Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=))) =))) =))

 

era o intrebare capcana =))

 

beau singura :D sau doar in compania prietenelor :P rar in prezenta barbatilor :P :P in prezenta lor prefer sa fiu lucida :D

 

De obicei si eu la fel mai mult singur dar nu pot  refuza in momentele alea compania unei femei frumoase :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

M-a deranjat doar aparenta problema a banilor. Adică, cineva care încasează sistematic șpagă nereturnând restul legitim, mă decolorează pentru o întârziere de o zi. E ca situația în care lași zilnic vânzătoarei 50 bani și într-o zi te întreabă senin "aveți 10 bani" ca să-ți elibereze produsul.

Câh, să fie la ei.

Delocolorarea si retrogradarea conturilor se face in mod automat ,adica nu adminul verifica la minut daca mai ai cont platit sau nu.

Ai platit cu cardu say cu paysafe?

Link spre comentariu

De obicei si eu la fel mai mult singur dar nu pot  refuza in momentele alea compania unei femei frumoase :)

 

tu glumesti! =)))

 

nu citesti pe aici ?

 

spun atotcunoscatorii forumului ... sunt naspa,, urata, grasa,, batrana :D =))) sa nu uitam =))) flocoasa :D

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

tu glumesti! =)))

 

nu citesti pe aici ?

 

spun atotcunoscatorii forumului ... sunt naspa,, urata, grasa,, batrana :D =))) sa nu uitam =))) flocoasa :D

 

Va sa zica prin ce ai spus  le dai dreptate sau cum ?

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

fiecare e liber sa gandeasca sau sa speculeze ce vrea ... depinde de interes :D

 

Oricum sunt convins ca din 100 de oameni sa zic care spun ca esti cum te ai descriss mai sus marea majoritate nu te cunosc personal o parte te au cunoscut dar sunt cu o parere negativa despre tine si tin cu tot dinadinsul sa o exprime iar restul tac din gura ;)

Link spre comentariu

Oricum sunt convins ca din 100 de oameni sa zic care spun ca esti cum te ai descriss mai sus marea majoritate nu te cunosc personal o parte te au cunoscut dar sunt cu o parere negativa despre tine si tin cu tot dinadinsul sa o exprime iar restul tac din gura ;)

 

studiul tau este putin cam ... evaziv :D motiv care nu te indreptateste sa-ti exprimi dorinta de a consuma ceva in compania mea =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

studiul tau este putin cam ... evaziv :D motiv care nu te indreptateste sa-ti exprimi dorinta de a consuma ceva in compania mea =))

 

Clar concis si cuprinzator sau mai ramane de vazut ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...