Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Ceavetz mă? A dat un pic de căldură și vă ia cu leșin? Plm... așa matusalem cum sunt, n-am nicio problemă!

P.S. Aș fute ceva.

 

ne e bine, picoane, ne e bine!

cine se plange? sau poate ca ni s-o fi urat cu binele?! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Valeuu, bată-te norocu', nici în glumă să nu mai zici așa ceva 😨

Ai probleme cu tensiunea? La propriu întreb. De obicei disconfortul termic este mai accentuat la persoanele care se știu cu probleme cardiovasculare.

Cu capul am probleme..:))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

De ce stai in București ?

Mergi la mare, in ultimele 2 seri am stat cu hanorac pe mine de frig.

Nu stau in Bucuresti . As merge la mare dar nu prea am cum ...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt două categorii dă oameni: ăia care au probleme cu capu' și ăia care nu recunoscâ„¢

Dacă eram toți sănătoși, "veața era pustiu" 😂ðŸ˜ðŸ˜ŽðŸ˜

Exact .

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Sunt două categorii dă oameni: ăia care au probleme cu capu' și ăia care nu recunosc™

Dacă eram toți sănătoși, "veața era pustiu"

 

putina sare si piper nu strica, ba chiar da gust, dar problema e ca din ce in ce mai multi sunt cu adevarat fucked up, pastilati, injectati...spre zombified! :)

perspectiva e sumbra: o sa ne bucuram din ce in ce mai rar de oameni "normali" :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

No, buna treaba, deci var-meu scoate o melodie si un videoclip featuring Inna... In puii mei, asta tre'sa sa vad/fotografiez live la studio, in Roma...

Link spre comentariu

putina sare si piper nu strica, ba chiar da gust, dar problema e ca din ce in ce mai multi sunt cu adevarat fucked up, pastilati, injectati...spre zombified! :)

perspectiva e sumbra: o sa ne bucuram din ce in ce mai rar de oameni "normali" :)

Poi da, că d-aia pusei eu ochii pă amandina, că e una dintr-o mie! ðŸ˜ðŸ˜Ž

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

No, buna treaba, deci var-meu scoate o melodie si un videoclip featuring Inna... In puii mei, asta tre'sa sa vad/fotografiez live la studio, in Roma...

 

 

     Frumos ... Crezi ca este bine sa dai, pe acest forum, atatea detalii din viata ta ?

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

Poi da, că d-aia pusei eu ochii pă amandina, că e una dintr-o mie!

 

daca e si reciproca cumva, ar avea totul haz. daca nu, ramane macar hazul tau de care ne bucuram si noi. 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai degrabă detalii din viața lui Inna...

 

 

  A adus vorba de varul lui ... Plus ca am vazut ca tot timpul spune ce face, ce isi cumpara ...

 

  Dragilor, va anunt ca mi-am cumparat niste bikini tanga misto rau de tot, de  peste un milion de lei perechea ... Aviz celor care au fantezii cu asa ceva  si cu buci ... Daca imi pun si o peruca mov, zici ca sunt Lady Gaga.

  • Like 1
  • Minus 16
Link spre comentariu

A adus vorba de varul lui ... Plus ca am vazut ca tot timpul spune ce face, ce isi cumpara ...

Cred ca nevoia de comunicare e la fel de mare ca nevoia de sex.

E clar ca de multe ori spunem pe forum doar ce in mod normal am spune doar unor prieteni.

  • Like 3
Link spre comentariu

Cred ca nevoia de comunicare e la fel de mare ca nevoia de sex.

E clar ca de multe ori spunem pe forum doar ce in mod normal am spune doar unor prieteni.

Da, e nașpa când te ia gura pe dinante în privința asta. De asta a nu se confunda forumul cu prietenii. Vorba aia "apară-ma Doamne de dujmani, că de prieteni ma feresc singur". E cu două tăișuri și treaba asta cu destainuitul a ceea ce ai pe suflet. Nu știi când ce spui, se poate întoarce împotriva ta. Karma is a bich™

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

  A adus vorba de varul lui ... Plus ca am vazut ca tot timpul spune ce face, ce isi cumpara ...

 

  Dragilor, va anunt ca mi-am cumparat niste bikini tanga misto rau de tot, de  peste un milion de lei perechea ... Aviz celor care au fantezii cu asa ceva  si cu buci ... Daca imi pun si o peruca mov, zici ca sunt Lady Gaga.

Da, chiar uitam, mi-am mai luat asta, saptamana trecuta, mersi ca mi-ai adus aminte ! :)

 

https://i.ebayimg.com/images/g/K64AAOSwBWdZmqNc/s-l300.jpg

 

Ba sunt, nene! Fii mai prudent!

Sunt, bre, nu-i bai. ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da, e nașpa când te ia gura pe dinante în privința asta. De asta a nu se confunda forumul cu prietenii. Vorba aia "apară-ma Doamne de dujmani, că de prieteni ma feresc singur". E cu două tăișuri și treaba asta cu destainuitul a ceea ce ai pe suflet. Nu știi când ce spui, se poate întoarce împotriva ta. Karma is a bich™

Depinde CE spui, CAND spui si CUM spui !

 

"Anumite persoane sunt adevăraţi artişti în camuflaj: ele îşi stăpânesc perfect gesturile, privirea, vocea, limbajul. Ceea ce nu ştiu este că ele nu au nici o putere asupra manifestărilor subtile ale vieţii lor interioare. Gândurile lor, sentimentele lor, creează forme, culori pe care ele nu au nici o putere să le schimbe sau să le ascundă." - Omraam Mikhael Aivanhov

 

;)

Link spre comentariu

Depinde CE spui, CAND spui si CUM spui !

 

"Anumite persoane sunt adevăraÅ£i artiÅŸti în camuflaj: ele îÅŸi stăpânesc perfect gesturile, privirea, vocea, limbajul. Ceea ce nu ÅŸtiu este că ele nu au nici o putere asupra manifestărilor subtile ale vieÅ£ii lor interioare. Gândurile lor, sentimentele lor, creează forme, culori pe care ele nu au nici o putere să le schimbe sau să le ascundă." - Omraam Mikhael Aivanhov

 

;)

E o graniță tare firavă între a-ți controla emoțiile, gândurile. E usor de zis în teorie, dar când te apasă pe corazon problemele, nu știu cât mai ții cont de propriile învățăminte 😎

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...