Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

piersicile s-au copt? :)))

E a doua coacere a capsunilor...😉
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Uluit. Aseară l-am dus pe fi-miu' cică la parcul de distracții, de fapt, o bombă cu ceas, ca nu cred ca vreunu' de acolo îndeplinește condițiile minime de siguranță. M-am limitat doar la mașinuțele alea, pe platformă, cu "pantograf".

Bă, atâta nesimțire pe rumân n-am văzut, săreau în mașinuțe de pe margine, nu conta ca eram acolo, sa urc copilul. Am stat vreo 3 ture, până s-au saturat maimuțele, după care am predat mașina unui alt copil, care probabil aștepta și el....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Lasa ca este bine si asa

mai asteptam poze si video de la tine

te pup !

Unde așteptați?

Aici nu! 😊

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Uluit. Aseară l-am dus pe fi-miu' cică la parcul de distracții, de fapt, o bombă cu ceas, ca nu cred ca vreunu' de acolo îndeplinește condițiile minime de siguranță. M-am limitat doar la mașinuțele alea, pe platformă, cu "pantograf".

Bă, atâta nesimțire pe rumân n-am văzut, săreau în mașinuțe de pe margine, nu conta ca eram acolo, sa urc copilul. Am stat vreo 3 ture, până s-au saturat maimuțele, după care am predat mașina unui alt copil, care probabil aștepta și el....

 

deavole,

mi-ai adus aminte de copilarie, cand ma bubuiam cu masinutele :)))))

imi placea de-atunci sa ma zgaltai! cred ca imi faceam, de fapt, antrenamentul pentru mai tarziu:)

nimic nu s-a schimbat la oameni...aproape aceleasi specimene, reincarnate :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

ma simt ca bubulina gospodina... am tras o zacusca rapida, de vara, la prima ora, pe racoare...

ieri am trecut prin piata si aratau toate asa bine, ca nu m-am putut abtine... si cum aseara era prea cald, azi le-am atacat vitejeste, cu noaptea in cap...

astept sa se raceasca un borcan sa le duc si la lesinatele mele de foame de la birou :D

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

ma simt ca bubulina gospodina... am tras o zacusca rapida, de vara, la prima ora, pe racoare...

ieri am trecut prin piata si aratau toate asa bine, ca nu m-am putut abtine... si cum aseara era prea cald, azi le-am atacat vitejeste, cu noaptea in cap...

astept sa se raceasca un borcan sa le duc si la lesinatele mele de foame de la birou :D

 

Pics, or it didn't happen... :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ma simt ca bubulina gospodina... am tras o zacusca rapida, de vara, la prima ora, pe racoare...

ieri am trecut prin piata si aratau toate asa bine, ca nu m-am putut abtine... si cum aseara era prea cald, azi le-am atacat vitejeste, cu noaptea in cap...

astept sa se raceasca un borcan sa le duc si la lesinatele mele de foame de la birou :D

Eeeeee, acum știi cum ne simțim și noi între 30 de femei :))))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

ma simt ca bubulina gospodina... am tras o zacusca rapida, de vara, la prima ora, pe racoare...

ieri am trecut prin piata si aratau toate asa bine, ca nu m-am putut abtine... si cum aseara era prea cald, azi le-am atacat vitejeste, cu noaptea in cap...

astept sa se raceasca un borcan sa le duc si la lesinatele mele de foame de la birou :D

Tu vara nu dormi, este?
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...