Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mizerie jegoasa esti tu, cocalar penal.

Iar minti ca o gazeta bolsevica. Ia arata unde am injurat-o.

Capisci ca sugi pula, casalot manglitor ! Ma pis pe tine, gura ma-tii de vidanjor !

La puscarie cu tine !

 

ultravox

VIP Member

  • m.jpg
  • VIP Member
  • 5stars.gif
  • 1684 posts
  • Joined:

    02 August 2017

  • Reputation:253

Posted 14 October 2018 - 10:28 PM

tashared, on 11 Oct 2018 - 1:42 PM, said:snapback.png

 

 

 

Da, așa e. Sunt o mafioata mică, plătesc lumea sa îmi facă recenzii, uite, au mai apărut două tocmai ca întărească cele spuse de tine. Cum sa conteze zeci de recenzii reale in fața voastră, cei câțiva care știți voi mai bine? Doamne ferește!  :)) Te pup, ms de reclamă...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Incepi sa devii obraznica. Stai in mm in banca ta. Ati ajuns voi mah sa ne cenzurati comentariile ? E interzis sa am alta parere decat ceilalti ciomagari ? Cine ma-ta esti tu sa-mi spui mie cum sa scriu si ce sa scriu ? Pai daca nu esti dreak de 9 si 10 la chip, n-am voie sa spun ? Bai desteapto, 10 = foarte frumoasa, 9 = frumoasa. Da' chiar nu ti-e jena ? Lasa-ma dreak cu tantalaii tai, idiotii ne induc in eroare cu postarile lor mieroase. Cum indraznesti tu sa-mi dai replica doar pentru o parere exprimata cu privire la aspectul fizic ?

Inca o data, stai dreak la locul tau si vezi-ti de-ale tale in pm de hahalera

 

 

 

Astea ce sunt, bă, mitomane și schizofrenicule? Cine minte, bă, mizerie umană? Cât de dement ești, să negi cu evidența în față?

Marș la ghena de gunoi, lepădătură! 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

ultravox

VIP Member

  • m.jpg
  • VIP Member
  • 5stars.gif
  • 1684 posts
  • Joined:

    02 August 2017

  • Reputation:253

Posted 14 October 2018 - 10:28 PM

tashared, on 11 Oct 2018 - 1:42 PM, said:snapback.png

Incepi sa devii obraznica. Stai in mm in banca ta. Ati ajuns voi mah sa ne cenzurati comentariile ? E interzis sa am alta parere decat ceilalti ciomagari ? Cine ma-ta esti tu sa-mi spui mie cum sa scriu si ce sa scriu ? Pai daca nu esti dreak de 9 si 10 la chip, n-am voie sa spun ? Bai desteapto, 10 = foarte frumoasa, 9 = frumoasa. Da' chiar nu ti-e jena ? Lasa-ma dreak cu tantalaii tai, idiotii ne induc in eroare cu postarile lor mieroase. Cum indraznesti tu sa-mi dai replica doar pentru o parere exprimata cu privire la aspectul fizic ?

Inca o data, stai dreak la locul tau si vezi-ti de-ale tale in pm de hahalera

 

 

 

Astea ce sunt, bă, mitomane și schizofrenicule? Cine minte, bă, mizerie umană? Cât de dement ești, să negi cu evidența în față?

Marș la ghena de gunoi, lepădătură! 

 

Bai scursura care esti, baga-te-as in pizda pizdelor ma-tii, asta e injuratura mah boule, jegoasei nu i-am zis nimic.

Bai tuciuriule, futu-ti grijania ma-tii de bosketar, @ Batranul George a facut-o mai grav, asa ca tine-ti dreak fleanca aia de lingurar convertit la islam.

La puscarie, penalule !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bai scursura care esti, baga-te-as in pizda pizdelor ma-tii, asta e injuratura mah boule, jegoasei nu i-am zis nimic.

Bai tuciuriule, futu-ti grijania ma-tii de bosketar, @ Batranul George a facut-o mai grav, asa ca tine-ti dreak fleanca aia de lingurar convertit la islam.

La puscarie, penalule !

Stai calm, să nu faci vreun AVC în pula mea, să te am dracu' pe conștiință, dementule!
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...