Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

lopix, 

 

asa de dragul "dezbaterii" in lupta cu anumite "prejudecati", imi vine in minte sofia vicoveanca, a carei voce nu e chiar feminina, insa CHIAR asta ii ofera un chelchesoz, nu? :)

si cati mai pot fi!...gregorienii care canta(u) ca niste copii dupa o tehnica specifica (se practica castrarea (nu numai in vechime) ca sa ajute la subtierea vocii), muzica supratonala sacra, pe care daca o asculti s-ar putea sa crezi ca ala/aia e "posedata", desi canta in catedrale sau biserici si/sau diverse alte "ventrilocisme" cu care nu suntem "obisnuiti". :)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

http://mrwgifs.com/wp-content/uploads/2013/03/Sophia-Bush-Cries-On-One-Tree-Hill.gif

 

:laugh2 Vrajitor ca tine mai rar! :laugh2 :slap2

Creca vrea să te fută.

😄😄😄

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creca vrea să te fută.

😄😄😄

😂😂😂 Poi n-ai văzut că ei nu îi plac maniPULAtorii? Ea vrea unu' d-asta de casă, adică să stea supt casă sau ceva de genu?

Picon, prietene! Recunosc, N-O MERIT! 😥

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Creca vrea să te fută.

 

 

Asa grasa?!!!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu cred.  :laugh2  :no2

 

Lu' Dracnea vreau să îi grow-luie asta din zori și până în seară! Prăjiturico, din astea asculți bre? Ca să știu să nu mai chem lăutarii de ziua ta atunci...

 

Nu ascult prostii din astea, imi place altfel de rock, dar manele chiar nu.  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Poi n-ai văzut că ei nu îi plac maniPULAtorii? Ea vrea unu' d-asta de casă, adică să stea supt casă sau ceva de genu?

Picon, prietene! Recunosc, N-O MERIT!

 

primul pas in cucerire, e sa te faci mic in fata ei...dar sa ii arati ca o ai mare in acelasi timp!

sa fii ca adierea matasii in vorbe si atingeri, dar totusi sa nu devii carpa pe care sa-si stearga piciorusele...fiinta a dracu, femeia! dar ce-ar fi terra fara ea - o lume de homalai, de labari, de zoofili? neah, cam trist! :))))))))))))))))))

 

manca-i-as pasarica eternului feminin!

ce poa' sa faca barbatu' cateodata pentru un colt de pizda! :)))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Poi n-ai văzut că ei nu îi plac maniPULAtorii? Ea vrea unu' d-asta de casă, adică să stea supt casă sau ceva de genu?

Picon, prietene! Recunosc, N-O MERIT!

Clar, n-o meriți!

Asa grasa?!!!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu cred.  :laugh2  :no2

 

 

 

Nu ascult prostii din astea, imi place altfel de rock, dar manele chiar nu.  :no2

Se alintă, zic!

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

primul pas in cucerire, e sa te faci mic in fata ei...dar sa ii arati ca o ai mare in acelasi timp!

sa fii ca adierea matasii in vorbe si atingeri, dar totusi sa nu devii carpa pe care sa-si stearga piciorusele...fiinta a dracu, femeia! dar ce-ar fi terra fara ea - o lume de homalai, de labari, de zoofili? neah, cam trist! :))))))))))))))))))

 

manca-i-as pasarica eternului feminin!

ce poa' sa faca barbatu' cateodata pentru un colt de pizda! :)))))))

Pizda are colțuri? Plm, am îmbătrânit degeaba!
  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

 

 

manca-i-as pasarica eternului feminin!

ce poa' sa faca barbatu' cateodata pentru un colt de pizda! :)))))))

Mă! Adică tu generalizezi sau vorbești din experiență? Că io pen' o buca' de Chizda nu mă dau în bărci și nici nu mă strofoc 😎

O fi bărbatu porc dar are și mândria lui, zic! ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Pizda are colțuri? Plm, am îmbătrânit degeaba!

 

are, are picoane, stii bine ca are! :) unele femei iti dau doar un colt de pizda si te trec prin purgatorii ca sa pupi asa ceva, ca restul e pentru altul/altii. altele iti dau toata pizda ca si cum ti s-ar cuveni, altele deloc, doar s-o mirosi, dar nu pupi nimic!...dupa caz! altele te bantuie psihic post-factum si ai belit pl daca le parasesti...variete, variete...ca sa nu ne plictisim! :)

Link spre comentariu

Asa grasa?!!! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Nu cred. :laugh2 :no2

 

 

Nu ascult prostii din astea, imi place altfel de rock, dar manele chiar nu. :no2

Poi n-ai zis dracu că slăbești? Mă simpt sedus și abandonat acu. Ahh, șarpe ce te-am hrănit la sânu' meu 😥

Ia-mi bilet și mergem la Electric Castle 😎

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Mă! Adică tu generalizezi sau vorbești din experiență? Că io pen' o buca' de Chizda nu mă dau în bărci și nici nu mă strofoc

O fi bărbatu porc dar are și mândria lui, zic!

 

vb din toate!...asa vaz eu femeia, cea mai a dracu creatura - l-a belit si pe god - dar si cea mai frumoasa aratare ever de pe acest pamant! acum, n-o lua chiar la propriu, am aruncat si eu cu vorbe, daca s-a prins ceva, ins ca asa era sa fie, daca nu, nu! :) 

nici eu nu ma fac pleava, din principiu, desi mai sunt cetatence care te pun pe ganduri, nu-i asa?..si atunci e greu! dar asa e, ni se scoala pula dar tre sa fim cat de cat demni :)))))))))))) or macar sa mimam asta credibil...:)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

are, are picoane, stii bine ca are! :) unele femei iti dau doar un colt de pizda si te trec prin purgatorii ca sa pupi asa ceva, ca restul e pentru altul/altii. altele iti dau toata pizda ca si cum ti s-ar cuveni, altele deloc, doar s-o mirosi, dar nu pupi nimic!...dupa caz! altele te bantuie psihic post-factum si ai belit pl daca le parasesti...variete, variete...ca sa nu ne plictisim! :)

Nu mă mai miră nimic, la câte e-uri sunt în alimente. Iocreca e de la încălzirea globală! Aștept Chizda în formă de brioșe

Alea nu ie colțuri, alea ie meandre. Meandrele concretului.

  • Minus 2
Link spre comentariu

vb din toate!...asa vaz eu femeia, cea mai a dracu creatura - l-a belit si pe god - dar si cea mai frumoasa aratare ever de pe acest pamant! acum, n-o lua chiar la propriu, am aruncat si eu cu vorbe, daca s-a prins ceva, ins ca asa era sa fie, daca nu, nu! :)

nici eu nu ma fac pleava, din principiu, desi mai sunt cetatence care te pun pe ganduri, nu-i asa?..si atunci e greu! dar asa e, ni se scoala pula dar tre sa fim cat de cat demni :)))))))))))) or macar sa mimam asta credibil...:)

Știu prietene, făceam și io haz dă necaz 😎

Poi da, uite la mine, mi-a făcut peri albi prăjiturica asta! Păi nu merită s-o ciufulesc puțin pe la amandina?

Ahhh mă ucide ea! ðŸ¤

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Alea nu ie colțuri, alea ie meandre. Meandrele concretului.

 

"e" colturi, picon, stiu eu! m-am ranit cand eram mic de vreo doua ori in ele de mi-au lasat cicatrici ...pe obrazu-mi subire :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Știu prietene, făceam și io haz dă necaz

Poi da, uite la mine, mi-a făcut peri albi prăjiturica asta! Păi nu merită s-o ciufulesc puțin pe la amandina?

Ahhh mă ucide ea!

Nene, trebe să te ție puterile, atât îți zic!

"e" colturi, picon, stiu eu! m-am ranit cand eram mic de vreo doua ori in ele de mi-au lasat cicatrici ...pe obrazu-mi subire :)

 

Bre, în principiu se dă cu pula, nu cu limba! Mai ales dacă nu e epilată recent.
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Știu prietene, făceam și io haz dă necaz

Poi da, uite la mine, mi-a făcut peri albi prăjiturica asta! Păi nu merită s-o ciufulesc puțin pe la amandina?

Ahhh mă ucide ea!

 

:))))))))))))) 

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Nene, trebe să te ție puterile, atât îți zic! Bre, în principiu se dă cu pula, nu cu limba! Mai ales dacă nu e epilată recent.

 

picoane, 

 

mi-ai stricat intentionat vorbili :) pai, eu despre floci si limbi in pizda la propriu ziceam? :))))))))))))))))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

picoane, 

 

mi-ai stricat intentionat vorbili :) pai, eu despre floci si limbi in pizda la propriu ziceam? :)))))))))))))))))

 

Nu? Iartă-mă! Căldură mare, mon cher!
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poi n-ai zis dracu că slăbești? Mă simpt sedus și abandonat acu. Ahh, șarpe ce te-am hrănit la sânu' meu

Ia-mi bilet și mergem la Electric Castle

 

Știu prietene, făceam și io haz dă necaz

Poi da, uite la mine, mi-a făcut peri albi prăjiturica asta! Păi nu merită s-o ciufulesc puțin pe la amandina?

Ahhh mă ucide ea!

 

Ce-am facut, nene?!  :laugh2

Nu am promis nimic.  :no2  :angel

Daca mai pun 10 kile pe mine, scap de tine?  :laugh2

 

 

vb din toate!...asa vaz eu femeia, cea mai a dracu creatura - l-a belit si pe god - dar si cea mai frumoasa aratare ever de pe acest pamant! acum, n-o lua chiar la propriu, am aruncat si eu cu vorbe, daca s-a prins ceva, ins ca asa era sa fie, daca nu, nu! :)

nici eu nu ma fac pleava, din principiu, desi mai sunt cetatence care te pun pe ganduri, nu-i asa?..si atunci e greu! dar asa e, ni se scoala pula dar tre sa fim cat de cat demni :)))))))))))) or macar sa mimam asta credibil... :)

 

Hai ca ai si tu cuvintele la tine... Faceti scoli de vrajitori?  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Poi dacă nu mă mai țiu puterile pă drum, mă ajută ea, no? Am baza, nu bază, În ea!

- Soldat Ploaiepestemine...bază!

- Bază!

- Pluton, în coloană adunarea!

  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ce-am facut, nene?!  :laugh2

Nu am promis nimic.  :no2  :angel

Daca mai pun 10 kile pe mine, scap de tine?  :laugh2

 

 

 

 

Hai ca ai si tu cuvintele la tine... Faceti scoli de vrajitori?  :laugh2

Io-s cel msi mare vrăjitor!
  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...