Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

La ce anume te referi, lache?

 

Why so angry? La voi nu-i vreme faina...? Bani ai, femei ai, zbori la business class, mergi prin rooftop baruri, manci chestii fine... atunci care-i sursa frustrarilor (urasc exprimarea asta-cliseu, but still, acuma merge), de simti nevoia sa insulti gratuit? :)

 

La ce ma refeream, da-i pace, ca mi-i teama ca te-i musca de limba si-i crapa, Doamne feri, la cat venin ai in tine... si te-oi avea pe constiinta.

 

Hai, o zi faina si sa futi sanatos! (nu, eu n-o sa-ti intorc jignirea, cu mine degeaba incerci, is prea relaxat ca sa ma incrunt de la un forum. Sorry daca la tine, pare-se, e altfel) ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Why so angry? La voi nu-i vreme faina...? Bani ai, femei ai, zbori la business class, mergi prin rooftop baruri, manci chestii fine... atunci care-i sursa frustrarilor (urasc exprimarea asta-cliseu, but still, acuma merge), de simti nevoia sa insulti gratuit? :)

 

La ce ma refeream, da-i pace, ca mi-i teama ca te-i musca de limba si-i crapa, Doamne feri, la cat venin ai in tine... si te-oi avea pe constiinta.

 

Hai, o zi faina si sa futi sanatos! (nu, eu n-o sa-ti intorc jignirea, cu mine degeaba incerci, is prea relaxat ca sa ma incrunt de la un forum. Sorry daca la tine, pare-se, e altfel) ;)

 

I-ai zis-o!  :laugh2

https://media1.tenor.com/images/1f9febc762039f3678b633008360fe3f/tenor.gif

 

Iti dai seama ca daca avea tot ce abera el pe aici... avea treburi mai interesante de facut. ;)

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

 

"... eu n-o sa-ti intorc jignirea, cu mine degeaba incerci, is prea relaxat ca sa ma incrunt de la un forum...  ;) " 

Bine spus! 

Nici chiar eu n-as fi reușit mai bine.  :)

:hihat

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

La ce te referi? 

Sa fie o insinuare, o neînțelegere? 

:)

Nu e cazul sa si faci pe prostul.  :laugh2

 

Nu sunt rea de dimineata, doar binedispusa. Cand ti se spune sa nu mai folosesti apelative grandioase... dar o faci oricum, nu dai dovada de inteligenta. :)

O zi frumoasa!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Nu e cazul sa si faci pe prostul.  :laugh2

 

Nu sunt rea de dimineata, doar binedispusa. Cand ti se spune sa nu mai folosesti apelative grandioase... dar o faci oricum, nu dai dovada de inteligenta. :)

O zi frumoasa!

Nu sunt rau nici dimineata, nici seara, nici iarna, nici vara si mai mereu binedispus 

Sunt pregatit sa "sufar" in continuare pentru libertatea mea de a folosi "apelative grandioase". 

O zi buna! 

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu sunt rau nici dimineata, nici seara, nici iarna, nici vara si mai mereu binedispus 

Sunt pregatit sa "sufar" in continuare pentru libertatea mea de a folosi "apelative grandioase". 

O zi buna! 

:)

Traducere: Sunt un idiot indiferent de ora sau anotimp si o sa continui sa-ti spun "Principesa", "Regina", "Mama", etc. pentru ca sunt batut in cap si capos.

Un om normal nu poate fi mereu binedispus.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu sunt rau nici dimineata, nici seara, nici iarna, nici vara si mai mereu binedispus 

Sunt pregatit sa "sufar" in continuare pentru libertatea mea de a folosi "apelative grandioase". 

O zi buna! 

:)

https://memegenerator.net/img/instances/61833915/ba-esti-prost-sau-te-faci.jpg

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

https://memegenerator.net/img/instances/61833915/ba-esti-prost-sau-te-faci.jpg

Amandoua.  :laugh2

De parca nu era suficient ca este, vrea sa para mai mult...  :laugh2  :slap2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai mereu va doresc o zi buna. 

Chiar si azi 

:)

Da' ce are azi? Nu mai esti binedispus?  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ti-am urat o zi frumoasa, care e problema?  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

”nebunatica”

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35853446_1924351260937860_6117524191177605120_n.jpg?_nc_cat=0&oh=30a01a177cbf15bdb761d7cfe699e840&oe=5BA80293

mi somn :rax2  :laugh2  :laugh2

mai este si varianta ” sa te culci la doua si sa te trezesti la unu , da nu am gasit.o inca” :laugh2

Mai nasol e să te culci la 1 fără ceva.
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unde sa plece? Nici nu lucra... 

 

 

nu e nevoie. Ca plec din tara dupa vindecare. Nu urmaresc sa imi cresc cota prin tine . Tu minti mult , n-ai avea credibilitate ))))

 

 

La sponsorul meu.

 

 

Mi se poate inchide topicul. nu mai activez in nici un oras pentru o perioada mai lunga de timp .

 
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

e simpatic ... si ii dai sa manance hrana uscata de pisici? :laugh2

trebuie sa ii cauti insecte si râme ...

Da, ca nu aveam ce sa ii dau ... l-am gasit intr-o parcare si jap, in geanta. Tre' sa ii fac baie si sa ii caut si mancare ..

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...