Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Aici e vreme frumoasa!

Si aici este, dar pe litoral nu este. Nici la noi, nici la bulgari, nici la turci, nici la greci. Fotografie cu furtuna la mal de mare nu sunt adeptul (pur si simplu nu suport eu sa ma sufle vantul si sa ma bata grindina pe plaja) si fotografie sub-acvatica nu poti sa faci, pentru ca este tulbure fundul apei... :(

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aha....dar  ai  cam tacut  pe  aici....de ce oare ?

 

Si sigur vei  veni in Bucuresti....vara  asta.

 

Tot  nu mi-ai  raspuns la intrebare : Ce ti-am promis ca  voi face in primul rand  daca ne  vom intalni ? ( intre  patru  ochisori )

Am băut o limonadă neîndulcită. Prietenii știu de ce.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

    Oare de ce numai barbatii saraci gandesc asa ? Neputinciosule ! Ai venit pe forum sa cersesti pizda ? Intretinerea unei pizde, costa, la fel ca si intretinerea unei masini. Daca nu ti-o permiti, stai sa te uiti lung si sa inventezi lozinci. Cui dracului ii place saracia, pe lumea asta ? Eu nu vreau sa imi apropii oameni care sunt definitia saraciei, care au o gandire saraca si care sunt saraci in aspiratii. Daca tu te complaci in a fi sarac, treaba ta, ramai in credinta ta care te va tine sarac pentru totdeauna. Eu am un crez diferit de al tau. Chiar nu te priveste ce caut si ce vreau eu in viata, ca nu am primit viata in dar de la tine. Ramai sa te lingi pe bot cu saracia ta ! Ti-o trage saracia pe la spate si tu zici ca asa este bine, frumos, normal, corect ...

 

orice barbat inteligent gandeste asa

dar unii-s disperati si renunta la confortul propriu pt mofturile uneia care sigur il inseala intrucat sta cu el numai pt bani

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Mi-e teamă de ”păpușe”

https://scontent.fotp3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36200190_2051414254933386_5975978493056385024_n.jpg?_nc_cat=0&oh=70aaddaa29bae5a6b0ddd55a29322dcb&oe=5BE786DF

ha, ha, ha 

demult n-am ras asa! 

:bow

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...