Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

N-am cum să uit când făceai crize de furie pentru steluțe

N-am fost si nu voi furios pe aceste meleaguri. 

Ar putea sa confirme cineva alegatiile dumneavoastră? 

Confuzia persista. 

Link spre comentariu

O să intri aici până îți dai ultima suflare, n-ai unde să te duci in alta parte,doar aici ești băgată în seamă

 

 

prostul nu e prost destul daca nu e si fudul

 

nu te potolesti? crezi ca am nevoie sa ma bage un pisat in seama??? ti-am zis ca nici mucii nu-i dau pe tine d'apoi sa te platesc ca te tii de curul meu

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Salutare tuturor , adica lupilor de stepa. si fetelor/femeilor in .....calduri , bineinteles . :hihat

Care mai e baiul pe aici ? Cine s-a mai  casatorit , divortat , imperecheat ?

Existenta unora o  intuiesc deja , cam aceeasi as zice ,   si contrar acestor  cuvinte  - daca nu-ti traiesti viata cand existi , cand esti mort  degeaba o mai traiesti , continua  in acelasi ritm de la o zi la alta .

Totusi nu m-am dumirit   . Ce conteaza mai mult :  viata sau  existenta de dupa ? :hmmm  ....observand in treacat ca unii  au uitat cum sa si-o petreaca  , asta e clar.

 

 

 

Sa fiu nebun daca inteleg , acum am obsservat .  Ptr. ce i-o trebui @Amandinei cont SP ?  :no2  Hmmm...  stiu....e vorba de :teufel  Da , ce pot sa zic ....mai bine .....(fara cuvinte) ....ca  acum sare si pe mine . :ras

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Sunt ingrijorat. 

Maine Printesa cea draga va fi accidentata pe la spate, si nu de mine. 

What !?! :dontgetit :dontgetit :dontgetit

 

Omule, pe bune... D'uh, nevermind... :huh: :huh: :huh: :mellow: -_-

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da. 

:wallbash

viata-i cruda ... parerea mea  :hihat

P.S. io zic sa-ti cauti o printesa de back-up, nu de alta, dar la "tackling - uri" de astea, mai ales daca vin din spate ... poate sta "rezerva" mai mult timp. Hai succes... fii tare!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

What !?! :dontgetit :dontgetit :dontgetit

 

Omule, pe bune... D'uh, nevermind... :huh: :huh: :huh: :mellow: -_-

PUTIN bolnav, nu face rau decat cu libidinosenie si disperare exagerata, bine ca nu suntem printzele lui ca avea fatza cam stramba....  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Astazi ma simt prea mult bagat in seama...

Iti dai seama cum e sa iei pagina cu pagina sa-mi dai minusuri.... Ma opriseram la a 6, unde a obosit terminatul... Sa se roage la puteri ca nu stie cu cine s-a pus!  :laugh2

Link spre comentariu

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Obosit, dar pe cale de relaxare... si bucuros. Am ajuns acasa in timp util ca sa prind momentu' pe care-l asteptam de-amu' cateva saptamani...

 

post-53465-0-66936400-1529157614_thumb.jpg

 

Ca fapt divers - ba, esti prost? ba, esti nebun?® Anu' asta se pare ca Eurosport 1 transmite live toata cursa... like, TOATA - 24 de ore de legatura directa, minus pauzele de reclame. Oare ce se-ntampla daca alternezi (cate-un pic de) bere cu (oleaca mai multa) cafea? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...