai am o varianta ,negresele

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu stiu cum se spune la voi.E o chestie ca un fel de chec(ceva de genul),prajitura cu lapte prins se cheama la noi. Merge la cafe,ceai,limonada.

 

Sau mai am o varianta ,negresele

Suna excelent. Păi bagă și negresele să le indesam pe toate în hora stomacului. Să vezi atunci orgasme gustative 😎😎

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Suna excelent. Păi bagă și negresele să le indesam pe toate în hora stomacului. Să vezi atunci orgasme gustative 😎😎

Sunt obositoare negresele ... Trebuie sa ai grija la timp,grade,cum le prepari...ma mai gandesc .Daca mananc prea mult,mi se face rau . :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunt obositoare negresele ... Trebuie sa ai grija la timp,grade,cum le prepari...ma mai gandesc .Daca mananc prea mult,mi se face rau . :))

Nuuuu. Produsul final revitalizează simțurile și spiritul 😠Uite, întreaga comunitate e alături de tine! Până și Simona a câștigat RG, nu convingi tu niște negrese la cuptor? ðŸ˜ðŸ˜

Niște selfie-uri după ce le termini sunt binevenite 😊

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nuuuu. Produsul final revitalizează simțurile și spiritul 😠Uite, întreaga comunitate e alături de tine! Până și Simona a câștigat RG, nu convingi tu niște negrese la cuptor? ðŸ˜ðŸ˜

Niște selfie-uri după ce le termini sunt binevenite 😊

E,mi-o venit alta idee.. dulceata de visine. Cred ca ma apuc de ea .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe la noi
  • Oras:pe la noi

Dar nu sunt suparata de ce au spus xoxo sau Vis, am citit ..))) nici eu nu vad legatura intre prostie si neatentie.

Sunt asa epuizata ca nu am mai avut copci pana acum si doare prea tare. noroc ca s-au inventat calmantele.

Te pup

Bine ca nu ai sectionat tendon, al naibii de dureros ca ai taiat, cu ocazia aia festiva, un nerv, doi, senzitivi, ca palma noastra e inervata rau; trebuie sa pipaie :iagree, sa simta cald- rece, tare-moale :laugh2 ...trece pan' te mariti, vezi, poate e karma, ca m ai blocat :D  ...insanatosire grabnica, iti doresc, puta mica! :)  :hug1 

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Asediul fazanului !

 

https://78.media.tumblr.com/tumblr_me5rx8mrnL1r4zr2vo1_r2_500.gif

 

ma scuzi, lopix, dar spiritu-mi de azi nu-l poate imagina decat intr-o farfurie! :) 

poate de maine sa revin la ceva simt "artistic" :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ma scuzi, lopix, dar spiritu-mi de azi nu-l poate imagina decat intr-o farfurie! :)

poate de maine sa revin la ceva simt "artistic" :)

Multumesc, dar e luata de pe net, nu e personala. Poza era ironica, pe site 90% din subiectele in "discutie" sunt despre fazan(e)i...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...