Sari la conținut

Cum te simti azi


Vizitator 0ly

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Pe unii ii doare la part de soarta unei prostituate pensionate

 

Parinte e pacat mare de cei care dau in tuberculoze sentimentale asupra acestor ispite diavolesti numite in decalog fleoarte 

Sa sti de la mine multi de aici au nevoie de spovedanie tind sa cred ca barbatii sunt mai afectati decat femeile aflate in stagiul meseriei 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

prin definitie BOR nu sustine curvasaria (ca sa-l citez pe primul oier al tarii). nu e nimic de decis aici :)

 

A citit cartea/articolul, nu a zis că ar fi vrut să-l fută. Și nici pe cei din BOR.

Hai să facem mișto că citește!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Poate ca nu e treaba nimanui care sunt starile mele cand postez pe aici

 

 

Melancolica si trista

 

     Zambeste si bucura-te, ca nu este timp sa stam tristi ! Este prea scurta viata. In plus, tuturor le place o fata zambitoare.

  • Like 1
Link spre comentariu

neata !

 

Nimic nu ma mai socheaza pe lumea asta dar  intotdeauna ma va soca parsivitatea oamenilor.

Energia consumata pentru a masca adevarul. Culmea e ca cei mai multi sunt atat de naivi incat nu reusesc nici sa distinga realitatea de fictiune.

 

 

Ma simt extraordinar :D

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

neata !

 

Nimic nu ma mai socheaza pe lumea asta dar  intotdeauna ma va soca parsivitatea oamenilor.

Energia consumata pentru a masca adevarul. Culmea e ca cei mai multi sunt atat de naivi incat nu reusesc nici sa distinga realitatea de fictiune.

 

 

Ma simt extraordinar :D

 

:)))))))) era sa scap ceasca de cafea cand am citit ca te sochezi in legatura cu parsivitatea umana...

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

mi-ar fi parut rau sa se intample asta ... pacat de cafea :P

 

 

probabil  ca m-am nascut in alta epoca :D

 

se simte, dincolo de pixeli, ca esti un suflet curat si sensibil. n-am nicio indoiala ca esti o curva cinstita! : :lol:

  • Like 1
Link spre comentariu

se simte, dincolo de pixeli, ca esti un suflet curat si sensibil. n-am nicio indoiala ca esti o curva cinstita! : :lol:

 

 

Peitho, ai noroc ca am ZEN-ul cu mine ca altfel nici Dambovita nu-ti spala pacatul de a ma face curva

 

Inainte de toate, eu si Maria Magdalena, suntem femei cinstite ... ca cinstea e denumita in fel si fel de purtatori de ce le-atarna e strict problema lor

 

 

Una peste alta, daca nu ar exista femei, v-ati fute intre voi si nici urmasi n-ati avea

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Peitho, ai noroc ca am ZEN-ul cu mine ca altfel nici Dambovita nu-ti spala pacatul de a ma face curva

 

Inainte de toate, eu si Maria Magdalena, suntem femei cinstite ... ca cinstea e denumita in fel si fel de purtatori de ce le-atarna e strict problema lor

 

 

Una peste alta, daca nu ar exista femei, v-ati fute intre voi si nici urmasi n-ati avea

 

si cam ce cuvant ti-ar asigura confortul sufletesc si mental?

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

:)))))))) era sa scap ceasca de cafea cand am citit ca te sochezi in legatura cu parsivitatea umana...

Pe Anonna o șochează parsivitatea,ea fiind un exemplu de cinste și corectitudine.

Ai-de PLM, ultima taratura de pe site ne dă lecții de moralitate

  • Like 1
Link spre comentariu

si cam ce cuvant ti-ar asigura confortul sufletesc si mental?

 

Nu crezi ca cel mai adecvat este sa mi te adresezi pe username sau deloc?

 

pentru pisalaul caruia ii put nadragii de la o posta a urina sa-i transmitem ca nu este cel mai indreptatit sa arunce cu piatra

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...