Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

undeva pe aici ... :(

 

te cred pe cuvant :)

orisicat, dar decenta aici e ca "pierla in scoica", aproape un mit :) ca s-o pretuim si mai mult atunci cand dam de ea, nu? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

fac si eu constatari :D

 

imi pun gandurile pe aici :D

 

e mult mai sic decat sa scrii intr-o agenda =)) stiind ca nimeni nu va arunca vreun ochi pe "note"

 

hmmmm, exhibitionisto! te exciti cu faptul ca unii "citeste" da' nu "intelege"...si-ti razi in barba! :)

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

cam ...sadic, nu'i asa? :D

 

e o forma de perversitate psihica (sexuala) prin care iti cauti/gasesti placerea. daca o folosesti pentru a face rau, e cam neplacut, da. dar daca e asa...ca si cum te-ai "scarpina" de tocul usii si te "uzi", dar nu "deranjezi" decat "usa".... :))))))))) 

Link spre comentariu

e o forma de perversitate psihica (sexuala) prin care iti cauti/gasesti placerea. daca o folosesti pentru a face rau, e cam neplacut, da. dar daca e asa...ca si cum te-ai "scarpina" de tocul usii si te "uzi", dar nu "deranjezi" decat "usa".... :))))))))) 

 

=)) nu's chiar atat de sadica =)))

 

cat despre folosirea tocului ca obiect sexual, nicio sansa, nici cadrul bicicletei sau saua nu le folosesc in scopuri erotice =)) nu ca as fi frigida, ci pur si simplu nu ma excita obiectele reci :D

Link spre comentariu
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?
  • Oras:gad, uai don ciu blãu mi?

=)) nu's chiar atat de sadica =)))

 

cat despre folosirea tocului ca obiect sexual, nicio sansa, nici cadrul bicicletei sau saua nu le folosesc in scopuri erotice =)) nu ca as fi frigida, ci pur si simplu nu ma excita obiectele reci :D

 

da' ce-ti mai place sa te/o dai dupa cires :)

cauti un mazochist cu pedigree, sensibil, empatic, cu pula mare, inteligent si cu gologani :)

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

=)) nu's chiar atat de sadica =)))

 

cat despre folosirea tocului ca obiect sexual, nicio sansa, nici cadrul bicicletei sau saua nu le folosesc in scopuri erotice =)) nu ca as fi frigida, ci pur si simplu nu ma excita obiectele reci :D

Trebuie sa te obisnuiesti cu obiectele reci,ai si matale o varsta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Atat. Dupa boceala ieri si cateva lacrimi azi, cred ca pot incheia capitolul, daca ma gandesc la el mai putin.

Ma bate gandul sa renunt complet la forum, este o influenta negativa, putin spus.

Nu-mi pasa daca ma vreti sau nu, eu duc, pot pana se inchide site-ul, dar cand cotidianul este o cearta virtuala... La ce bun?

O sa revin la locul asta ca la mormantul in care am ingropat 2 fiinte dragi.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te incurc eu sa cersesti pula cum te-am vazut recent?

Nu beau, dar sunt beata. hai sa bem impreuna, ah, stiam ca nu bei, bem Redbull...

Ti-am spus eu ceva?

Penibil, acum ca ma intrebi.

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Te incurc eu sa cersesti pula cum te-am vazut recent?

Nu beau, dar sunt beata. hai sa bem impreuna, ah, stiam ca nu bei, bem Redbull...

Ti-am spus eu ceva?

Penibil, acum ca ma intrebi.

poftim? M-AM adresat ție cumva? Am schimbat vreodată vreo vorbă?

Wtf

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...