Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

azi nu pot decat sa ma simt minunat. jigodia de dragnea a luat 3 jumate cu executare. as vrea sa-l pocnesc in bot, cu elan, pe motocicleanu si atunci m-as simti perfect. chiar daca o sa mi se umfle pumnu'.

 

nu suntem noi ca africanii. Ăia de și-au luat macetele, și au decapitat la greu, de zăceau pe marginea drumului.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

poate am putea sa invatam de la ei. si poate ne-or creste si noua coaiele, daca nu pula.

Poate :)

Da' poate învață și ei de la noi, ceva hora unirii, Pinguinu' :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Tu esti o baragladina , provenita dintr-o familie de ciori, care agreseaza oameni pentru niste locuri de parcare.

Viitorul tau : uita-te la Amada.

Daca-ti fut un scuipat ,te inund .

 

Lachiosule mic,tine minte bine:stiti despre mine ceea ce eu am vrut .

Mai invarteti mult video-ul ala,orfanilor?Invarteti-l pana crapati :)))

 

Lasa sa fiu tiganca ,ma mandresc cu asta.

 

Ia si asculta , păduche flausat

 

https://youtu.be/iLuS9jZ0OOQ

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu am avut acolo operatiile, :))))

La spitalul 10 erau doctori grozavi specializați pe probleme de genul tău...din nefericire nu am reținut nume sa iti pot da info...însă dimineața la cafea găsești pacienți internați ies la o cafea afara și poți afla direct de la ei care sunt doctorii apreciați

Succes!

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

In momentul in care nu il poate misca , este atins tendonul. Nervul,nu are nici o treaba..El are rolul de a te face sa simti ;durere,frig,caldura etc..

 

Nu ma chinui sa explic medicina iar apoi sa fiu muscata din nou de cur.

Nu-s cadru medical... dar am suficienti medici in familie :blushing2 cat sa fiu oarecum in tema - de-aia am zis si eu ca, desi initial i s-a zis ca tendoanele nu sunt afectate, e dubios ca nu poate misca degetu'...

 

 

Ursu latră, câinii merg :))))

Valabil, dar ma rog, de pe unde vin io, exprimarea tehnica este "câinii latră, ursu' bese"...

 

 

 

In alta ordine de idei - Miskine, am o curiozitate (morbida, recunosc). Din ce motiv, in ultimul timp, in postarile tale, pui, virgule, in exces, unde trebuie, dar si unde, nu, trebuie....? Se vrea a fi o forma de sarcasm...? sau e altceva, mai obscur, la mijloc? (doar curiozitate nativa, nu-ti bate capu' daca e complicat de raspuns)...

 

(edit-typo)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu-s cadru medical... dar am suficienti medici in familie :blushing2 cat sa fiu oarecum in tema - de-aia am zis si eu ca, desi initial i s-a zis ca tendoanele nu sunt afectate, e dubios ca nu poate misca degetu'...

 

 

 

Valabil, dar ma rog, de pe unde vin io, exprimarea tehnica este "câinii latră, ursu' bese"...

 

 

 

In alta ordine de idei - Miskine, am o curiozitate (morbida, recunosc). Din ce motiv, in ultimul timp, in postarile tale, pui, virgule, in exces, unde trebuie, dar si unde, nu, trebuie....? Se vrea a fi o forma de sarcasm...? sau e altceva, mai obscur, la mijloc? (doar curiozitate nativa, nu-ti bate capu' daca e complicat de raspuns)...

 

(edit-typo)

Bine, Ursu latră, câinii bes :)))
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Si e frumos asa? Patratelul rosu nu e pus..mai sunt si copii:))

Sa se bage la nani , e tarziu deja.

Apropo,te ai dat pe roz...iti place fanta roz:))))))

Nee, nu port roz nici sa ma omori.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...