Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Stiam mocirlosule ca nu ai sa poti sa ma combati prea mult  prin ceea ce am spus  ., decat folosindu-te pueril si cu aceeasi  imbecilitate , aruncand cu noroi spre altii ,  de genul : ala e retardat , aia e curva drogata , ala e  pensionara , ala e saracie , celalalt limbist  ....etc ...si cate si mai cate invective  , iesite din mintea unui ramolit , care nu uita in schimb sa le puna eticheta altora .

 

Bre , sunt curios totusi cam ce eticheta ti-ai pune  pe maimuta ... dar aplicand sinceritatea ?! Poti ? Ma indoiesc .

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Stiam mocirlosule ca nu ai sa poti sa ma combati prea mult  prin ceea ce am spus  ., decat folosindu-te pueril si cu aceeasi  imbecilitate , aruncand cu noroi spre altii ,  de genul : ala e retardat , aia e curva drogata , ala e  pensionara , aia e drogata ....etc ...si cate si mai cate invective  , iesite din mintea unui ramolit , care nu uita in schimb sa le puna eticheta altora .

 

Bre , sunt curios totusi cam ce eticheta ti-ai pune  pe maimuta ... dar aplicand sinceritatea ?! Poti ? Ma indoiesc .

Băi, retardatule, tu chiar nu vezi, că abia iți răspund? Tu nu poți să trăești fără conflicte? Du-te, bă și te spânzură, ratatule, dacă tu crezi că mă apuc să argumentez unor crretini congenitali ca tine, maimuțoiule!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Jet panarama de mos ...abia raspunzi ?! =)) Pai nu ai ce sa-mi raspunzi , prostane , d'aia te eschivezi  

 

Suna-l pe fix pe stapanul tau , ca asta intotdeauna are vorbele la el . Acum iese din barlog , ca sa-ti ia apararea  si arunca cu  tampoanele  lui folosite si cu izmenele  nespalate in toate directiile .

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Jet panarama de mos ...abia raspunzi ?! =)) Pai nu ai cu ce sa-mi raspunzi , prostane , d'aia te eschivezi  

 

Suna-l pe fix pe stapanul tau , ca asta intotdeauna are vorbele la el  .

Du-te, bă, tractoristule! Mă pictisești. Dacă vrei ceartă, caută pe altcineva, azi nu am chef să-ți dau iar muie.

Executarea!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Stai calmo , trompetistule ...ca pana pe seara sigur bagi niste cherosen  si iei muie fara doar si poate , ca de dat , nici virtual nu mai esti in stare  , apai in real

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

https://scontent.fotp3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/36364663_1828186273893756_1608476118619258880_n.jpg?_nc_cat=0&oh=aad16de7f7d6b6628c9b2c6c8fe3fba5&oe=5BEA9058

:bow2

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

 

iti mai lasa pestalaii ceva si tie, un leu pe zi sa ai de-o eugenie?

 

Te rog frumos, 

mai multa atentie la paralelismul degetelor si al decorului paturii! 

:)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Asta a luat lectii de psihologie comportamentala de la @Amada.

...Dar nu cognitiv-comportamentala din păcate!

  • Like 14
  • Minus 18
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...